برگزاری مسابقات فیفا 2014

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
دوستان عزیز و گرامی
3نفر از دوستای گلم که در بازی سنتر نیستن در مسابقات شرکت کردند که من نامشون رو واستون بهمراه آی دی PSN مینویسم ...
حامد : jetblack4416
ابراهیم : ebrahimfarisat
یزدان : yazdan1979
تا الان 27 نفر ثبت نام کرده اند 5نفر باقی مونده ، لطفا اطلاع رسانی بکنید دوستانی که علاقه مند به شرکت در مسابقه هستند و میتونند به طور منظم بازیهاشونو انجام بدهند در مسابقه شرکت کنند...

دو نفر از عزیزان هنوز شماره خودشون رو پ.خ نکردند حتی بهشون هم پی ام دادم اما.... (اقایون سینا و امیر آرسنال).....
بازم خواهشم از عزیزان اینه که همراهی کنند در طی بازیها که مسابقات خوب و بصورت منظم انجام بشه ....

آخرین ویرایش:

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
عارف جان بازی ها بعد جام جهانی؟ چون میدونی که الان بازی های حذفی شروع شده حساس اگر دوستان فقط شب وقت داشته باشن ناجور میشه یکم

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
عارف جان بازی ها بعد جام جهانی؟ چون میدونی که الان بازی های حذفی شروع شده حساس اگر دوستان فقط شب وقت داشته باشن ناجور میشه یکم

فراز عزیز والا این بازیها زیاد طول نمیکشه ها .... من اگه تا 10 ام ظرفیت پر بشه گروه بندی و برنامه بازیا رو میزارم که دوستان با هم گروهی هاشون هماهنگ کنن تا 15ام بازیا شروع بشه ... که با برنامه منظم بازیا انجام بشه ...

بعد بقول خودت از این به بعد بازیا حذفی میشه ... دیگه تعداد بازیا کمتره ... فکر میکنم جو فوتبالی باعث بشه بازیای زیبا تری رو بچه ها ارائه بدن... :D

آخرین ویرایش:

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
خوب عزیزان خیلی ممنون که اقدام به ثبت نام کردید ...
بازم فقط خواهشم از دوستای گلم اینه که بازیاشونو با هماهنگی به موقع انجام بدن که به مشکل نخوره نظم مسابقه ....(خیلی رو این نکته تاکید دارم)
کیاوش جان هم تماس گرفت و گفت که شرکت میکنه ... Psn:kiavashbaradaran
یعنی 32 نفر تکمیل شد , البته اقای سینا از بین این 32 نفر شمارشونو ارسال نکردند با اینکه چندین بار پ.خ هم داده شده ... این یه حس بد به ادم میده از الان که مسابقات شروع نشده اصلا پیگیری نمیکنه ... ! اگه تا شب شمارشونو پ.خ نکردند ایشون حذف میشه ...

پس دیگه لطفا کسی ثبت نام نکنه ظرفیت فعلا پر هست

تا چند روز دیگه قوانین بازیا و گروه بندی و برنامه بازی ها رو در اختیارتون میزارم ...

اقای سینا اگه میتونید وقت بزارید و به موقع بازیاتو انجام بدی شماره همراهتونو تا شب پ.خ کنید در غیر این صورت شما کنار گذاشته میشی ...

آخرین ویرایش:

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
منم هستم
[h=3]james-jason[/h]

شما اگه تا شب سینا نیومد جایگزین میشی ...
لطفا دوستان دیگه که اقدام به ثبت نام نکنند ، ظرفیت پر شده .... مگر اینکه تا 10ام که گروه بندی انجام میشه از دوستانی که ثبت نام کردند انصراف بدهند ...

دوستانی که ثبت نام کردند و در PSNمنو ادد ندارند لطف کنند حتما در اولین فرصت درخواست دوستی بدهند ... Dr__Septimo با تشکر فراوان

آخرین ویرایش:

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
منم هستم .
ID : Erfan90x
اگر کسی کناره گیری کرد خبر بدین .

چه خوب متاسفانه علیرضا کناره گیری کرد بدلیل قطعی اینترنت ...!
شما جایگزین ایشون میشی ...

اقا سینا شماره خودشونو ارسال کردند هر کدوم از این 2 عزیز زود تر شماره بفرستند نفر 32 ام هستند ...

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر