بهترین "صدای کاراکتر" یا "Voice Acting " را انتخاب کنید!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
1.دیوید هایتر (David Hayter) در سری متال گیر (Snake,Big Boss)
واقعا بینظیرِ این صداپیشه . فوق العادست . در حدی که نمیشه صدای SNAKE رو بدون دیوید هایتر قبول کرد
2.مارک همیل(Mark Hamill) در بتمن (Joker)
دیگه جای بحثی نیست از بچگی وقتی میخندید مو به تنم سیخ میشد ! :D هرچند بعد از THE DARK KNIGHT و بازی و صدای HEATH LEDGER دیگه صدای مارک همیل توی بازیِ BATMAN ARKHAM ASYLUM اون جذابیت قبل رو نداشت

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
چرا اثری از صدای مکس پین نیست ؟
واقعا صدای مکس شاهکار بود و صداش خیلی غم الود و بغض گرفته بود که جو و اتمسفر تکی رو همراه با داستان فوق العاده رقم زد

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دیوید هایتر (David Hayter) در سری متال گیر (Snake,Big Boss) مایکل آیرونساید (Michael Ironside) در سری سپلینتر سل (Sam Fisher) راب ویتوف (Rob Wiethoff) در رد دد ردمپشن (John Marston) و لیام نسون. من اینا رو انتخاب می کنم چون: 1-دیوید هایتر که هیچ بحثی توش نیست که چرا صداش عالیه!! 2-به نظرم پختگی و جذبه سم فیشر فقط و فقط به خاطر صدای زیبای مایکله... 3-راب ویتوف هم یه کشف بسیار عالی بود که 50 درصد محبوبیت JOHN MARSTON به خاطر صدای ایشونه. 4-لیام نسون هم در صداش نوعی متانت وجود داره و در دل ادم میشینه.

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
وین دیزل ( VIN DIESEL ) هنرپیشه هالیوودی تو سری بازیهای Riddick و Wheelman که واقعا صدایی جذابو استثنایی و تکی داره!
مخصوصا تو فیلماش!
:d

4c7bb2b6fece4a868b70.jpg

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
صدای (David Hayter)برای Snake و (Noriaki Sugiyama) که صداپیشه ی (ژاپنی)Sasuke در Naruto و Ishida در Bleach هست و (Rie Kugimiya) صدای taiga در !toradora همچنین صدای زیبای (Marlon Brando) در Godfather *

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!
من از صدای Steve Downes که به جای Master Chief صحبت میکنه خیلی خوشم میاد. البته دیالوگهاش خیلی کمه (:D) ولی واقعا صداش یه حس خاصی را به آدم منتقل میکنه. بعدش هم James McCaffrey دوبلور Max Payne. همچنین اینها هم فوق العاده هستند، David Hayter(Metal Gear Solid), Terrence 'T.C.' Carson(God of War), Michael Ironside(Splinter Cell), Billy Murray(Call of Duty). این اواخر هم Rob Wiethoff که به جای John Marston صحبت میکنه واقعا عالی هست. راستی با دوبلور شخصیت اصلی Fable و Fable II هم به شدت حال میکنم :D :D

آخرین ویرایش:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوست عزیز شما که چند نفر رو جا انداختی!!!1-صدای ژنرال شپرد در MODERN WARFARE 2 که صدای این کارکتر رو Lance Henriksen معروف بر عهده داشته و صداش تو بازی GUN هم بود.2-صدای KANE در بازی KANE & LYNCH که بر عهده برایان بلوم بود.3-صدای بسیار زیبای Paul Mercier در بازی RESIDENT ELIV 4 که صدای LEON.S.KENNEDY بود.اینارو به لیست اضافه کن.

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
صدای سم فیشر باحاله ولی خیلی از بازیها رو بدلیل انحصاری بودن نتونستم بازی کنم. متاسفانه.
ولی صدای Shepherd تو MW2 یه حال دیگه ای داشت.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
مارک همیل(Mark Hamill) در بتمن (Joker)
خوب اول از همه من عاشق این صدای کارکتر هستم که واقعا صدای خنده هاش موی بدنو سیخ می کنه .
بعدشم
لیام اوبراین (Liam O'Brien) در دارکسایدرز (War)
این صدای وار هم که کلفت و با جزبه هستش من که خیلی با این صدا حال می کنم ( تو مایه های صدای خودمه :d )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر