بهترین بازی که تا الان کردید فقط یک بازی نه بیشتر

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
لذت بخش ترین بازی برای من
1max payne
بود چون با پدر خدابیامرزم مینشتیم بازی.اون زمان تازه کامپیوتر خریده بودیم و دوتایی کلی ذوق داشتیم

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
1max payne
بود چون با پدر خدابیامرزم مینشتیم بازی.اون زمان تازه کامپیوتر خریده بودیم و دوتایی کلی ذوق داشتیم

خدا رحمتشون کنه.روحش شاد.
منم یاد قدیم افتاد مافیا 1 ..اون قسمتی که انداختم بیرون شهر تو جاده مناظر سبزش چمن زارهاش و اون پمپ بنزین بین راه رو هیچ وقت یادم نمی ره و مخصوصا اون قسمتی که تو پارکینگ با دلال ها اسلحه کشی شد کارگردانی اون قسمت تو اون زمان بی نظیر بود.
بازی های جدید هم جی تی ای 4 نیکوبلیک

spriti

کاربر سایت
Jun 1, 2010
99
نام
Amir
1max payne

خدا رحمتشون کنه.

با اینکه گفتن فقط یه بازی ولی من از دورانی که شروع کردم به صورت حرف ای بازی کردن به دو بازه زمانی تقسیم میکنم:یکی دوران بازی با pc های قدیم دومی هم دوران کنسولی
دوران بازی با pc های قدیم:Mafia 1 که واقعا خاطراتی دارم فراموش نشدنی
دوران کنسولی:Uncharted 3: Drake's Deception که در توصیف خوبی های این بازی عاجزم.

mamad_35

کاربر سایت
Apr 29, 2011
15
نام
mohammad
من شاید به اندازه ی موهای سرم بازی کردم از اتاری بگیر تا حالا که رسیده به ایکس باکس و این چیزا یه بازی بود تو پی اس وان odd word خیلی سخت و محشر بود متفاوت از تمام بازیها خیلی با حال بود اون زمان پوستر هاشم زیاد پیدا میشد یه موجود فرا زمینی که دهنش و دوختن حتی الانم رو psp دارم بازی میکنمش البته طرفدار سری final هم هستم ;)>:d

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
والا بهترین بازی اگر از داستانش بخوای بگی که فارنهایت بود
اگر کلی حساب کنی با دوستان موافقم hearvet moon که الان که فکر میکنم حدود چند صد ساعتی پاش بودم و الانم تو psp بازی میکنم

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
رزیدنت اویل 3

اگه فقط یه بازی رو بتونم انتخاب کنم فقط و فقط رزیدنت اویل 3 نمسیس هستش
یه حس خوبی از بازی کردنش داشتم الانم کاملا واسم نوستالوژیه اولین بار توی دوران پیش دانشگاهی بازی کردمش یعنی 7 سال پیش ... چه حس خوبی بهم دس میداد وقتی وارد safe room میشدم و اون آهنگ آرامش بخش رو میشنیدم:(:(:( یادش بخیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر