بهترین بازیهای سال 2016

بهترین بازی سال 2016

• Civilization VI

• Dark Souls III

• Dishonored 2

• Doom

• Forza Horizon 3

• Gear of War 4

• Overwatch

• Ratcht & Clank

• Titanfall 2

• Uncharted 4: A Thief's End

• Battlefield 1

• INSIDE

Results are only viewable after voting.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,202
نام
سامان
هر کسی میتونه بازیهای برتر سال از نظر خودش یا دیگر سایتها رو تو اینجا مطرح و با کاربرای دیگه دربارشون تبادل نظر کنه در کنار اینا انتخاب سایتها و رسانه ها هم اطلاع رسانی میشه.این به خود کاربرا برمیگرده که در مورد خود بازیها باهمدیگه صحبت کنن و مشکل از اون بلاگه نیست.
آخه بیایم اینجا بگیم زیر انبوهی از کامنت ها و بحث های مربوط به این بلاگ گم میشه اگه تاپیک جدا داشته باشه خیلی بهتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,755
نام
علی
آخه بیایم اینجا بگیم زیر انبوهی از کامنت ها و بحث های مربوط به این بلاگ گم میشه اگه تاپیک جدا داشته باشه خیلی بهتره

دوست عزیز کسی اینجا کار و بحثی راجب بلاگ نداره ! مثل هر سال تعداد GOTY های بازی ها رو داریم دنبال میکنیم و اینقدر اهمیت و ارزش داره که سازنده هایی مثل نوتی داگ و راک استار رو جلد باکس آرت بازیشون تعداد گوتی ها رو می زنن و تبلیغشو میکنن

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

شما خودت استارتش رو بزن و تاپیکش رو ایجاد کن. نمیدونم چرا همیشه منتظریم یکی دیگه یه کاری رو انجام بده :|

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,869
نام
Sajjad
چقدر خوبه که دوستان با حقیقت کنار اومدن و مثل TGA، سایت هارو فاقد اعتبار جلوه نمیدن
اونوقت حقيقت چيه؟ :|:D
اینکه OW هم استحقاق گوتی شدن رو داره و بهترین بازی سال از نظر منتقد هاست

آخرین ویرایش:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,399
نام
رامین
چقدر خوبه که دوستان با حقیقت کنار اومدن و مثل TGA، سایت هارو فاقد اعتبار جلوه نمیدن

اینکه OW هم استحقاق گوتی شدن رو داره و بهترین بازی سال از نظر منتقد هاست
بله البته كه لايق گوتي شدن هست ، و همين TLG ، FH3 ، Doom و ...... هم لايق گوتي هستن و همه بازياي درجه يكي هستن ، ولي گوتي يعني بازي كه بتونه توي مجموع اول بشه .
اگر از نظر منتقدارو ميگي كه بايد متا در نظر بگيري كه انچارتد ٤ بهترينه :D

آخرین ویرایش:

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
میاید شکایت میکنید که چرا کاربرا در مورد بهترین بازی از دید خودشون بحث نمیکنن خب عزیز دل اینجا رسما جنگ جهانی میشه هزارتا استدلال و مدرکم بیاری باز عمرا طرف از حرف خودش کوتاه بیاد بگه آره بازی که تو میگی بهتره :D
البته من عاشق بحث و خین و خین ریزیم اما میفرستنمون کوهستان توبه راه برگشتم نداریم :D
برنده هم که دیگه تقریبا مشخصه آنچارتد تو reader choice خیلی بهتر عمل کرده و همینم باعث برنده شدنش میشه به احتمال 99.99% :D:D

بهترین بازی سال برای من این بازی بود Shadow Tactics - Blades of the Shogun بعد از ده یازده سال یه بازی تو سبک و سیاق کوماندو روحمو نوازش کرد زندگی میکنم با این بازی رسما آنچارتد و هیتمن و دیسانرد 2 و ... بریزید تو جوب :p لذتی که این بازی تو این سبک کمیاب بهم داد امسال هیچ بازی نزدیکشم نشد بزرگترین دلیلشم همین نایاب بودن این سبک بازیاس ریسینگ ، اکشن نقشن آفرینی ، شوتر اول شخص و سوم شخص و ... همه ساله میان اما این یکی یدونه هر ده سال یکی میاد اونم شاهکار :x
بعد این بازی دیسانرد 2 قرار میگیره و بعدش آنچارتد ، فورزا ، اورواچ ، گرز 4 ، دووم و دارک سولز 3

• Like
Reactions: Deadmau5

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
535
نام
مسعود
Eurogamer readers' top 50 games of 2016
انتخاب كاربراي يورو گيمر هم مشخص شد​

50. Thumper
49. Ori Definitive Edition
48. F1 2016
47. Mirror's Edge Catalyst
46. Overcooked
45. Twilight Princess HD
44. Rocket League XB1
43. Arkham VR
42. Abzu
41. PES 2017
40. Hyper Light Drifter
39. Quantum Break
38. Stellaris
37. SFV
36. Darkest Dungeon
35. Fire Emblem Fates
34. Watch Dogs 2
33. Total Warhammer
32. Stephen's Sausage Roll
31. Pokémon GO
30. Rez Infinite
29. Stardew Valley
28. Skyrim special Edition
27. Planet Coaster
26. The Division
25. WoW Legion
24. Ratchet and Clank
23. Dirt Rally
22. Gears 4
21. No Man's Sky
20. Civ VI
19. Pokémon Sun and Moon
18. Rise Of the Tomb Raider
17. The Witness
16. Hitman
15. Mankind Divided
14. Firewatch
13. XCOM 2
12. TLG
11. Inside
10. FF XV
9. Dishonored 2
8. Forza Horizon 3
7. BF1
6. Blood and Wine
5. Titanfall 2
4. DS 3
3.Doom
2. Overwatch
1. Uncharted 4: A Thief's End
یعنی last guardian نباید تو 50 تا بازی اول باشه!
ولی از انتخاب edge به شدت خوشحال شدم.
خستگی رو از تن فامیتو یوئدا و تیمش در اورد.

• Like
Reactions: vaan 2 and Adidas95

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

بله البته كه لايق گوتي شدن هست ، و همين TLG ، FH3 ، Doom و ...... هم لايق گوتي هستن و همه بازياي درجه يكي هستن ، ولي گوتي يعني بازي كه بتونه توي مجموع اول بشه .
اگر از نظر منتقدارو ميگي كه بايد متا در نظر بگيري كه انچارتد ٤ بهترينه :D

که به شدت در نمرات اور ریت شدست. مخصوصا وقتی متوجه میشی بالاترین متای نسل با بیشترین نقد + بیشترین نمره کامل نسل رو داره.

گوتی امسال خودم در کنار FH3، انچارتد 4 هست ولی اصلا دوست ندارم با توجه با اینکه تو نمرات اور ریت شد، در تعداد گوتی های سال و اختلافش با عنوان دوم هم بازی بزرگ تر از چیزی که هست نشون داده بشه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,673
نام
محمد
من میخواستم لیست Top 10 خودم رو بدم ولی چک کردم دیدم امسال 10 تا بازی انجام ندادم (البته عناوین سال 2016 منظورمه) lol :D در نتیجه فکر کردم یه لیست متفاوت بدم! :D

Overwatch Awards 2016

Animation of the Year

df7_03.jpg

Emote of the Year

gv6y_01.jpg

Skin of the Year

wsun_04.jpg

Character of the Year

lhfn_02.jpg

Play of the Year

b5br_05.jpg
:D :D
این Potg فیلمشو بذار ببینیم اگه چیز خاصی هست :D
اولش فکر کردم فیلمش هست ولی فکر کنم از روی کنسول آپلود نکردم هنوز :D حالا پیدا میکنم میزارم، یه حرکت بسیار تکنیکی (!) با D.Va هست :D

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
من میخواستم لیست Top 10 خودم رو بدم ولی چک کردم دیدم امسال 10 تا بازی انجام ندادم (البته عناوین سال 2016 منظورمه) lol :D در نتیجه فکر کردم یه لیست متفاوت بدم! :D

Overwatch Awards 2016

Animation of the Year

df7_03.jpg

Emote of the Year

gv6y_01.jpg

Skin of the Year

wsun_04.jpg

Character of the Year

lhfn_02.jpg

Play of the Year

b5br_05.jpg
:D :D
این Potg فیلمشو بذار ببینیم اگه چیز خاصی هست :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
که به شدت در نمرات اور ریت شدست. مخصوصا وقتی متوجه میشی بالاترین متای نسل با بیشترین نقد + بیشترین نمره کامل نسل رو داره.

گوتی امسال خودم در کنار FH3، انچارتد 4 هست ولی اصلا دوست ندارم با توجه با اینکه تو نمرات اور ریت شد، در تعداد گوتی های سال و اختلافش با عنوان دوم هم بازی بزرگ تر از چیزی که هست نشون داده بشه
بازی متا بالا نودی که یدونه گوتی برده اورریت شده نیست ولی آنچارتد با 86 تا اورریت شدست؟:-"

نمرات هیچ ربطی به گوتی شدن یا نشدن نداره. لزوما حتی کسایی که بازیارو نقد میکنن همونایی نیستن که گوتی ها رو انتخاب میکنن. خودم بشخصه خیلی متا رو قبول ندارم. ولی فکر نمیکنم هر افتخاری که آنچارتد بدست آورده از سر جو گیری منتقدین باشه. نظر سنجی ها همه چیزو داره نشون میده. همین نظرسنجی BC خودمون که از نظر اهمیت برای من بشخصه رتبه یک دنیا رو دارهB-) کاملا نشون میده که آنچارتد موفق بوده. اونم تو شماره چهارم خودش

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
بازی متا بالا نودی که یدونه گوتی برده اورریت شده نیست ولی آنچارتد با 86 تا اورریت شدست؟:-"

نمرات هیچ ربطی به گوتی شدن یا نشدن نداره. لزوما حتی کسایی که بازیارو نقد میکنن همونایی نیستن که گوتی ها رو انتخاب میکنن. خودم بشخصه خیلی متا رو قبول ندارم. ولی فکر نمیکنم هر افتخاری که آنچارتد بدست آورده از سر جو گیری منتقدین باشه. نظر سنجی ها همه چیزو داره نشون میده. همین نظرسنجی BC خودمون که از نظر اهمیت برای من بشخصه رتبه یک دنیا رو دارهB-) کاملا نشون میده که آنچارتد موفق بوده. اونم تو شماره چهارم خودش

97 تا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر