شایعه بزودی کمپانی TAKE-TWO نسخه جدید مافیا را معرفی خواهد کرد

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,624
نام
alireza
mafia.jpg

کاربر شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) Kurakasis ادعا کرده است که کمپانی Take-Two در حال آماده شدن برای معرفی بازی جدید مافیا در آینده نزدیک است. Kurakasis قبلاً اطلاعات اولیه بازی‌ها را با کشف علائم تجاری پیدا کرده بود. این علائم تجاری می‌توانند نشان دهند که معرفی بازی‌ها اخیری که ثبت تجاری شده‌اند، نزدیک است. یافته‌های قبلی کاربر شامل یافتن نام‌های بازی‌هایی از جمله Metro Awakening، Indiana Jones and The Great Circle، و Marvel’s 1943: Rise of Hydra است.

سال گذشته، یک لیست شغلی برای بازی بعدی مافیا اعلام شد که این بازی یک بازی چند پلتفرمی معرفی نشده است و در مراحل پیش تولید است. همچنین گفته شد که این بازی با استفاده از Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد.

Kotaku در می 2022 گزارش داد که این بازی یک پیش درآمد در شهر سیسیل، زادگاه مافیا، خواهد بود و سال ها قبل از اولین بازی مافیا اتفاق می‌افتد که در آن بازیکنان کنترل تامی آنجلو را در دهه 1930 به دست خواهند گرفتند.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,475
اگر قرار هست زباله ای مثل نسخه سوم باشه امیدوارم کلاً نسازن.
نسخه 3 که افتضاح بود
ولی مافیا 1 ریمیک واقعا امیدوارمون کرد.
با اینکه از لحاظ گیمپلی نقصهایی داشت ولی بطور کلی تجربه فوق العاده ای بود. امیدوارم نسخه جدید برگرده به همون دهه ۴۰ و ۵۰ و ریشه هارا حفظ کنه
من واقعا راضی بودم از اون ریمیک

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,529
نسخه 3 که افتضاح بود
ولی مافیا 1 ریمیک واقعا امیدوارمون کرد.
با اینکه از لحاظ گیمپلی نقصهایی داشت ولی بطور کلی تجربه فوق العاده ای بود. امیدوارم نسخه جدید برگرده به همون دهه ۴۰ و ۵۰ و ریشه هارا حفظ کنه
من واقعا راضی بودم از اون ریمیک
از لحاظ گرافیکی خب خیلی خوب بود ولی مافیا اورجینال واقعا در شخصیت و طراحی کاراکترها چند لول بهتر عمل کرده بود:D خصوصا چهره تامی و سم و دون سالیاری.

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
276
شاهکار Hangar13 این بود که اگه ازم بپرسن بدترین بازی عمرت چی بود توی کسری از ثانیه میگم مافیا 3 در حالی که قبل از اون باید کلی فکر میکردی و از بین بازیهای بد کلی سبک سنگین میکردی تا جواب بدی.

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
276
بریم جوونیهای دون سالیاری و دون موریلو رو ببینیم 8->
کوزا نوسترا
دون
اومرتا
فاشیست
زن خانه دار بسیار بداخلاق
پیتزا
فقر
پیشنهادی که نتونی رد کنی
شراب قرمز
زن خانه دار خوش اخلاق!
روغن زیتون
زن زیبا
عکس مسیح یا مریم مقدس
چاقو
دختر زیبا
مادر روحانی مهربان
پاستا حتما بصورت آلدنته
پوستر فیلم روی دیوار با عکس زنی زیبا
مرد هیز
مرد شریف زحمتکش
انتقام
سیرک
پارتیزان
شکار خرگوش با دون فابریزیو
کوفته برنجی
زن اغواگر 40 ساله با سینه های بزرگ
فحش ترجیحا باستاردو
پسر بچه هیز بسیار جقال!
گرفتن تخمها همزمان با فحش دادن
دوچرخه قدیمی
لمونچلو
و...

تیپها هم اینجوری:

1_G4X_SKjJqHb_y82vymvBgA.png

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,640
Kotaku در می 2022 گزارش داد که این بازی یک پیش درآمد در شهر سیسیل، زادگاه مافیا، خواهد بود و سال ها قبل از اولین بازی مافیا اتفاق می‌افتد که در آن بازیکنان کنترل تامی آنجلو را در دهه 1930 به دست خواهند گرفتند.
امیدورم به آینده بره
مثلا دهه 60 تا 80 میلادی شهری شبیه به وگاس
آخه دهه 30 تو ایتالیا
از دید من بهترین دوره مافیا همون مافیا 2 دهه 50 بود

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
437
امیدورم به آینده بره
مثلا دهه 60 تا 80 میلادی شهری شبیه به وگاس
آخه دهه 30 تو ایتالیا
از دید من بهترین دوره مافیا همون مافیا 2 دهه 50 بود
یکی از بهترین بازیای عمر من مافیا ۲ بود
واقعا دوسش داشتم و با شما هم هم نظرم در مورد تاریخی که اون بازه زمانی بهترین زمان هست برای جریان داشتن بازی مافیا ولی موردی که هست اینه که با مافیا ۳ ما رفتیم جلوتر از تاریخ مافیا۲ و اگر بخواد ادامه باشه باید بیفته بعد از مافیا ۳ مگر اینکه یه جوری بتونه داستانو حوالی ماجراهای مافیا ۱ و ۲ بچرخونه که اونم به نظرم کارکتری نبود که پتانسیلو ساخت یه سری جدا داشته باشه مگر اینکه نویسنده ها بتونن هر طور شده یه ارتباطی بین ماجرای های ۱و۲ ایجاد کنن
خودم شخصا خیلی از ارتباط کارکتر قابل بازی مافیا ۱ و ۲ خوشم اومد
خلاصه که برای من مافیا ۴ (یا هرچی که اسمش قراره باشه)اگر مثل مافیا ۲ داستان نویسی و کار بشه ارزشش کمتر از GTA 6 نیست

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
437
مافیا ۲ واقعا شاهکار بود،خیلی ها وقتی عرضه شد همش مافیا ۱ رو میکوبوندن تو سرش ولی به نظرم مافیا ۲ واقعا قویتر از مافیا ۱ و یک ادامه ی ابرومند برای سری مافیا بود
دزدی ویتو و خدمت اجباری در جنگ جهانی،دزدی و گذروندن زندان ‌و عضویت در مافیا
بماند که توی زمان خودش تغییر فصل و اب و هوا به شکل ملموس(نه اینکه صرفا زمین رو سفید کنن!) و برف نشستن روی ماشین ها و کنترل سخت تر ماشین و با از زندان برگشت ویتو تغییر قابل ملاحظه ی جامعه از لحاظ تکنولوژی و استایل و موارد دیگه واقعا بی نظیر بود

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
مافیا ۲ واقعا شاهکار بود،خیلی ها وقتی عرضه شد همش مافیا ۱ رو میکوبوندن تو سرش ولی به نظرم مافیا ۲ واقعا قویتر از مافیا ۱ و یک ادامه ی ابرومند برای سری مافیا بود
دزدی ویتو و خدمت اجباری در جنگ جهانی،دزدی و گذروندن زندان ‌و عضویت در مافیا
بماند که توی زمان خودش تغییر فصل و اب و هوا به شکل ملموس(نه اینکه صرفا زمین رو سفید کنن!) و برف نشستن روی ماشین ها و کنترل سخت تر ماشین و با از زندان برگشت ویتو تغییر قابل ملاحظه ی جامعه از لحاظ تکنولوژی و استایل و موارد دیگه واقعا بی نظیر بود
حالا اینکه مافیا ۲ از ۱ بهتر بود رو قبول ندارم ولی اینکه مافیا ۲ بازی فوق العادهی بود رو کاملا قبول دارم، مافیا ۲ واقعا یکی از بهترین بازی هاییه که بازی کردم و شدیدا ازش لذت بردم

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
یکی من رو از گمراهی دربیاره

کمپانی که راکستار و 2K زیر مجموعشن و GTA و RED DEAD میسازن، نمیتونه مافیا با اون عظمتش رو بده یه استدیو درست حسابی؟؟؟
این هنگر ۱۳ رسما انگله :|

• Like
Reactions: pouria.sh

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,640
یکی از بهترین بازیای عمر من مافیا ۲ بود
واقعا دوسش داشتم و با شما هم هم نظرم در مورد تاریخی که اون بازه زمانی بهترین زمان هست برای جریان داشتن بازی مافیا ولی موردی که هست اینه که با مافیا ۳ ما رفتیم جلوتر از تاریخ مافیا۲ و اگر بخواد ادامه باشه باید بیفته بعد از مافیا ۳ مگر اینکه یه جوری بتونه داستانو حوالی ماجراهای مافیا ۱ و ۲ بچرخونه که اونم به نظرم کارکتری نبود که پتانسیلو ساخت یه سری جدا داشته باشه مگر اینکه نویسنده ها بتونن هر طور شده یه ارتباطی بین ماجرای های ۱و۲ ایجاد کنن
خودم شخصا خیلی از ارتباط کارکتر قابل بازی مافیا ۱ و ۲ خوشم اومد
خلاصه که برای من مافیا ۴ (یا هرچی که اسمش قراره باشه)اگر مثل مافیا ۲ داستان نویسی و کار بشه ارزشش کمتر از GTA 6 نیست
مافیا 2 رسما ژورناله تهی از هیچ بود
بازی زیبا ، پر زرق و برق
همین 3 هفته پیش داشتم دوباره بازی میکردم
مافیا 3 به نظرم ز نظر داستای هیچ اشتراکی با 1 و 2 نداره که بخوایم به 4 پیوندش بدیم
مافیا 3 یک اشتباه بود در سری مافیا که لازم به ادامه دادنش نیست
ولی به شخصه امیدوام مافیا یا به دهه 80/90 یا همون دهه 50 و 60 بهترین گزینست
اینکه بخوای برگردی دهه 30 به نظرم یکم عجیبه و بعید بدونم پتانسیل کششی داشته باشه
باید دید چی میشه

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
437
مافیا 2 رسما ژورناله تهی از هیچ بود
بازی زیبا ، پر زرق و برق
همین 3 هفته پیش داشتم دوباره بازی میکردم
مافیا 3 به نظرم ز نظر داستای هیچ اشتراکی با 1 و 2 نداره که بخوایم به 4 پیوندش بدیم
مافیا 3 یک اشتباه بود در سری مافیا که لازم به ادامه دادنش نیست
ولی به شخصه امیدوام مافیا یا به دهه 80/90 یا همون دهه 50 و 60 بهترین گزینست
اینکه بخوای برگردی دهه 30 به نظرم یکم عجیبه و بعید بدونم پتانسیل کششی داشته باشه
باید دید چی میشه
مافیا ۲ دیگه چی باید میداشت که ژورنال حساب نمیشد؟!
مافیا۲ اتفاقا خیلی غنیه هم داستانی هم فضا سازی و هر چیزی که یه ویدیو گیم نیاز داره

• Like
Reactions: .::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,640
مافیا ۲ دیگه چی باید میداشت که ژورنال حساب نمیشد؟!
مافیا۲ اتفاقا خیلی غنیه هم داستانی هم فضا سازی و هر چیزی که یه ویدیو گیم نیاز داره
اشتباه متوجه شدی
نوشتم زورناله تهی از هیچ
یعنی بازی از نظر زیبایی عالی و زورنالی به صورتی که هر صحنه از بازی قابلیت پورتره شدن داره
تهی بودن منظورم اینکه مثل بازی GTA ساید میشن و کارهایه دیگه برای انجام نیست
بیشتر فقط انجام ماموریت و روایت داستان بود
ولی خوب همون به نظرم هنوز جذاب به حساب میاد
و من هنوز افسوس میخورم که چرا این بازی این عف هایه جزئی داشت
لباس خریدن محدود بود
آرایشگاه نداشت
ماموریت هایه تصادفی تو شهر نداشت
قابلیت FREE ROAM نداشت
,.......

• Like
Reactions: m.d.makan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند