بررسی نسخه های بازی های به روز موجود در بازار

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
سلام
آقا منم موافقم وقتی شما پول میدی باید بازی سالم تحویل بگیری فروشنده یا شرکتی که داره پخش میکنه داره از شما وجهی میگیره در قبالشم جنسی میده که میگه سالمه اصلا باید تست کنه بعد منتشر کنه آره درسته تو همه جای دنیا تو همه بازیها مواردی هست که ایراد محسوب بشه مثل باگ یا کرک اما نه اینکه بازی ناقص بدن به ملت از ترس اینکه تو رقابت بین شرکتای دیگه و اینکه کی زودتر بیاره بازنده بشن من همیشه از boysteam خرید میکردم و تنها مشکلم کرک بعضی بازیها بود که اونم از نت رفع میشد توجه کنید کرک نه خود بازی اما RESIDENT EVIL 5 که اینا دادن کلا ناقصه که تو تاپیک خودش گفتم به دوستانی که هنوز نگرفتن پیشنهاد میکنم این بازی از این شرکت نگیرن
بیوجدانا نمیکنن لااقل از طریق سایتشون ساپورت کنن و ایرادای سورس بازی که به ملت انداختن درست کنن

شما روی کلمه تست تاکید کردید
ولی کدوم شرکت و ناشری می تونه مثلا 50000 نسخه از یه بازی را تست کنه
مطمئنا توی تکثیر، بسته بندی یا ... برای چند مورد مشکل پیش میاد

دوستان عزیز دیدم تو این چند صفحه و در چند بخش دارین از شرکت Boysteam و دیگر شرکت ها که بهتون بازی انداختن شکایت میکنین با یک آدرس و یک سایت و یک تلفن خیالت همتون را راحت میکنیم خیالتون هم بشدت راحت باشه که این شرکت بازیهاش ستاپ اصلی هست و اصلآ برای جذب مشتری و رقابت با بقیه شرکت ها زودتر نسخه نمیاره قشنگ امتحان میکنه بعد پخش میکنه

http://www.bazikhor.com/

تهران – میدان انقلاب – خ کارگر شمالی – خ فرصت شیرازی – پلاک 20 – واحد 5

02166915855
دوست عزیز این جور پست ها جنبه تبلیغاتی داره و ما در این تاپیک سعی داره که با نگاه انتقادی به شرکت های پخش ایران نگاه کنیم
از همه دوستان خواهش می کنم دیگه از این پست ها که از یه شرکت تعریف و تمجید می کنه و آدرس فروشگاه اینترنتی می ده نزنید

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
دوست عزیز این جور پست ها جنبه تبلیغاتی داره و ما در این تاپیک سعی داره که با نگاه انتقادی به شرکت های پخش ایران نگاه کنیم
از همه دوستان خواهش می کنم دیگه از این پست ها که از یه شرکت تعریف و تمجید می کنه و آدرس فروشگاه اینترنتی می ده نزنید

بیا حالا و خوبی کن شما میتونی این پست را نبینی من برای اینکه بچه ها دیگه مشکلی نداشته باشن تو خرید بازی این شرکت را معرفی کردم فک کنم ایجاد این تاپیک هم به خاطره اینه که شرکت های خوب را معرفی کنیم پس مقداری دقت کنید بد نیست
مرسی

hessam72

کاربر سایت
Nov 11, 2007
192
نام
حسام
شما روی کلمه تست تاکید کردید
ولی کدوم شرکت و ناشری می تونه مثلا 50000 نسخه از یه بازی را تست کنه
مطمئنا توی تکثیر، بسته بندی یا ... برای چند مورد مشکل پیش میاد

درسته دوست عزیز اما منظور من از تست این بود که همون کالایی که ناشر میده بیرون باید اینا هم بدن حالا اگه ستاپ خودشون میزارن پس باید تست کنن که بابا جان سورس فایل کم نیاد اگه خراب بود خوب یکی دیگه رایت میکنی اگه کرکش کار نمیکرد خوب بلاخره یه سالم واسش تو نت میاد اما اینا(boysteam)کلا همه نسخه های RESIDENT EVIL 5 ناقص دادن این یعنی اینکه گور...خریدار فقط رایت کن بده دسته خریدار که عقب نمونی

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
با عرض سلام
میشه از پک یکی از این بازی های boysteam یه عکس بذارین ببینیم چه شکلیه؟ برا اینکه موقع خرید بشناسیم.
در ضمن تو سایت boysteam زده کسانی که ورژن مشکل دار re 5 رو گرفتن برا گرفتن patch به نمایندگی های boysteam مراجعه کنن.:mad:
http://www.boysteampc.com/

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
در ضمن تو سایت boysteam زده کسانی که ورژن مشکل دار re 5 رو گرفتن برا گرفتن patch به نمایندگی های boysteam مراجعه کنن
اینا خیلی دیگه رو دارن.حتی پچ رو روی سایت هم نزاشتن! و باید بری پول بدی مطمئنا پچ رو بگیری!

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
بیا حالا و خوبی کن شما میتونی این پست را نبینی من برای اینکه بچه ها دیگه مشکلی نداشته باشن تو خرید بازی این شرکت را معرفی کردم فک کنم ایجاد این تاپیک هم به خاطره اینه که شرکت های خوب را معرفی کنیم پس مقداری دقت کنید بد نیست
مرسی

خدا را شکر من جفت چشام سالمه پس می تونم اون پست را ببینم:laughing:
تازه قراره توی این تاپیک با بررسی عملکرد یه شرکت بفهمیم اون شرکت خوبه یا نه
مثلا اگر دقت کنی بین پست شما و من چند نفر از دوستان درباره کیفیت بازی های boysteam نظر دادند یا سوال کردند نه اینکه مثل شما سریع یه فروشگاه اینترنتی معرفی کنن بدون اینکه تجربیاتشون را با دیگران در اشتراک بزارن:mad:

در ضمن فکر کنم شما فکر کردی چش و چال همه ی بچه ها مشکل داره میگی نه این پست را داشته باش

به همه دوستان شرکت پردیس را پیشنهاد میکنم چون اصلآ مشکلی نداره

www.bazikhor.com

اگر هم می خواستی به بچه ها کمک کنی همون یه دفعه کافی بود

GAME LOYAL FAN

کاربر سایت
Sep 20, 2009
25
سلام برادران!
اقا ما با اون شماره ای که یکی از دوستان تو تایپیک ایول 5 پی سی مربوط به نمایندگی بز تیم!!!معزرت می خوام بویز تیم گزاشته بود تماسیدیم!اولش که یارو گفت اشتباه گرفتید و فلان(یه دو دقیقه ای باهاش صحبت کردم)به مردک گفتم شما نمایندگی بویز تیم هستید یارو زد زیرش و گفت ما اصن نمیاندگی نیستیم و گفت ما یه مغازه ای هستیم
اخرشم بدون هیچ خداحافظی ای گوشی رو گزاشتم سر جاش و کلا هم در طول این مکالمه بی ادبانه باهاش صحبت کردم
حالا این جا دو تا مسله وجود داره
1.یا این ارازلا زدن زیرش
2.یا این که این بنده خدا راست میگفت(در این صورت باید بعدا ازش حلالیت بخام نه؟؟؟؟)

حالا اینم شمارش می خواید شما هم یه تستی بزنید
6511761
کده کرج:0261

ولی خواهشا اگر تستش کردید نتیجشم اینجا بگید

آخرین ویرایش:

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
سلام برادران!
اقا ما با اون شماره ای که یکی از دوستان تو تایپیک ایول 5 پی سی مربوط به نمایندگی بز تیم!!!معزرت می خوام بویز تیم گزاشته بود تماسیدیم!اولش که یارو گفت اشتباه گرفتید و فلان(یه دو دقیقه ای باهاش صحبت کردم)به مردک گفتم شما نمایندگی بویز تیم هستید یارو زد زیرش و گفت ما اصن نمیاندگی نیستیم و گفت ما یه مغازه ای هستیم
اخرشم بدون هیچ خداحافظی ای گوشی رو گزاشتم سر جاش و کلا هم در طول این مکالمه بی ادبانه باهاش صحبت کردم
حالا این جا دو تا مسله وجود داره
1.یا این ارازلا زدن زیرش
2.یا این که این بنده خدا راست میگفت(در این صورت باید بعدا ازش حلالیت بخام نه؟؟؟؟)

حالا اینم شمارش می خواید شما هم یه تستی بزنید
6511761
کده کرج:0261

ولی خواهشا اگر تستش کردید نتیجشم اینجا بگید

برادر ما هرکار کنیم فایده نداره که نداره
icon18.gif

این بنیاد ملی بازی های رایانه ای باید یه کاری بکنه ما گیمر ها که کاری از دستمون بر نمیاد بالاخره باید از یه جا بازی بخریم
بنیاد ملی هم مثل ماست نشسته(ماست هم میشینه :cheesygri) و کاری نمی کنه
اصلا این بنیاد ملی چی کار می کنه؟
این درجه بندی اسرا را من توی قم فقط روی پک ها یه شرکت دیدم
icon8.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر