بهترین بازی که تا الان کردید فقط یک بازی نه بیشتر

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
نمیدونم تو این تاپیک نظر دادم یا نه ولی بازی خوب زیاده .. یه سری از بازی ها واقعا فاز خوبی بهت دست میده باهاشون ...
نمیشه واقعا فقط و فقط یکی رو انتخاب کرد .. مثلا من هنوز بعد این همه سال یه بازی نظیر مافیا 1 بازی نکردم!
اما اگه تو منگنه قرار بگیرم و فقط و فقط یه بازی رو انتخاب کنم انتخابم تا اینجا میرسه به :
Batman : Arkham City
از نظر من و خیلی ها بهترین بازی این نسل بود .. از یه بازی کامل چه انتظاری دارین؟!
گرافیک؟! گرافیک بتمن با اون دنیای گسترده شاید بهترین گرافیکی باشه که با آنرئال انجین 3 ساخته شده.
گیمپلی؟! یک گیمپلی روون و با آزادی عمل فراوان که بی شک نظیرش تو هیچ گیمی به کار نرفته بود. مخصوصا با اون همه معما و ماموریت فرعی ...
داستان و شخصیت پردازی؟! داستان عالی و پیچ در پیچ با شخصیت پردازی فوق العاده تمام کاراکترها .. چه شخصیت های منفی نظیر جوکر، هارلی کوئین و یا هوگو استرینج و چه شخصیت های اصلی نظیر خود بتمن و کتوومن. به همراه رازهای فراوانای که تو بازی گنجانده شده بود و دهان بسیاری رو باز گذاشت!
موسیقی؟! قطعات بی نظیری توسط نیک اروندل برای بازی ساخته شد که کاملا به جا تو بازی ازشون استفاده میشد .. بی شک یکی از دلایل موفقیت بتمن موزیک متن شاهکارش هم بود.

در کل تا الان لذت بخش ترین بازی عمرم بوده ولی هر بازی تو هر سبکی رو هم انجام میدم و برای خودم تو هر سبکی یکی رو به عنوان بهترین قبول دارم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر