بهترین بازیي که در عمرتون انجام داديد

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
ببینید دوستان من قول میدم که فقط شما ها یه بازیو از همه بیشتر دوست ندارید
من خودم همیشه میگفتم Prince of Persia ولی وقتی Assassin's creed رو دیدم نظرو عوض شد
البته هنوز هم Prince of Persiaرو دوست میدارم ;)

Dark Destiny

کاربر سایت
Dec 11, 2008
89
نام
سرنوشت
سرنوشت کثیف

...
از نظر من بیشتر بازیها قشنگ بودن ولی بازی که واقعا توی زندگی خودم حس کردمش Final Fantasy VII بود که... قشنگ بود و از طرف دیگه من کل مجموعه ی Final Fantasy رو دوست دارم و همینطور MGS هم شاهکار بود ولی دوستان نمیشه انکار کرد که ما هممون یه بازی غیر قابل فراموش توی زندگی هممون وجود داره که هرچی هم انکار کنیم که بهترین نیست دورغ گفتیم و اون بازی خاطره انگیز ((( قارچ خور ))) هست که هممون بدون شک بازیش کردیم. با نظر من موافق هستید؟

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
just shadow of colussos
احتمالا املاش غلطه به بزرگي خودتون ببخشيد
اصلا دلتون مياد تا اين بازي هست بگيد بازي ديگه اي بهترينه؟؟؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
بازي كه زياده. ,Tekken 3, Resident Evil,Starcraft,God Of War,COD2,Hitman,... و خيلي ديگه كه واقعا حضور ذهن ندارم.

ولي دو تا بازي بود كه بره من بيشتر از يه بازي بودن. دوميش :biggrin1: Harvest Moon : Back To Nature كه واقعا باهاش زندگي كردم.

بهترين بازي هم كه تا به حال تجربه كردم و هنوز هم دارم بازي ميكنم و هيچ وقت هم ازش خسته نميشم و تمام شخصيتهاي مثبت و منفيشو بلا استثنا مي پرستم بازيه بي نظير و تكرار نشدنيه شركت افسانه ايه Blizzard يعني Warcraft III بود.:love::love:

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
به نظر من كه هنوز وارد نسل جديد نشدم:( RE 4 بهترين بود در رده دوم GTA SA البته بازي BLACK هم بد نبود .
ولي من RESIDENT EVIL 4 رو به عنوان بازي اول خودم انتخاب كردم:cheesygri

ahmadreza

کاربر سایت
Dec 16, 2005
42
نام
ahmad
من كلا از gta وبازي هاي تو سبك اون مثل مافيا،just cause،total overdose و اينجوريها خوشم مياد.ولي در كل gta sa بهترينش بود كه حدود يكي دو سال باهاش حال ميكردم.بقيه بازيها فوقش 1 ماهه تموم ميشه .

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
Little Big Adventure 2 :love: :love: سال 1997 از شرکت EA
FAMILLE.GIF

آخرین ویرایش:

Zeus_J

کاربر سایت
Mar 3, 2008
110
ولي دو تا بازي بود كه بره من بيشتر از يه بازي بودن. دوميش :biggrin1: Harvest Moon : Back To Nature كه واقعا باهاش زندگي كردم.
یادش بخیر . چه دنیایی داشتم با این بازی.:love:
------------------------------------
کسی بازی Hercs adventure (فکر نکنم املاش درست باشه) رو یادش هست؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر