بهترين نسخه Devil May Cry كدام نسخه؟

بهترين DMC از نظر شما؟

• Devil may cry 1

رای‌ها: 20 17.5%
  • Devil may cry 2

رای‌ها: 3 2.6%
  • Devil may cry 3

رای‌ها: 62 54.4%
  • Devil may cry 4

رای‌ها: 22 19.3%
  • نسخه بعدي بازي كه در دسته ساخته از قبليها بهتر ميشه

رای‌ها: 6 5.3%
  • هيچ يك

رای‌ها: 1 0.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    114

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
اولا مورشا:|دوما تو اون زمان نبودي كه بخوام خبرت كنم:d
منم دقيقا اين بازي رو خيلي دوست دارم.هر سه يا چهار ماه يك بار بازي رو ميريزم و يه چند تا مرحله رو ميرم تا يه دلي از عذا دربيارم:dمخصوصا DMC3 كه ديگه مثل يه زندگيست>:d<
ولي حيف كه اون زمان سنم قد نميداد كه بشينم DMC1 بازي كنم و به خاطر همين فقط بايد تعريفهاي شماها رو بخونم:|
یعنی الان تو نت DMC1 واسه دان پیدا نمیشه؟فک کنم بشه ها
من یادمه وقتی شماره 2شو بازی میکردم شماره یکش گیر نمیومد(هنوز شماره یکشو بازی نکرده بودم)
کلا تو شهر ما هم بازی قدیمی گیر نمیدا درستی
خلاصه اینکه کل شهرو زیرو رو کردم خبری نشد
اخر سر رفتم پیش پسر خاله تو خرتوپرتای قدیمیش گشت
اینو پیدا کرد واسم اون موقع کف بالا اوردم:))

ashkanhsj

کاربر سایت
Sep 18, 2007
249
بنده مقایسه ی Devil May Cry به عنوان یک شاهکار مستقل و بی نیاز به Sequel و Prequel که توسط کامیا و سازندگان رزیدنت ایول معروف به Team Little Devil ساخته شده بود رو با عناوینی که توسط یه تیم دیگه به نام Capcom vs. SNK 2 ساخته شده رو جایز نمی دونم.

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
DMC 1
به علت داستان قوی و شخصیت پردازی فوق العاده و داشتن حس بین یک شیطان و انسان و نشان دادن چهره واقعی دانته در کالبد یک شخصیت طنز امیز و احساسی , به نظر من یکی از بهترین شماره این بازی و یکی از بهترین بازی در ژانر خودش بوده و خواهد بود .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
DMC 1
به علت داستان قوی و شخصیت پردازی فوق العاده و داشتن حس بین یک شیطان و انسان و نشان دادن چهره واقعی دانته در کالبد یک شخصیت طنز امیز و احساسی , به نظر من یکی از بهترین شماره این بازی و یکی از بهترین بازی در ژانر خودش بوده و خواهد بود .

بله دقیقا خوب بیان کردی >:)>:)>:)

1370

کاربر سایت
Mar 1, 2011
51
نام
سامان
با اين كه ميدونم 3 از همه بهتر بود ولي من با 4 بيشتر حال كردم.خيلي بازي تميزي بود.
انيميشنهاي بازي توي جنگها مخصوصا با غول ها خيلي چشم نواز بود

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با اين كه ميدونم 3 از همه بهتر بود ولي من با 4 بيشتر حال كردم.خيلي بازي تميزي بود.
انيميشنهاي بازي توي جنگها مخصوصا با غول ها خيلي چشم نواز بود

شما اگر قسمت 1 را بازی کنی من مطمعن هستم مگید یک زا همشون بهتره:x:d

• Like
Reactions: Ayuna

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
من هم DMC ها رو بازی کردم و با نظر Nero Turbo هم موافقم
من شماره ی 1 رو حالا متاسفانه یا خوشبختانه فقط یه بار بازی کردم و زیاد هم دوستش نداشتم با اینکه دانته به عنوان یه کراکتر جدید و متفاوت از سایرین در شماره ی 1 معرفی شد اما من شماره ی 3 رو بخاطر داستان زیباش و همچنین حضور برادر دوقلوی دانته ، ورجیل ، بیشتر ترجیح می دم :x
و به نظرم دانته از شماره ی 4 به بعد نابود شد:(

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
من شماره ی 1 رو حالا متاسفانه یا خوشبختانه فقط یه بار بازی کردم و زیاد هم دوستش نداشتم با اینکه دانته به عنوان یه کراکتر جدید و متفاوت از سایرین در شماره ی 1 معرفی شد اما من شماره ی 3 رو بخاطر داستان زیباش و همچنین حضور برادر دوقلوی دانته ، ورجیل ، بیشتر ترجیح می دم :x
در شماره اول برادر دانته یعنی ورجیل وجود داشت ولی با ظاهری متفاوت یعنی نیلو انجلو.در این سری در اخر متوجه میشم که ورجیل توسط دانته کشته میشه.
23192925_Unmasked.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر