***بزرگترین بازی های سال 88***

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
آره چند تا بازی مثل Dragon Age و COD و Splinter Cell و ... رو نذاشتم البته این بازی ها معلوم نیست که خوب از اب در بیاد یا نه
جالبه! Splinter Cell معلوم نیست خوب ازاب در بیاد؟
این بازی قرار بود 2008 عرضه بشه.
یکی دو ماه مونده بود به عرضه بازی, ساخت بازی کنسل شد و بازی رو مجددا از نو شروع به ساختن کردن.
من تا حالا نشنیده بودم یه بازی ای رو تا اخر بسازند بعد چند ماه مونده به عرضه بازی یه دفعه ساخت بازی کنسل بشه و مجددا بازی رو از نو بسازند!
از طرفی بازی قراره جز بازی های High Ubi قرار بگیره. این همه تاخیر برای بازی. این همه تلاش برای ساخت بازی بعد این بازی ارزش قرار گرفتن تو لیست بهترین بازیهای سال 88 رو
نداشت؟:confused::laughing::eek:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
امسال ساله بدي هم نيست
بازي بزرگي مثله Prototype و Alan Wake يا Killzone 2_Resident Evil 5
بالاخره نميشه هر سال پر از بازيه بزرگ باشه كه
ويرايش:من اين پست رو ندادم

آخرین ویرایش:

FIFAMANIA

کاربر سایت
Jul 9, 2009
7
نام
Mehdi
به نظر من Bioshock و Mafia جزو عناوين متوسط بودند بازى اول متوسط رو به بالا و دومى هم متوسط رو به پايين بود
به نظر من عناوين بزرگ امسال رو اينجور بايد دسته بندى كرد

رده ١

Diablo 3
StarCraft 2

رده دوم

Assassin's Creed 2
Modern Warfare 2
SplinterCell 5
AlanWake
Fifa 10
Uncharted 2
God Of War 3
Halo 3 ODST
Heavy Rain
Street Fighter 4
The Sims 3
Infamous
Prototype
BioShock 2
Planet Vs Zombies
Word Of Goo
Patapon 2
Spore Galatic Advant
Resident Evil 5
Dragon Age
Divin Divinity 2
Fuel
درجه ٣

Mafia 2
Riddik 2
Overlord 2
SmackDown Vs Raw 2010

بازى هاى رده اول اونهايى هستند كه از كيفيتشون اطمينان كامل دارم
رده دومى ها بازى هايى هستند كه پتانسيل هاى بسيار بالايى دارند اما همونقدر كه هركدومشون ميتونند
انقلابى باشند ميتونند به افتضاح ترين عناوين سال باشند
و رده سومى ها هم بازى هايى هستند كه زير سايه ى رده ى دوم قرار دارند
اضافه كنم كه تنها نظر شخصى منه و به جز يك يا دو عنوان هيچ بازى ديگه اى از كنسول هاى PSP - DS - Wii توى اين ليست جايى ندارند

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
من به نظر شما احترام میذارم.به نظر من Heavy Rain و Alan Wake خیلی موفق نیستند
بنده با تمام احترام به نظر شما باید عرض کنم LOL

دوست عزیز برو یکی دو ساعت فارنهایت بازی کن بعد بیا نظر بده. یا برو دو تا بازی از رمدی بازی کن بعد بگو نا موفق!!!! هر دو بازی میترکونن!

یکی دو ماه مونده بود به عرضه بازی, ساخت بازی کنسل شد و بازی رو مجددا از نو شروع به ساختن کردن.
من تا حالا نشنیده بودم یه بازی ای رو تا اخر بسازند بعد چند ماه مونده به عرضه بازی یه دفعه ساخت بازی کنسل بشه و مجددا بازی رو از نو بسازند!
از طرفی بازی قراره جز بازی های High Ubi قرار بگیره. این همه تاخیر برای بازی. این همه تلاش برای ساخت بازی بعد این بازی ارزش قرار گرفتن تو لیست بهترین بازیهای سال 88 رو
نداشت؟:confused::eek:
هیچ ربطی نداره پدر جان. ممکنه زشت ازاب دربیاد. مثل قبلی:laughing:

Ali0008

کاربر سایت
Feb 12, 2008
88
نام
علی
من فکر میکنم که دوست عزیزمون (Thomas_Anders) تمام بازیها رو بر اساس سلیقه شخصی انتخاب کرده ! خوب شاید برای ایشون اشکالی نداشته باشه اما مطمئنا برای دیگران مشکل داره ! اصولا سایت های خارجی بزرگ بازیهای منتخب رو بر اساس یک سری فاکتورهای مشخص انتخاب می کنند نه این که همینطور الکی و به دلخواه انتخاب کنند ! مثلا شما ورداشتی بازیهای Bioshock 2 و Mafia 2 رو توی این لیستت نوشتی و دقت نکردی که این بازی ها تاخیر خورده ! یکی از اولین کارهایی که باید انجام میدادی، اطمینان از این بود که بازی حتما در امسال (2009) عرضه میشه ! حالا شاید هم قبل از اعلام خبر شما این لیست رو تهیه کرده باشی اما برای محکم کاری گفتم !
نکته دوم این که کی گفته Forza 3 بازی بزرگی نیست ؟ این بازی یکی از بهترین های 360 هست که طبق گفته سازنده هاش بیشتر از 400 اتومبیل داره که خودش خیلی هست (البته به GT نمیرسه!) تعداد پیست هاش هم فکر می کنم (دقیقا بیاد ندارم) بیشتر از 180 هست. حالا با این اوصاف و تریلر های به نمایش گذاشته شده ، خداوکیلی شما دلیل این که این بازی رو ناموفق تلقی کردید رو بگید که ما هم مطلع بشیم.
نکته سوم این که شما باید اطلاعاتت رو در مورد بازیها تکمیل میکردی بعد این لیست رو می نوشتی که میشه همون نکته اول ! :biggrin1:
البته امیدوارم ناراحت نشده باشی

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
بنده با تمام احترام به نظر شما باید عرض کنم LOL

دوست عزیز برو یکی دو ساعت فارنهایت بازی کن بعد بیا نظر بده. یا برو دو تا بازی از رمدی بازی کن بعد بگو نا موفق!!!! هر دو بازی میترکونن!
با عرض پوزش منم به شما عرض میکنم LoL!!!!!!!!!!
این پستو من 60 سال پیش داده بودم...:-"

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
splinter cell و god of war 3 باید بزرگترین بازیها باشه البته heavy rain رو نمیشه در نظر نگرفت و یا last gardian ولی splinter cell و god of war 3 از لحاظ action ,و game play سر تره

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
نداشت؟:confused::laughing::eek:
مگه هر بازی ای ساختش طولانی شد،دلیلی بر بهترین شدنش هست؟؟؟؟:-"
..........................................................
اینو هم بگم که این تاپیک خیلی وقت پیش زده شده،پس لطفا دوستان نگید که چرا این بازی رو قرار دادی با اینکه توی 2009 میاد و ...:smile:

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
این پستو من 60 سال پیش داده بودم...:-"
این دو تا بازی همون 60 سال پیش هم تریلر های بسیار زیبا رو نشون داده بودند. اما شما میگید ناموفق!!!!!
پست شما مربوط به ماه آپریل بود که تا اون موقع هزاران عکس و تریلر از بازیهای ذکر شده درج شده بود. کلا پستهای عجیبی رو از شما میبینم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر