بهترین بازی های سال 2012 چه بازی هایی خواهند بود

بهترین بازی سال 2012 چه بازی خواهد بود؟؟!!

• مجموع رای دهنده‌ها
    162

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,396
نام
Majid
آقا مثکه مزه داده ها :D بذار چاپ رو دیسک اسکایریم خشک بشه بعد :D
آخ گفتی...
بابا هنوز اینو وسطاشم نیستم :D
توی حروف یسوناسنی بعد از V چیه؟؟؟ VI ؟؟؟
اگه امسال The elder scrolls VI بیاد
اگه درست گفته باشم

mamala

کاربر سایت
Dec 12, 2011
104
نام
mohammad
چرا انقدر دارید درباره اسکایریم صحبت میکنید gta v را که نمیشود فراموش کرد

---------- نوشته در 02:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:15 PM ارسال شده بود ----------

اگه the elder scrols vi بیاد میزنه تو دهن همه بازی ها از جمله gta v

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,396
نام
Majid
چرا انقدر دارید درباره اسکایریم صحبت میکنید gta v را که نمیشود فراموش کرد

---------- نوشته در 02:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:15 PM ارسال شده بود ----------

اگه the elder scrols vi بیاد میزنه تو دهن همه بازی ها از جمله gta v

خوب مثل اینکه کتیبه ی سالمند پارسال بهترین بازی سال شد ناسلامتی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,396
نام
Majid
معنیش کتیبه ی سالمند نمیشه. Elder اینجا صفت نیست اسمه که میشه کتیبه های کهن.نسخه ی بعدی The Elder scrolls هم احتمالا 3-4 ساختش طول میکشه و در 2012 نمیاد
کی گفته نمیشههم توی تلویزیون گفت هم برو اینجا بزنhttp://translate.google.comترنسلیت گوگل که دیگه معتبره مینویسه کتیبه ی سالمندفقط برعکس مینویسه:D

mamala

کاربر سایت
Dec 12, 2011
104
نام
mohammad
بازی هایی که واقعا قشنگ میباشند عبارت اند از bf4 cod gta v assassins creed prototype2 max payne3 transformers hitman . یکی از بهترین ها gta v میباشد که به احتمال زیاد بهترین بازی سال 2012 شود هر کس میدونه gta v کی میاید تو همین تاپیک بگوید با تشکر.

---------- نوشته در 02:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:36 PM ارسال شده بود ----------

به این سایت حتما برید درباره هر گونه بازی اطلاعات است Video Game Cheats, Codes, Cheat Codes, FAQs, Walkthroughs, Unlockables, Reviews, Previews, News, Videos, and much more for Xbox 360, PS3, Wii, PC, PS2, 3DS, PSP, DS, Xbox, GameCube, GBA, and more from Cheat Code Central.

mamala

کاربر سایت
Dec 12, 2011
104
نام
mohammad

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,396
نام
Majid
بازی gta v را فراموش کردی؟

---------- نوشته در 03:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:24 PM ارسال شده بود ----------

پس bf 4 را زیاد دوست نداری؟

هرکی یک سلیقه ای داره
من که خودم عاشق سری BF هستم عالیه...
سولی اگه بخوان همین نسخه رو ادامه بدن عمرا دیگه سراغ این بازی نمیرم کلی جون کندم این بازی رو بدست آوردم ولی ناامیدم کرد با این سینگلش...

PM Uncharted

کاربر سایت
Oct 24, 2011
124
نام
پیمان
هرکی یک سلیقه ای داره
من که خودم عاشق سری BF هستم عالیه...
سولی اگه بخوان همین نسخه رو ادامه بدن عمرا دیگه سراغ این بازی نمیرم کلی جون کندم این بازی رو بدست آوردم ولی ناامیدم کرد با این سینگلش...

من که از BF3 خوشم نیومد به غیر از گرافیکش، البته به طرفدارای BF بر نخوره نظره شخصیمه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر