بهترین بازیهای سال 2016

بهترین بازی سال 2016

• Civilization VI

• Dark Souls III

• Dishonored 2

• Doom

• Forza Horizon 3

• Gear of War 4

• Overwatch

• Ratcht & Clank

• Titanfall 2

• Uncharted 4: A Thief's End

• Battlefield 1

• INSIDE

Results are only viewable after voting.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
Gameliner reader choice: Uncharted 4 :a thiefs end
Uncharted 4 : 143
85
58
Overwatch: 91
82
9

من موندم اين فن بيس سوني تو سال هاي قبل كجا بود ، يا فن بيس مايكروسافت تو نسل قبل كه انحصارياش ٢-٣ جايزه بگيرن .
يا وقتي يه سايتي معروف جايزه ميده ميان ميگن فلان سايت جايزه رو داد به فلان بازي ،
اما وقتي دقيقا همون سايت مياد با كلي برنامه ريزي ميخواد نظر مردم و گيمر ها رو بدونه و اونو بزنه صفحه اول سايتش ، اون موقع نظر مردم و كار اون سايت بي خوده .
فقط وقتي به نفع ما باشه خوبه در حالت ديگه چرت و پرت =))

آخرین ویرایش:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
وقتي به نفع ما باشه خوبه در حالت ديگه چرت و پرت
اصل مطلب همینه، سونی هیترهای عزیز و دوست داشتنی، بعد از 60 صفحه جلو رفتن تاپیک، جمله ی شما رو اثبات کردن
پ. ن؛
یه ضرب المثل چینی هست که میگه
توی زندگیت تا میتونی سعی و تلاش کن، زورت رو بزن برای رسیدن به مقصودت، وقتی دیدی دیگه کاری از دستت برنمیاد، خودتو شل کن و از زندگی لذت ببر.

Mamad7564

کاربر سایت
May 13, 2016
66
تو بحث ریدرز پیک ها دیگه خود بازی سنتر هم میشه مثال زد !
در حالی که اورواچ رقیب مستقیم انچارتد هست
بازی هایی مثه بتلفیلد دیزانرد دارک سولز و ... بیشتر رای اورده
در ضمن درسته اورواچ روی pc فروش زیادی داشته ولی عموم گیمرا هیچوقت یه بازی تماما مولتی پلیر رو برای گوتی قبول نداره به همین دلیل این میشه تعداد رای های اورواچ !

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
در جواب اون دوستانی که میگن آنچارتد کمتر از OW فروخته باید بگم که آنچارتد چون انحصاری هست کل فن بیس سونی پشتشه و ممکنه کسایی که اصلا تجربش نکردن هم بهش رای داده باشن (البته برای همه بازی ها این احتمال وجود داره) برای همین این Readers' Picks قابل استناد نیست:D

من خودم تو نظرسنجی بالا به U4 هم رای دادم بحثی رو اون قضیه ندارم ولی خواستم بگم این RP در حد همون یوزر اسکور متاکریتیکه:D
این بحث زیاد شده

هیچ ربط مستقیمی نداره. اگر فن بیس سونی پشت آنچارتد باشه پس فن بیس مایکرو هم باید پشت گیرز باشه. مخصوصا توی ایالات متحده که مایکرو فن بیس قدری داره باید همچین سمت و سویی ببینیم ولی توی رای گیری ها همچین اتفاقی نیفتاده. دوما مطمئنم خیلیا هم مثل دوست معروفمون هستن که عاجزانه دنبال اینن که این رای رو برگردونن مطمئنا هر جا دستشون رسیده سعی کردن رای رو از روی آنچارتد برگردونن.

تو بحث ریدرز پیک ها دیگه خود بازی سنتر هم میشه مثال زد !
در حالی که اورواچ رقیب مستقیم انچارتد هست
بازی هایی مثه بتلفیلد دیزانرد دارک سولز و ... بیشتر رای اورده
در ضمن درسته اورواچ روی pc فروش زیادی داشته ولی عموم گیمرا هیچوقت یه بازی تماما مولتی پلیر رو برای گوتی قبول نداره به همین دلیل این میشه تعداد رای های اورواچ !
خوب طبیعه یه بازی تماما آنلاین بخشی مثل داستان درش اصلا مطرح نیست. بازی که میخواد گوتی باشه باید در تمامی زمینه ها حرفی برای گفتن داشته باشه. برای همین هم هست که بازی های ریسینگ و یاورزشی هم به ندرت همچین جوایزی میبرن. اوروچ عالی بوده حرفی درش نیست. ولی نمیتونه در زمینه ی داستان پردازی خلق شخصیت چه و چه حرفی برای گفتن داشته باشه. خیلیا بازی های اینچنینی رو گوتی نمیدونن که منم باهاشون هم عقیدم

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دیگه الدر اسکرول هرچقد هم طرفدار داشته باشه پیش GTA عظیم که چیزی نیست ،TLOU هم یه IP جدید بود بازم بیشتر گرفت .

یا سال پیش که فالوت ( که دقیقا دستپخت همون سازندگان الدر اسکرول بود ) دیگه فن بیس و طرافدرش از اسکرول هم بیشتر که تو انتخاب طرفدرا تحقیر شد مقابل ویچر .

اگه به فن بیس و طرفدار باشه اصولا الان باید کال اف دیوتی و بتلفیلد هر ساله چایزه بیشتری بگیرن .

اصولا مردم نگاه میکنن و به بازی که بیشتر شایسته بهترین هستند جایزه میدن .

اینکه تو سال 2011 انچارتد 3 کم رای اورد هم به خاطر خود انچارتد بود و نبود کارگردان های اصلی ناتی داگ . والا تاریخ نشون داده هر موقع نیل و یروس بازی میسازن هیچ رقیبی جلوش دوام نمیاره :D

و اینکه بگیم انتخاب مردم ارزش نداره هم حرفی از بیخ بی ارزش و بی خود هست . اتفاقا بسیار مهم هست و بهش ارزش زیادی داده میشه در همه جای دنیا و در همه مراجع .

به قول دوستی : اگه ارزش ریدر پیک ها صفر هست ارزش اشخاصی مثل من و شما هم صفر هست . که من به شخصه فکر نمیکنم ارزشم صفر باشه و در الویت هست برام نظر خودم بر هر منتقدی .

گرچه انچارتد تو کریتیک ها هم الان فعلا پبش افتاده . همه این حرفا توچیه اشتباه و غیرمنطقی هست .

خو مشکل اینه که اصلا ریدر پیک -منتقدا این وسط مهم نیست. مثلا اگه جوایز منتقد uc4 بیشتر بود منتقدا میشدن بی ارزش - ریدر چویس خدا. حالا اوایل 4 رای منتقد بیشتر آورده بود شده بود منتقدا میفهمن و گیمرا مهم نیست. الانم فکر کنم جفتشون از اعتبار ساقط شدن:))

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
من اول تاپیک گفتم Uncharted 4 خر است گوش نکردین :D
کاش زودتر تلوپارت ۲ بیاد ، چه داستانایی داشته باشیم سر اون :D
تلو پارت 2 اگه به سایبرپانک 2077 بخوره،اون سال رقابت رویای میشه8->والبته کار ناتی داگ هم برای رکورد زدن خیلی خیلی سخت میشه:-t:D
ما هم تو تاپیک اون سال کشت و کشتار خواهیم داشت رسما.:D

• Like
Reactions: mdtnt and only sony

Mamad7564

کاربر سایت
May 13, 2016
66
این بحث زیاد شده

هیچ ربط مستقیمی نداره. اگر فن بیس سونی پشت آنچارتد باشه پس فن بیس مایکرو هم باید پشت گیرز باشه. مخصوصا توی ایالات متحده که مایکرو فن بیس قدری داره باید همچین سمت و سویی ببینیم ولی توی رای گیری ها همچین اتفاقی نیفتاده. دوما مطمئنم خیلیا هم مثل دوست معروفمون هستن که عاجزانه دنبال اینن که این رای رو برگردونن مطمئنا هر جا دستشون رسیده سعی کردن رای رو از روی آنچارتد برگردونن.

خوب طبیعه یه بازی تماما آنلاین بخشی مثل داستان درش اصلا مطرح نیست. بازی که میخواد گوتی باشه باید در تمامی زمینه ها حرفی برای گفتن داشته باشه. برای همین هم هست که بازی های ریسینگ و یاورزشی هم به ندرت همچین جوایزی میبرن. اوروچ عالی بوده حرفی درش نیست. ولی نمیتونه در زمینه ی داستان پردازی خلق شخصیت چه و چه حرفی برای گفتن داشته باشه. خیلیا بازی های اینچنینی رو گوتی نمیدونن که منم باهاشون هم عقیدم
پس چجوریه که یه بازی مثل واکینگ دد تو سال 2012 که رسما گیمپلی نداره (مهم ترین بخش بازی) میتونه گوتی بشه ولی اورواچ نمیتونه !

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من نه این دوتارو تجربه کردم نه سونی وnd هیترم نه برام مهمه کی اول و دوم میشه:D
ولی حالا بخاطر کل کل مسخره و بی هدف با یه عده سعی نکنید افتخارات owبی ارزش جلو بدین:D
Overwatchیه بازی فقط انلاین در برابر یکی از بهترین بازی این نسل از نظر داستان وشخصیت پردازی و لول دیزاین و گرافیک و....از معتبر ترین سایت های دنیا گوتی گرفت و اینجاهم در کل با اختلاف کم دوم شده
اینکه باحالت تحقیر امیزی از شکست Blizzardحرف میزنین مسخرست.به نظرم کار بزرگی انجام داده و شایسته تحسینه

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
اگر فن بیس سونی پشت آنچارتد باشه پس فن بیس مایکرو هم باید پشت گیرز باشه.
ببین شاهکار بودن هم ملاکه، خیلی از فن های گیرز از کمپین بازی راضی نبودن. به شخصه بهترین تجربه MP من هست (البته OW رو بازی نکردم هنوز)

• Like
Reactions: benjohn

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
من نه این دوتارو تجربه کردم نه سونی وnd هیترم نه برام مهمه کی اول و دوم میشه:D
ولی حالا بخاطر کل کل مسخره و بی هدف با یه عده سعی نکنید افتخارات owبی ارزش جلو بدین:D
Overwatchیه بازی فقط انلاین در برابر یکی از بهترین بازی این نسل از نظر داستان وشخصیت پردازی و لول دیزاین و گرافیک و....از معتبر ترین سایت های دنیا گوتی گرفت و اینجاهم در کل با اختلاف کم دوم شده
اینکه باحالت تحقیر امیزی از شکست Blizzardحرف میزنین مسخرست.به نظرم کار بزرگی انجام داده و شایسته تحسینه
موافقم .. کار بیلزارد فوق العاده بوده و بازی و اثرشونم یه شاهکار موندگاره که مقایسشون کاملا اشتباهه .

..................................
انچارتد ۴ بیگ وینر شده رفته .. حالا هر چقدر بیاید بگید این معتبره اون معتبر نیست .. وقتی هم که ثبت شدش ملت چه الان چه ۱۰ سال دیگه به عنوان بیگ وینر میشناسنش .
همونطور که سال ۲۰۱۲ ... واکینگ دد رو به عنوان بیگ وینر میشناسن نه جورنی رو . خلاص

Get over it به قول دوستان
..........
دوست داشتم tlou part 2 با red dead redemtion رقابت کنه ... هم تاپیک خونین بود .. هم شدید ترین رقابت گوتی تاریخ

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
موافقم .. کار بیلزارد فوق العاده بوده و بازی و اثرشونم یه شاهکار موندگاره که مقایسشون کاملا اشتباهه .

..................................
انچارتد ۴ بیگ وینر شده رفته .. حالا هر چقدر بیاید بگید این معتبره اون معتبر نیست .. وقتی هم که ثبت شدش ملت چه الان چه ۱۰ سال دیگه به عنوان بیگ وینر میشناسنش .
همونطور که سال ۲۰۱۲ ... واکینگ دد رو به عنوان بیگ وینر میشناسن نه جورنی رو . خلاص

Get over it به قول دوستان
..........
دوست داشتم tlou part 2 با red dead redemtion رقابت کنه ... هم تاپیک خونین بود .. هم شدید ترین رقابت گوتی تاریخ
امکانش 1 درصدم نیست چون احتمالا Tlou میره اواسط 2018 در بهترین حالت ولی شما چرا بازی بروس در نظر نمیگیدی داره چراغ خاموش روی یک پروژه کار میکنه 2017 از همین ابتداش رقابتش با Re Biohzard نفس گیر شده

• Like
Reactions: vaan 2

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
پس چجوریه که یه بازی مثل واکینگ دد تو سال 2012 که رسما گیمپلی نداره (مهم ترین بخش بازی) میتونه گوتی بشه ولی اورواچ نمیتونه !
مثال خیلی خوبی بود دقیقا حرف منم همینه داستان پردازی تو این صنعت و این دوران خیلی مهمه. شما یه نظر سنجی برگذار کن به ملت بگو بهترین بازیای زندگیشون رو لیست کنن قول میدم تعداد بازیهای سینگل پلیر داستان محور بااختلاف جلوتر از بقیه باشه

در ضمن واگینگ دد گیم پلی داره. گیم پلی که فقط شلیک اسلحه نیست و کالباس کردن خلق اله نیست. بازیهای ادونچر از اولین سالهای بوجود آمیدن این صنعت حضور داشتن و طرفدارهای ویژه ی خودشون رو هم دارن

Mamad7564

کاربر سایت
May 13, 2016
66
مثال خیلی خوبی بود دقیقا حرف منم همینه داستان پردازی تو این صنعت و این دوران خیلی مهمه. شما یه نظر سنجی برگذار کن به ملت بگو بهترین بازیای زندگیشون رو لیست کنن قول میدم تعداد بازیهای سینگل پلیر داستان محور بااختلاف جلوتر از بقیه باشه

در ضمن واگینگ دد گیم پلی داره. گیم پلی که فقط شلیک اسلحه نیست و کالباس کردن خلق اله نیست. بازیهای ادونچر از اولین سالهای بوجود آمیدن این صنعت حضور داشتن و طرفدارهای ویژه ی خودشون رو هم دارن
خب بله صد در صد یکی از مهمترین بخش های گیم داستانه ولی بحث اینجاس که شما گفتی برای گوتی شدن یک گیم باید اون در همه زمینه ها خوب عمل کنه ولی واقعا واکینگ دد اصلا بازی گیمپلی محوری نیست (خودم مخالف گوتی شدنش نبودم) و همینطور اورواچ هم اصلا بازی داستان محوری نیست ولی در سبک خودش فوق العاده عمل کرده و به همین دلیل هم این همه سایت های معروف انتخابش کردن

• Like
Reactions: benjohn

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خب بله صد در صد یکی از مهمترین بخش های گیم داستانه ولی بحث اینجاس که شما گفتی برای گوتی شدن یک گیم باید اون در همه زمینه ها خوب عمل کنه ولی واقعا واکینگ دد اصلا بازی گیمپلی محوری نیست (خودم مخالف گوتی شدنش نبودم) و همینطور اورواچ هم اصلا بازی داستان محوری نیست ولی در سبک خودش فوق العاده عمل کرده و به همین دلیل هم این همه سایت های معروف انتخابش کردن

گوتی از بین بازیهای همون سال انتخاب میشه دیگه؟ خوب تا اونجایی که من یادمه رقیب TWD تو اون سال Journey بود که دقیقا بازی ادونچر هست و اون ایرادی که شما میگیری( که البته من با ملاحظات میپذیرم) در موردش صادقه.

متاسفانه یادم نیست که بازیهای دیگه ی اون سال چیا بودن ولی خوب یادمه که سال خیلی پرباری نبود. مسلما TWD اگر مثلا سال 2013 یا همین امسال میومد هیچ شانسی برای بردن نداشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر