بهترین بازی ps1 از نظر شما چیه؟

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,527
نام
محمدقاسم
با عرض معذرت قربان فقط مطمینید از این؟ خودتون 98 و 2001 و 2002 رو بازی کردید که میگید 2003 بهتره؟بیشترم گیم پلی بازی مد نظرمه خوب باشه نه گرافیکش
از منظر گیم پلی و گرافیک با هم میشه گفت ۲۰۰۱ بهترین بود
ولی اگه از نظر گرافیکی هم به نظرم ۲۰۰۳ بهتر بود
2002 هم یه چیزی بین اینا بود

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
یه بازی باحال pac man برای ps1 😍

210103596.jpg
آره بازی خیلی قشنگ و دوست داشتنی و البته خوش امتیازی هستش! یه نسخه هم روی گیم بوی ادونس داره.
کلیپ مقایسه این دو نسخه

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
اینم یه کلیپ از بازی قطار ps1
شبیه ساز رانندگی قطار هست ع
مرا کسی تو ایران اینو داشته قبلاً 😁
یعنی یه چیزایی تو حاشیه دنیای گیمینگ هست اصن یه وضعی😅
ولی ps1 وحشتناک گنجینه بازی بزرگی داره و یه عالمه داستان و خاطره هم در کنارش🤩

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,542
دوستان سایت خارجی میشناسین که بشه بازی های ps1 رو بصورت اورجینال دانلود کرد برای رایت روی سی دی و بازی کردن میخوام ؟
شما در ابتدا باید یک رایتر با سرعت زیر 8X داشته باشی، رایترهای قدیمی بالای 16Xــن و چنین رایتر بسیار قدیمی که پایینترین سرعت رو داشته باشه اونم سالم سخت گیر میاد و یک سیستم فسیل هم باید باشه که بهش وصل بشه، با ULTRA ISO و امثالهم بهت سرعت 2X در برنامه هم نشون می ده ولی در نهایت پیش فرض 16X رایت می کنه. هر چی سرعت پایینتر باشه روی کنسول راحتتر اجرا می شه. رام ها که مثل هلو آپدیت شده وجود داره و با یک سرچ ساده PS1 ROM کلی سایت بالا میاد

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
شما در ابتدا باید یک رایتر با سرعت زیر 8X داشته باشی، رایترهای قدیمی بالای 16Xــن و چنین رایتر بسیار قدیمی که پایینترین سرعت رو داشته باشه اونم سالم سخت گیر میاد و یک سیستم فسیل هم باید باشه که بهش وصل بشه، با ULTRA ISO و امثالهم بهت سرعت 2X در برنامه هم نشون می ده ولی در نهایت پیش فرض 16X رایت می کنه. هر چی سرعت پایینتر باشه روی کنسول راحتتر اجرا می شه. رام ها که مثل هلو آپدیت شده وجود داره و با یک سرچ ساده PS1 ROM کلی سایت بالا میاد
ممنون امیر جان
رایترم از برند ایسوس واسه تقریبا 10 سال پیشه سیستم فسیل هم دارم الان رام رو که دانلود کردم باید با پایین ترین سرعت ممکن که 2x باشه رایت کنم
الان اگه رایترم با سرعت پایین رایت نکنه بیخیال بشم ؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,542
ممنون امیر جان
رایترم از برند ایسوس واسه تقریبا 10 سال پیشه سیستم فسیل هم دارم الان رام رو که دانلود کردم باید با پایین ترین سرعت ممکن که 2x باشه رایت کنم
الان اگه رایترم با سرعت پایین رایت نکنه بیخیال بشم ؟
با پایینترین سرعت حتی 2X بهتره و به نتیجه می رسی، رایترت اگر 16X باشه بیخیال شو چون زیر اون در حالت پیش فرض رایت نمی کنه و فقط دیسک از بین می ره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر