بلاخره یوبی سافت در استفاده از DRM عقب نشینی کرد!

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya

هفته پیش بود که خبری مبنی بر تاخیر نسخه ی PC بازی DRAIVER:San Francisco و استفادر از سامانه ی DRM در این بازی منتشر شد.

و اما بشنوید این که روز دوشنبه عده ی بسیار زیادی از بازی کنندگانی که نسخه PC بازی from dust را تهیه کرده بودند،در انجمن های سایت
این بازی،اعتراضات شدید مبنی بر مشکلات آزار دهنده در استفاده از سامانه ی DRM و افت فریم،لودینگ های طولانی و باگ های بی شمار در بازی را داشتند.
و خواستار این نکته بودند که مدیر انجمن اعتراضات را به گوش سازندگان محترم برساند.
این مشکلات برای کاربرانی که بازی را از فروشگاه استیم خریداری کرده بودن چند برابر بود تا جایی که عده ی زیادی از این کاربران پول های خود را پس گرفتند!
یوبیسافت که نمی توانست به راحتی چشمش را به این همه اعتراضات ببندد در اقدامی عجیب اعلام کرد که به زودی با عرضه یک بسته ی بروز رسان یا هما پچ
سامانه DRM را از این بازی خذف خواهد کرد!!

در قسمتی از بیانیه یوبیسافت آمده که:
تیم فن آوری ما تا 2 هفته دیگر یک پچ برای حذف سامانه ی DRM آماده خواهد کرد.
در بیانیه علت تا خییر دو هفته ای این پچ این مورد ذکر شده که:چون سیو های افرادی که تا اینجا From Dust را بازی کردند در سرور های یوبیسافت ذخیره شده است
آن ها بتوانند بعد از حذف DRM، ادامه بازی را از سر گیرند و در واقع ذخیره های آن ها محفوظ باقی مانده و پاک نشود.

خبر خوب دیگر این است که یوبی سافت یک هفته بعد از خبر تاخیر نسخه pc بازی DRAIVER:San Francisco اعلام کرد،که این بازی
نیز به دلیل اعتراضات شدید، از سامانه ی DRM استفاده نخواهد کرد و برای اجرای بازی لازم نیست که به صورت دائم به اینترنت متصل باشید!!
البته لازم به ذکر است که برای اجرای بازی کاربران باید یک بار به شبکه متصل شوند.

به نظر میرسد که اعتراضات اثر گذار بوده و یوبیسافت فعلا در استفاده از DRM عقب نشینی کرده است!
آیا این شروعی برای حذف تدریجیه DRM بوده؟
یا یوبیسافت با DRM جدید بازخواهد گشت؟

منابع:

PoµRIʌ

کاربر سایت
Aug 9, 2011
108
میخوام از خوش حالی برقصم :d
به به گیمرا چقدر پایه هستن . دمتون جیز . فداتون شم . کار حیلی قشنگی کردید و حالا میتونیم با خیال راحت به کپی بازی کردن خودمون ادامه بدیم :>

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
اینو میگن عتراض به سیاست های کاملا غلطه یه کمپانی معروف
دمه گیمرا گرم و دمه یوبی گرم که به اعتراضات گیمراش توجه میکنه
از همون اولم این DRM مضخرف بود

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
یکی از بهترین خبر های بود که تو این چند سال اخیر شنیدم بلاهره یوبی فهمید که داره اشتباه میکنه و بی خیال drmشده
چه حالی میده DRAIVER:San Francisco جدید رو pc:d

• Like
Reactions: Saber

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
همون موقعه که خبر استفاده ی DRM اومد به دلم رضا شد یوبی پشیمون میشه ! ولی دیدیم که زودتر پشیمون شد.

از قدیم ندیم گفتن : عاقل کی کند کاری که باز آید پشیمانی !

• Like
Reactions: hosein me

PoµRIʌ

کاربر سایت
Aug 9, 2011
108
باو درایور به درک این drm رو از hawx حذف کنه رکوردی زده واس خودش تا الان... :D
سلام داداش ساسان :d
خدا وکیلی تو هر تاپیکی که میریم تو موج منفی میدی. من دارم بال در میارم بعد شما همشو به فنا میدی. بابا به خدا کرک هاوکس2 اومده داداش.
فدات :x

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
همون موقعه که خبر استفاده ی DRM اومد به دلم رضا شد یوبی پشیمون میشه ! ولی دیدیم که زودتر پشیمون شد.

آقا از اسم من استفاده تبلیغاتی نکن لطفا !:d

باو درایور به درک این drm رو از hawx حذف کنه رکوردی زده واس خودش تا الان... :D[/
QUOTE]

آی گفتی ! کلا از روی همه بازی هاش برداره . ی دل سیر pc هاوکس رو بزنیم .

یکی از بهترین خبر های بود که تو این چند سال اخیر شنیدم بلاهره یوبی فهمید که داره اشتباه میکنه و بی خیال drmشده
چه حالی میده DRAIVER:San Francisco جدید رو pc:d

حسین بلاخره این همه بد و بیراه گفتن من و امثال من همونطور که تو این عکس میبینی نتیجه داد .

aaz0foeo9bbbk7v9o45s.jpg

من کف پای شما رو میبوسم که با شجاعت و به نیابت از ما در این گوشه دنیا صدای حق طلبی و عدالت خواهی ما و همه مردم جهان رو به گوش این یوبی پول پرست و از خدا بی خبر رسوندید . اجرتون با آقا .:x

• Like
Reactions: Saber

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204

از قدیم ندیم گفتن : عاقل کی کند کاری که باز آید پشیمانی !

صابر منظورت همون چرا عاقل کند کاری که باز اید به کنعان غم نخوره دیگه :D

کاشکی همه جا به اعتراظات توجه میکردن یوبیسافت کاملا کار درستی رو انجام داد

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
صابر منظورت همون چرا عاقل کند کاری که باز اید به کنعان غم نخوره دیگه :D

کاشکی همه جا به اعتراظات توجه میکردن یوبیسافت کاملا کار درستی رو انجام داد

اره همین درسته
برای طرفدار ها هم یه مثلی هست که میگه

فلفل نبین چه ریزه بریز تو ابگوشت وانگهی دریا شود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر