بهترين صحنه اي كه در بازي انجام داديد كدوم بود

Deragon

کاربر سایت
Jul 24, 2006
18
سلام دوستان ممنون از اين كه به اين تايپك آمديد .
از نظر من كه اون صحنه اي كه لئون با اون كماندو (اسمشو الان فراموش كردم) دعوا مي كنه و بايد با دكمه هاي تركيبي حركت انجام بدهيم خيلي قشنگه واقعاً
مرسي

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
قانون شماره 4) لطفاً در هنگام مطرح کردن موضوع خود، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن موضوع در انجمن ‌های نامتناسب با موضوعتان خودداری نمایید

تاپیک شما هیچ ارتباطی با انجمن PlayStation نداره

منتقل شد به گفتگوی آزاد

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
توی استار وارز اونجایی که از فاصله دور باید سرباز ها را میکشتیم و کلید هایی که روی هوا بود را باز میکردیم.
جالب بود:)

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
من توی رزیدنت اویل 3 بود وقتی برای آخرین بار namesis رو از سر راه برداشتم و خیالم از بابتش راحت شد .

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
مكس پين يك اونجايي كه وارد كشتي ميشديم و اتاقه كه پر از اسلحه بود ...
هيتمن 1 مرحله پنجش و به عبارتي لي هونگ ...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
صحنه هاي مبارزات رئيس هاي Mgs1 ...
وقتي آخر سر در مورد خودشون حرف ميزدن و ميديدي چه آدماي بدبختي هستن ...
هميشه دلت بحالشون ميسوخت كه اينا آدماي خوبي هستن ولي روزگار به اين راه كشوندتشون.
نه مثل Msg3 و Mgs2 كه از رئيس هاش هيچي نميدوني جز چند خط كه به صورت ماسمالي بهت ميگن.
Mgs1 قشنگ يه رئيس رو موشكافي ميكرد.

Deragon

کاربر سایت
Jul 24, 2006
18
دوستان ممنون واقعاً می خواستم دو صحنه خودم اضافه کنم
1: در بازی متال گیر 3 اون صحنه ای که با آرپیجی میله بالا سر پسره رو می زنه خیلی معرکه هست که واقعاً معرفت رو نشون میده
2_ هیچی نیست جزء صحنه های پایانی بازی فینال فانتزی Vii که خیلی باحاله من که خودم دیروز تمومش کردم جو گرفت منو برا ی همین می خوام آواتارمو به فینال فانتزی تغییر بدم
مرسی دوستان بازم منتظرم که صحنه های دیگری هم معرفی کنید
راستی فینال فانتزی Vii رو هم بازی کنید
مرسی

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
تنها صحنه ای که خیلی منو گرفت تو RE 2 اون تیکه آخرش بود که ایدا ول میشه. نیم ساعت تمام گریه کنون داشتیم خونمون . البته قضیه ماله 8 سال ÷یشه . فکره بد نکنین. ( همینه که میگن بچه ها بازی mature نکنن دیگه خوب :cheesygri )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر