بلزینسکی: Gears Of War میراث شرکت Epic نیست

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
آقای کیلف بلژینسکی طی مصاحبه ای با سایت Digital Spy در مورد بازی Gears Of War و شرکت Epic صحبت های جالبی انجام داد.

epic-games-logo-267x300.jpg

وی در ابتدای امر با لحن عجیب خودش گفت"من دوست ندارم مردم منو با یک اسلحه اره دار مسخره به یاد بیارن!"
ایشون همیشه این بازی رو مورد ستایش خودشون قرار میدادند اما این بار طی این مصاحبه بسیار عجیب صحبت های دیگه ای هم زدند که نشان میداد هنوز در ابتدای راه بازیسازی هستند.
او در ادامه این مصاحبه جنجالی گفت: "اگر قرار باشه بازیکنان من رو با یک اسلحه اره برقی دار به یاد آوردند! الان دلم می خواد برم یک لیوان ویسکی بخورم بعد یک اسلحه بزارم تو دهنم و خلاص! Gears Of War مدت زیادی از عمر بازی سازی من رو شامل می شه . اما شما که نمی خواهید یک اسب مرده رو مورد ضرب و شتم قرار بدید (تقریباً میشه گفت منظور ایشون اینه که "وای به مرگی که مرده‌شور هم عزا بگیره.")
او افزود:
"Gears of War سری فوق العاده ای بود و من اون رو می پرستم! اما این آخرین میراث این استدیو نیست"
این بازی یک تصویر زیبا بود که از یک سو Xbox360 رو نشون میداد و از سوی دیگر قدرت های Unreal Engine 3 که الان بهترین استدیو ها اون رو خریداری کردند.
و در آخر او با حالتی مرموز پرسید "حالا ما چجوری می تونیم این سگانه درجه یک رو به پایان راه برسونیم؟ منتظر باشید"

منبع

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
نقل قول: .

چی شد الان!؟
اینارو تو مصاحبه ول داده یا داره خواب دیشبشو تعریف میکنه!حرفاش مثل یه خواب آشفته میمونه....

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
"من دوست ندارم مردم منو با یک اسلحه اره دار مسخره به یاد بیارن!"
حالا خوبه ساخت خودش هست این اسلحه ی مسخره!:d
ولی بنده خدا معلومه وقتی مصاحبه میکرده کلا شوت بوده!:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تا 2 روز پیش از اسلحه ی اره دارش تعریف میکرد ولی حالا داره بهش دری وری میگه؟:d
ولی خوشم اومد از جسارتش، که هنوز به GeoW قانع نشده.

• Like
Reactions: Farh@d

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
دوستان اون مسخره رو بجای کلمه Fac* استفاده کردم ...
کلن هر بار از این بشر مصاحبه ترجمه کردم سر درد گرفتم معلوم نیست به انگلیسی کجا صحبت می کنه.
ضرب المثل زده :
you also don't want to beat a dead horse
خوب من معادل اینو چی بیارم؟!
دیوانه کرد منو این مصاحبه!

• Like
Reactions: S.dante

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
واقعا اینو از کجا متن فهمیدی ؟
از جایی که به چیزایی که خودشونم ساخته چرت میگه یا این که این خاصیته این یارو که به همه جیز جرت بگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر