***بزرگترین بازی های سال 88***

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
Forza و Infamus نظر من بود که بازی های موفقی نمیشن....
Infamus تریلرهایی که ازش دیدم اصلا بازی جالبی نیست..گرافیکش خوبه ولی شخصیتش یه جوری خز تشریف داره...بازی Open World باید داستان و شخصیت های واقعی داشته باشه

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
Forza و Infamus نظر من بود که بازی های موفقی نمیشن....
Infamus تریلرهایی که ازش دیدم اصلا بازی جالبی نیست..گرافیکش خوبه ولی شخصیتش یه جوری خز تشریف داره...بازی Open World باید داستان و شخصیت های واقعی داشته باشه
خیلی جلوی خودمو گرفتم ولی مجبور شدم:
در مورد InFamous منم زیاد موافق نیستم.چون هر بازی ای که "انحصاری PS3" بود که بزرگ نیست.
ولی در مورد Forza 3 باید بگم که سخت در اشتباهید.Forza 2 بهترین اتوموبیلرانی 360 هست.
در ضمن ترتیب چینش بازی ها بسیار بد و بعضیا مثل Heavy Rain و Halo:ODST نمیتونن در لیست باشن.چون بازیایی مثل Modern Warfare 2,Final Fantasy XIII,Max Payne 3,Tekken 6 اجازه نفس کشیدن رو به این بازیا نمیدن که مثل اینکه شما یادتون رفته!!!
Bioshock 2 رو هم که اون دور دورا قرار دادید.در صورتی که بایوشاک 2 بهترین بازی پارسال پس از Mario Galaxy بود.مافیا 2 هم نمیتونه اول باشه با اینکه شماره 1 بازی بسیار بزرگی بود.

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
خیلی جلوی خودمو گرفتم ولی مجبور شدم:
در مورد InFamous منم زیاد موافق نیستم.چون هر بازی ای که "انحصاری PS3" بود که بزرگ نیست.
ولی در مورد Forza 3 باید بگم که سخت در اشتباهید.Forza 2 بهترین اتوموبیلرانی 360 هست.
در ضمن ترتیب چینش بازی ها بسیار بد و بعضیا مثل Heavy Rain و Halo:ODST نمیتونن در لیست باشن.چون بازیایی مثل Modern Warfare 2,Final Fantasy XIII,Max Payne 3,Tekken 6 اجازه نفس کشیدن رو به این بازیا نمیدن که مثل اینکه شما یادتون رفته!!!
Bioshock 2 رو هم که اون دور دورا قرار دادید.در صورتی که بایوشاک 2 بهترین بازی پارسال پس از Mario Galaxy بود.مافیا 2 هم نمیتونه اول باشه با اینکه شماره 1 بازی بسیار بزرگی بود.
من همون اول گفتم که ترتیب و کلا همه چیز مطلب سلیقه شخصی هست
ولی این بازی هایی هم که شما گفتین باز هم نظر شخصی شماست که من نه فاینال فانتزی رو قبول دارم و نه تیکن 6 و Forza....اینا بازی های خوبی هستن ولی نه جزو بزرگترین های سال:cheesygri
بازی مافیا 2 تنها بازی هستش که شاید بتونه با جی تی ای 4 مقابله کنه که جی تی ای هم جزو بهترین بازی های تاریخه...نتیجه می گیریم مافیا باید رده اول رو می گرفت

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
من همون اول گفتم که ترتیب و کلا همه چیز مطلب سلیقه شخصی هست
ولی این بازی هایی هم که شما گفتین باز هم نظر شخصی شماست که من نه فاینال فانتزی رو قبول دارم و نه تیکن 6 و Forza....اینا بازی های خوبی هستن ولی نه جزو بزرگترین های سال:cheesygri
بازی مافیا 2 تنها بازی هستش که شاید بتونه با جی تی ای 4 مقابله کنه که جی تی ای هم جزو بهترین بازی های تاریخه...نتیجه می گیریم مافیا باید رده اول رو می گرفت
اگه شما این 3 بازی رو قبول نداری بقیه که دارن!یعنی به نظر شما تکن 6 در حد اون هوی رین هم نیست؟؟؟؟!!!!!!:-"

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
اگه شما این 3 بازی رو قبول نداری بقیه که دارن!یعنی به نظر شما تکن 6 در حد اون هوی رین هم نیست؟؟؟؟!!!!!!:-"
والا من سری تیکن رو بازی خوبی می دونم وای نه جزو بهترین بازی ها...یه بازیه معمولی رو به بالا:cheesygri

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
والا من سری تیکن رو بازی خوبی می دونم وای نه جزو بهترین بازی ها...یه بازیه معمولی رو به بالا:cheesygri
این بحث هیچ فایده ای نداره.شما داری دلیل الکی میاری.
در مورد مکس پین 3 دیگه چه بهونه ای داری؟!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,174
جناب xArash-360 شما تو تاپيك انتخابهاي بازي سنتر هم به همه گير ميداديد كه چرا فلان بازي ميگي خوبه فلان بازي بده.
اين نظر شخصيه ايشون بوده. انتخابهاي بازي سنتر هم نظر شخصيه اعضاي تحريريه و مديران بودن. سايتهاي خارجي هم همينطور. اصلا دليلي نداره كه بياييم بگيم چرا فلان بازي رو انتخاب نكردي بايد اين يكي رو انتخاب ميكردي.
الان يه ژاپني رو بياري مياد FF XIII رو ميزاره اول 10 تا بازي ديگه هم ميزاره بعدش كه عمرا اسماشونم نشنيده باشي. پس حتما بايد اونو ترور كني!

آخرین ویرایش:

hesam 08

کاربر سایت
Oct 25, 2008
95
نام
حسام
سلام
پسر این Heavy rain عجب گرافیک با حالی داره اول که یه نگاه کلی کردم فکر کردم بازیگر یه فیلمیه ای کاش گیم پای اش و بقیه چیزهام باحال باشه
با تشکر

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
این بحث هیچ فایده ای نداره.شما داری دلیل الکی میاری.
در مورد مکس پین 3 دیگه چه بهونه ای داری؟!
مکس پین 3 هم هنوز معلوم نیست که بازیه خوبی بشه یا نه...!!!
با این عکس ها و فونت نوشتن و عوض شدن شرکت سازنده هم فکر نکنم بازیه جالبی بشه
جناب xArash-360 شما تو تاپيك انتخابهاي بازي سنتر هم به همه گير ميداديد كه چرا فلان بازي ميگي خوبه فلان بازي بده.
اين نظر شخصيه ايشون بوده. انتخابهاي بازي سنتر هم نظر شخصيه اعضاي تحريريه و مديران بودن. سايتهاي خارجي هم همينطور. اصلا دليلي نداره كه بياييم بگيم چرا فلان بازي رو انتخاب نكردي بايد اين يكي رو انتخاب ميكردي.
الان يه ژاپني رو بياري مياد FF XIII رو ميزاره اول 10 تا بازي ديگه هم ميزاره بعدش كه عمرا اسماشونم نشنيده باشي. پس حتما بايد اونو ترور كني!
حرف هاتون کاملا درسته
حالا اینا رو ولش کن.....
PES 1010 چی؟:(
یعنی به نظر تو این بازی جزو بزرگترین بازی های سال هست؟؟؟
با اینکه منم عاشقه این فوتبالم ولی نمیشه جزو بهترین ها ی سال حسابش کرد:cheesygri

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
مکس پین 3 هم هنوز معلوم نیست که بازیه خوبی بشه یا نه...!!!
با این عکس ها و فونت نوشتن و عوض شدن شرکت سازنده هم فکر نکنم بازیه جالبی بشه

حرف هاتون کاملا درسته

یعنی به نظر تو این بازی جزو بزرگترین بازی های سال هست؟؟؟
با اینکه منم عاشقه این فوتبالم ولی نمیشه جزو بهترین ها ی سال حسابش کرد:cheesygri
تقصیر منه که بیخودی خودمو خسته میکنم.چون گوش ها یکی درند و دیگری دروازه.
Rockstar که میبینی بهترین بازی 3 پلتفرم PS3,X360,NDS متعلق به اونه حتما باید شرکت بزرگی باشه.
هیچوقت دیگه اینجا پست نمیدم چون حوصله بحثو ندارم.

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
کلا امسال خیلی سال بدی هست و جز Alan Wake و Modern Warfare 2 و Heavy Rain و Mafia 2 منتظر هیچی نیستم.
حالا بزارید دسته ی جدید X360 بیاد شاید یه حالی بهمون بده ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر