بهترین مخفی کار؟؟

بهترین مخفی کار کدوم است؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    203
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
گفتم بوی بازی دات میاد .....
حوصله ی جواب دادن ندارم از همه مهم تر تاپیک منحرف میشه!! بعد پست من پست مقایسه ای زده بشه پاک میشه در صورت تکرار برخورد میشه!!

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
چرا یه فینال برگزار نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
درود
منم به Sam Fisher رای میدم ، چون واقع گرایانه تره نسبت به متال گیر :D
بقیه مورد هارم که دوستان توضیح دادن :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,139
ببینم اینجا تاپیک بهترین مخفیکاره یا بهترین بازیه مخفیکاری؟!!:biggrin1: این دوتا خیلی با هم فرق دارن.
من که خیلی وقت پیش (:biggrin1:) به مامور 47 رای دادم چون این مدل مخفیکاری رو بیشتر از قایم شدن پشت دیوار میپسندم. (ولی در کل همه مدل مخفیکاری دوست دارم:biggrin1:)

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
هه! میبینید بعضی وقتا یکی بیکار میشه میگه فلانی فن بویه بعد میره دیگه اونورا پیداش نمیشه بعد تاپیک به هم میریزه و همه همدیگرو فن بوی حساب میکنند یهو یه سر میچرخونی میبینی تاپیک شده میدونه جنگ!!!!:cheesygri

مامور 47:p:p:laughing::p:p:cheesygri:p:p

یکی بهم گفته من متال گیر بازی نکردم!:confused: تو جوابش باید بگم اون موقع که تو بعد نداشتی و Big boss 2D بود من متال گیر بازی میکردم! گفتن رایدن شخصت اول متال گیر بعدی. گفت: رایدنم شد شخصیت؟ تو اون موقع کجا بودی که که رایدن شخصیت اول بازی بود و سالید اسنیک از پشت بی سیم بهش ماموریت می داد؟ موقع جواب دادن ببین طرفت PS3داره یا نه بعد بگو متال گیر بازی نکرده!:((
به صورت سر باز جواب میدم که هرکی مثل اوشون فکر میکنه به جوابش برسه وبفهمه که من از شماره یک با این بازی بودم نه مثل قلیلی از گیمرا که متال گیرو با شماره 4 میشناسه و به دبه و بشکه تو جیب سالید گیر میده.

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
بدون شک SPLINTER CELL خیلی قویتره.
MGS بیشتر میخواد سعی کنه ادای مخفی کاری رو در بیاره ولی نمیتونه.
الان خیلی از دوستان یه سری ایراد از SPLINTER CELL گرفتن که بیشتر شبیه باگ هست تا ایراد.ولی از ایرادات بزرگ MGS چیزی نمیگن.برای همین من الان میگم.
آقایونی که گیر دادن بازی مخفی کاری همه چیزش باید واقعی باشه خوب به من توضیح بدن جناب SNAKE(که قیفاش عین برادران ... میمونه) چجوری اون همه تجهیزات از کارتون گرفته تا بشکه رو تو جیب جا میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:(البته یکی از دوستان هم اشاره کرد):love:
در اون مرحله که فکر میکنم ACT 2 بود همون مرحله ایی که از تو خیابون تاریک شروع میشه و قیافه SNAKE مثل زمان MGS 2 شده.که باید یک آدمی رو تعقیب کنید و اون نفهمه که داریم تعقیبش میکنیم.خوب تو اون مرحله مثلا جلوی طرف رو دشمن میگیره و من خیلی راحت یه تیر خالی میکردم تو مخش و بعد طرف یکم اینور اوونور رو نگاه میکرد و بعد به راحش ادامه میداد.(به به واقعا زیباست یعنی انقدر احمقه که نفهمید یکی دنبالش هست)
یا مثلا وقتی ما رو میبینه یکم سرعتش رو زیاد میکنه و بعدش دوباره به حالت طبیعی بر میگرده(لطفا نگید سختیه بازی رو زیاد کن چون در حالت BIG BOSS بازی کردم)
خوب این چند موردی که گفتم تابلو تره یا اون دوربین SAM.
بنده مرحله آخر MGS که از تو کشتی شروع میشه خیلی راحت مسلسل رو برداشتم و همه رو آبکش کردم و چندتا آرپیجی هم به اون آدم آهنیا زدم و چند تا خون هم خوردم و اونجا رو به سادگی رد کردم.در MGS شما میتونی با مخفی کاری هم مرحله رو تموم کنی ولی اجباری به این کار نیست چون وقتی شما میتونی با خودت اسلحه خونه حمل کن:biggrin1:ی احتیاجی نیست دو ساعت مسخره بازی در بیاری.
ولی در SPLINTER CELL شما مجبوری که از مخفی کاری استفاده کنی و در این این چهار شماره هم به هیچ وجه اسلحه برای آبکش کردن دشمن به شما نمیده و بیشتر سلاحهایی بهت میده که جنبه مخفی کاری داشته باشه.در SPLINTER CELL اگه کسی رو که تعقیب میکنی شما رو ببینه MISSION FAILD میده و یا اگر ALARM به صدا در بیاد MISSION FAILD میده در حالی که در MGS به هیچ وجه این طور نیست و شما بعد از ALARM کافیه چند دقیقه قایم بشی تا آبها از آسیاب بیفته.به همین سادگی.
تازه از همه اینها بگذریم تو تیپ و قیافه که SAM واقعا SNAKE رو در جا غورت میده.
اینو که دیگه نمیخواید کتمان کنید.؟

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
بدون شک SPLINTER CELL خیلی قویتره.
MGS بیشتر میخواد سعی کنه ادای مخفی کاری رو در بیاره ولی نمیتونه.
الان خیلی از دوستان یه سری ایراد از SPLINTER CELL گرفتن که بیشتر شبیه باگ هست تا ایراد.ولی از ایرادات بزرگ MGS چیزی نمیگن.برای همین من الان میگم.
آقایونی که گیر دادن بازی مخفی کاری همه چیزش باید واقعی باشه خوب به من توضیح بدن جناب SNAKE(که قیفاش عین برادران ... میمونه) چجوری اون همه تجهیزات از کارتون گرفته تا بشکه رو تو جیب جا میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:(البته یکی از دوستان هم اشاره کرد):love:
در اون مرحله که فکر میکنم ACT 2 بود همون مرحله ایی که از تو خیابون تاریک شروع میشه و قیافه SNAKE مثل زمان MGS 2 شده.که باید یک آدمی رو تعقیب کنید و اون نفهمه که داریم تعقیبش میکنیم.خوب تو اون مرحله مثلا جلوی طرف رو دشمن میگیره و من خیلی راحت یه تیر خالی میکردم تو مخش و بعد طرف یکم اینور اوونور رو نگاه میکرد و بعد به راحش ادامه میداد.(به به واقعا زیباست یعنی انقدر احمقه که نفهمید یکی دنبالش هست)
یا مثلا وقتی ما رو میبینه یکم سرعتش رو زیاد میکنه و بعدش دوباره به حالت طبیعی بر میگرده(لطفا نگید سختیه بازی رو زیاد کن چون در حالت BIG BOSS بازی کردم)
خوب این چند موردی که گفتم تابلو تره یا اون دوربین SAM.
بنده مرحله آخر MGS که از تو کشتی شروع میشه خیلی راحت مسلسل رو برداشتم و همه رو آبکش کردم و چندتا آرپیجی هم به اون آدم آهنیا زدم و چند تا خون هم خوردم و اونجا رو به سادگی رد کردم.در MGS شما میتونی با مخفی کاری هم مرحله رو تموم کنی ولی اجباری به این کار نیست چون وقتی شما میتونی با خودت اسلحه خونه حمل کن:biggrin1:ی احتیاجی نیست دو ساعت مسخره بازی در بیاری.
ولی در SPLINTER CELL شما مجبوری که از مخفی کاری استفاده کنی و در این این چهار شماره هم به هیچ وجه اسلحه برای آبکش کردن دشمن به شما نمیده و بیشتر سلاحهایی بهت میده که جنبه مخفی کاری داشته باشه.در SPLINTER CELL اگه کسی رو که تعقیب میکنی شما رو ببینه MISSION FAILD میده و یا اگر ALARM به صدا در بیاد MISSION FAILD میده در حالی که در MGS به هیچ وجه این طور نیست و شما بعد از ALARM کافیه چند دقیقه قایم بشی تا آبها از آسیاب بیفته.به همین سادگی.
اینو که دیگه نمیخواید کتمان کنید.؟

در جواب شما يه چيزی ميگم:MGS بهترين بازی مخفی کاری هست تو کتاب گينس اسمش ثبت شده
و آخر هم اينکه شما MGS باز نيستی و اگه نسخه های قبل رو بازی ميکردی اين حرف رو نميزدی و در ضمن با اون حرفی که در مورد درجه سختی زدی شک ندارم يه بار هم MGS4 نديدی.....:laughing:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
کلا کاری به این دوتا بازی ندارم ولی یه نکته کلی رو در جواب اون دوستمون که گفته
"در SPLINTER CELL اگه کسی رو که تعقیب میکنی شما رو ببینه MISSION FAILD میده و یا اگر ALARM به صدا در بیاد MISSION FAILD میده در حالی که در MGS به هیچ وجه این طور نیست و شما بعد از ALARM کافیه چند دقیقه قایم بشی تا آبها از آسیاب بیفته.به همین سادگی."
بگم
شما در بازی splinter cell بعد از اینکه MISSION FAILD میده بازی رو دوباره لود میکنی اگر قراره واقعی باشه که اصلا باید همونجا بازی تموم شه و دیگه نتونی ادامه اش بدی.... اما در بازی متال گیر هم قضیه همینه فقط دیگه نیازی به لود کردن نیست .... مثل pop که به جای اینکه تورو با لود کردن مرتب بازی خسته کنه این قابلیت رو گزاشته که هرجا مردی اون دختره که اسمش الیکا هست نجاتت بده.....

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
چجوری اون همه تجهیزات از کارتون گرفته تا بشکه رو تو جیب جا میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب این تنها چیزی که شما ها دارین ازش ایراد میگرین وگرنه تا حالا هیچ منتقدی فکر نکنم ازش ایراد
گرفت باش حالا اگه دوتا تفنگ میتوست حمل کن باز هم ایراد میگرفتین میدونم:biggrin1:

نه اکت 3 بود خب باو دقت نمیکنی دیگه وقتی سربازها طرف رو دستگیر میکن بعدش شما تیر تو مخ سربازا خالی میکنی اولا که باید بیهوش کنی یا با صدا خف کن بزنی چون صدای تیر عالم رو برمیدار و گرفتار الرت میشی بعدشم با بیهوش کننده که بزنیش بازم طرف فرار میکن و یه جای مخفی میشه تا اگه کسی دمبالش بود گمش کن

بعد از این همه بازی کردن اینو والا ندیدم تا حالا

بنده مرحله آخر MGS که از تو کشتی شروع میشه خیلی راحت مسلسل رو برداشتم و همه رو آبکش کردم و چندتا آرپیجی هم به اون آدم آهنیا زدم و چند تا خون هم خوردم و اونجا رو به سادگی رد کردم.در MGS شما میتونی با مخفی کاری هم مرحله رو تموم کنی ولی اجباری به این کار نیست چون وقتی شما میتونی با خودت اسلحه خونه حمل کنی احتیاجی نیست دو ساعت مسخره بازی در بیاری.

البته همین که شما اسمشو گزاشتی مسخره بازی نصف زیبای بازی به همین مخفی رفتنش دلیل ندار چون نتوسنتی مخفی اونجا رو رد کنی ایراد بگیری خیلی ها نتونستن خواستی بیا بهت یاد بدم:smile:

خب همین باعث تنوع بازی میشه و از حالت خشکی درمیاد هم میتونی اکشن خالص بری هم معتدل تا قسمتی نیمه ابری:biggrin1: هم کاملا مخفی:cool:
تیپ هم که سلیقه ای یکی ممکن از...... هم خوشش بیاد:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
شما در بازی splinter cell بعد از اینکه MISSION FAILD میده بازی رو دوباره لود میکنی اگر قراره واقعی باشه که اصلا باید همونجا بازی تموم شه و دیگه نتونی ادامه اش بدی.
من اصلاً قصد وارد شدن به بحث رو ندارم ولی دوست عزیز این پستی که شما زدی خیلی فضایی بود!!
اگه اینجوری بود که دیگه هیچ بازی نباید Continue یا مثلاً Reload یا Re Try داشت!!
مگه NES یا MD یه که بعد از اشتباه یا شکست از اول بازی کنیم؟!
حکمت Save در بازی ها همینه...

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
من mgs 4 رو بازی نکردم اما 2 و 3 روبازی کردم .تو این 2و3 تاریکی معنی نداشت و بعد نمیتونستی طرفو( مثل) sp گروگان بگیری و ازش حرف بکشی یا کاور بگیری و با پشت دست تو گلوش بزنی ... و با دوربین mgs اصلا حال نمیکنم عذابم میده (نظرشخصی) اما 100% داستان mgs بهتره اما یکم زیادی تخیلی ( توکارتون قایم شدنشم خیلی ضایع است )
mgs2_790screen013.jpg
کلا sp و hitman باهم ترکیب بشن یک بازی مخفی کاری خوب ازاب درمیاد

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
اینو که دیگه نمیخواید کتمان کنید.؟[/QUOTE]
اقا به نظره شما اسمه اين تاپيك خوشگل ترين و خوش تيپ ترين مخفيكاره:-"

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,864
نام
کیارش
هیچ وقت هیچ کس نمیتونه به واقع گرایانه نبودن یه بازی گیر بده. اگه باگ داشت یه چیزی.که MGS نداره ولی SC داره)
من خودم وقتی SC:Double agent رو بازی کردم. با این که روی هارد هم رفتم هوش مصنوعی بازی واقعا افتضاح بود. طوریکه یارو کنارت نشسته تو میرفتی کامپیوتر کنارش رو هک میکردی!!
آقای Khaste-tanha که همش بلدی با ایرادات الکی شر به پا کنی بیا به ما یاد بده که تو اکت آخر تو Outer heaven چه جوری همه رو با مسلسل کشتی و با RPG هم بقیه رو زدی. چون من تا اونجا که میدونم اونجا هر چی بکشی بازم دشمن میاد.
اتفاقا این ویژگی MGS4 یه حسنه که وقتی نمیتونی با مخفی کاری بری (شما نمیتونی بقیه میتونن) میتونی با اسلحله جلو بری و همه رو بکشی. ولی SC نه.

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
هیچ وقت هیچ کس نمیتونه به واقع گرایانه نبودن یه بازی گیر بده. اگه باگ داشت یه چیزی.که MGS نداره ولی SC داره)
من خودم وقتی SC:Double agent رو بازی کردم. با این که روی هارد هم رفتم هوش مصنوعی بازی واقعا افتضاح بود. طوریکه یارو کنارت نشسته تو میرفتی کامپیوتر کنارش رو هک میکردی!!
آقای Khaste-tanha که همش بلدی با ایرادات الکی شر به پا کنی بیا به ما یاد بده که تو اکت آخر تو Outer heaven چه جوری همه رو با مسلسل کشتی و با RPG هم بقیه رو زدی. چون من تا اونجا که میدونم اونجا هر چی بکشی بازم دشمن میاد.
اتفاقا این ویژگی MGS4 یه حسنه که وقتی نمیتونی با مخفی کاری بری (شما نمیتونی بقیه میتونن) میتونی با اسلحله جلو بری و همه رو بکشی. ولی SC نه.
كاملا با شما موافقم
توي همون مرحله اول double agent وقتي مي خواستي از اين ور پايگاه بري اونورش سم بروي بلندي دستشو قلاب ميكرد به يه سيم و در صورتي كه خوب ديده ميشد ميرفت اونور
اقايوني كه هي ميگن سم تو تاريكيه بازهم توي همون مرحله اول بازي همه جاي پايگاه روشن نبود به نظره شما كدوم نگهبانه احمق مياد تو تاريكيه مطلق نگهباني ميده بعد تا ديد اوضاع بيريخته منور روشن ميكنه:laughing:

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
فینال رو چطوری برگزار کنم .....تو یه تاپیکه دیگه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر