بهترین بازی Open World که کردید چه بازی است؟

بهترین بازی Open World که کردین چه بازی هست؟

• Assassins Creed 2

رای‌ها: 35 10.4%
  • GTA IV

رای‌ها: 102 30.3%
  • Red Dead Redemption

رای‌ها: 135 40.1%
  • Fable

رای‌ها: 13 3.9%
  • موارد دیگر

رای‌ها: 52 15.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    337

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
Red Dead Redemption
و the elder scrol v :skyrim
و سرزمین های مرزی 2
farcry 3

---------- نوشته در 03:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:14 PM ارسال شده بود ----------

red dead خیلی باحال بود اما بعد از تموم کردنش یک خورده کسالت آور بود فقط تو میموندی با الاغت:dولی gta iv خیلی باحالتر بود همون ماشین سواریش یه دنیا میرزید
از نظر گرافیکم درسته red dead بهتر بود ولی اینم به خاطر این بود که نسبت به iv محیطش خلوت تر بود.من به شخصه هنوزم iv رو تا این جا تو top 5 گرافیک این نسل میدونم
چیزی که منو از gta iv نا امید کرد هدایت ماشین ها بود که شبیه هدایت قایق شده بود!!!!

mksun

کاربر سایت
Jul 2, 2013
3
نام
محمد
rd:r و ac2 قطعا هم از نظر ساختار محیطی که ما در جو آن زمتن ها فرو میبرن من جفنشو دوس دارم.البته چیز زیادی از ac2 یادم نمیاد اما اتزیو من یاد جوونیام میندازه.... یادش بخیر 8-|

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
بهترین بازی های Open World اخیر که انجام دادم:

Borderlands 2
Sleeping Dogs

البته GTA که جای خود داره. ولی من به شخصه با نسخه GTA Vice City بیشتر از بقیه حال کردم. مخصوصا ماشین هاش و سبک بازیش و به خصوص چیت هاش که خیلی روند و توپ بود. یعنی واقعا چیت زنی توی این بازی ردخور نداشت! leavemealone و gettherefastindeed و panzer و ... . خیلی توپ بود.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
بهترین بازی های Open World اخیر که انجام دادم:

Borderlands 2
Sleeping Dogs

البته GTA که جای خود داره. ولی من به شخصه با نسخه GTA Vice City بیشتر از بقیه حال کردم. مخصوصا ماشین هاش و سبک بازیش و به خصوص چیت هاش که خیلی روند و توپ بود. یعنی واقعا چیت زنی توی این بازی ردخور نداشت! leavemealone و gettherefastindeed و panzer و ... . خیلی توپ بود.

همی گفتم و گویم بار ها که GTA:Vice City خاطره انگیز ترین بازی Open World است,اما خوب از لحاظ فنی Skyrim.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر