بررسی شرکت Microsoft برای لیک شدن بازی "Geow3"

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
gears-of-war-3-beta-access-buy-bulletstorm-epic-edition-2.jpg

همانطور که میدانید بازی Gears of War 3 چندی پیش به صورت غیر قانونی برای debug Xbox 360 در اینترنت منتشر شد ، و حال این سوال مطرح میشود چرا مسئولان ماکروسافت بیشتر دقت نکرده اند تا این مشکل برای انان به وجود نیاید ؟! .
در همین راستا شرکت Microsoft طی خبری که به IGN داد : اذعان کرد ، از این مسئله منتشر شدن بازی Geow3 در اینترنت با خبر هستند و در اصرع وقت از راهای قانونی و تیم امنیتی خود به این مسئله رسیدیگی خواهیم کرد . همچنین این سخنگو در ادامه اذعان کرد : که این نسخه منتشر شده نسخه نهایی و کامل بازی نمیباشد و طرفدارن این بازی میتوانند لذت بازی Geow3 در موقع مقرر ان ببرند . بازی در 20 سپتامبر برای 360 منتشر میوشد .
حال سران MS بعد این اتفاق تلخ چه کارهایی را برای جلوگیری و پیشگیری میخواهند انجام دهند! جای سوال میباشد .

IGN

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بااااا همه اینایی که میگی توی کات سین رخ میده!کدومشون وسط گیم پلی اومدن؟

مثلا من منو رو همیشه دیدم.اونا مواردی هستن که اضافه و بعد حذف شدن. وقتی میخوان نسخه رو بگیرن باید یه دست تمیزش بدن.

خداییش کدومش برای بازی کردنت مشل ایجاد کرده. بازی رو توی خود هارد کنسول بریز خدایش فریم ریت بهبود خوبی داره ولی روی فلش مشکل داش.

تنها مشکلش توی کات سین ها هست .توی گیم پلی و بازی اصلی چیزی نیست. البته اینایی که تو میگی 100% معلومه 2-3 ساعت راحت بازی کردی ،نگو 10 دقیقه. و مطمئنم تا تهش میری اینقدر تا بازی برسه:)) نگو که نمیری:D

سامان تو ،زیاد داری فحش میدیا. الان من اورج بخرم برام فحشه یعنی؟:D
رضا الکی نزن این حرفو. همه اونایی که گفتم در حال بازی در حال اتفاق افتادن هست. مطمئن هم باش اینقدر به خودم اطمینان دارم و اینقدر به هیکل و شعور خودم ارزش قائلم که یه بازی نصف نیمه رو بازی نکنم اونم با اون وضعی که داره. نمیخواد اینقدر از این نسخه طرفداری کنی چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟

اگر هم نمیخوای قبول کنی و بچه ها رو گمراه کنی :D من میتونم یه فیلم بگیرم از یه قسمت هاییش که اسپویل هم نکنه برای هیچ و قرار بدم تا ملت ببینن چه نسخه ای افتاده دست Jtag دارا. آبروی هرچی Jtag دار هست رو بردن با این کارشون :D

در ضمن از همین الان هم سفارش دادم نسخه Epic Edition بازی رو به محض اینکه اومد برام بیارن همونطور که اوریجینال 2 و 1 رو دارم. پس مطمئن باش که ذره ای اشتیاق بازی کردنشو ندارم چون واقعا حالمو از هر چی بازیه به هم میریزه. در اینگونه صبر کردن ها من ید طولانی دارم :D گیرز 2 رو 2 ماه بعد ریلیز بازی کردم. (منتظر اوریجینال بودم) آواتار رو 2-3 ماه بعدش دیدم چون میخواستم فوق اچ دیشو ببینم خلاصه اینکه این وصله ها به ما نمیچسبده دادا :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نکته همینجاست دیگه دانته جان....:d

همین کارشون باعثه صد برابر شدنه علاقه من به این بازی شده ........ قبل از این اتفاقم عاشق این نسخه و فرنچایز بودما ....... الکی نیست که دو نسخه قبلیش بهترین بازی های عمرم بوده :x :x

کار کی ؟! هکرا اصلا توی اینکار نقشی نداشتن یکی از تست کننده های بازی این نسخه رو داده بیرون چه ربطی به هکر ها داره :D

میخوان جلو ضرر رو بگیرن، گفتن نسخه ی نهایی نیست.
بازی غیر قانونی منتشر شده و باید خواه نا خواه متحمل ضرر بشن.

آخه وحید مسئله اینه که اصلا ضرری نداشته ، این نسخه مخصوص کنسول های J-TAG شدست و اونایی هم که کنسولشون J-TAG از همون اول هم نمیخواستن اوریج بگیرن

آخرین ویرایش:

S.H.M

کاربر سایت
Mar 24, 2008
80
نام
hossein
دیگه این داستان لیک شدن بازیها هم شده کلیشه ای فکر میکنم تمام بازیهای معروف از این به بعد قبل از لانچ شدن رسمی به بیرون درز پیدا کنند.
در ضمن توی کشورهای خارجی اینقدر قوانین کپی رایت سختگیرانه هست که کسی حتی کنسولش را کپی خور نمیکنه چه برسه به اینکه بازی لیک شده را بازی کنه(البته نمیتونه:d) فقط توی کشورهای مثل ایران هست که مردم منتظر همچین اتفاقهایی هستند و بهش اهمیت میدن این کارهایی هم که مایکروسافت میکنه فقط بخاطر لو نرفتن داستان هست :(

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
آخه وحید مسئله اینه که اصلا ضرری نداشته ، این نسخه مخصوص کنسول های J-TAG شدست و اونایی هم که کنسولشون J-TAG از همون اول هم نمیخواستن اوریج بگیرن
این حرفت صحیح ولی باز هم از یه سری جهات مثلا لو رفتن داستان بازی خیلی جالب نیست. یا یه سری چیزهای دیگه (حتی ممکنه مالی) مایکرو ضرر بده.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ایشالا یه فروش 7 8 میلیونی مشت محکمی بر دهان استکبار میزنه ! در واقع اون 4 تا استخونو تو صورت استکبار خورد میکنه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر