بررسی تحلیلی DF از Strider : نسخه Xbox one تا حدودی برتر از PS4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
139300782441.jpg

قبلا اعلام شده بود که عنوان Strider بر روی هر دو کنسول Xbox one و PS4 به صورت 1080p اجرا می شود.اخیرا digitalfoundry پس از بررسی کامل بازی این موضوع را تایید کرده است.DF معتقد است این بازی بر روی هر دو کنسول Xbox one و PS4 با کیفیت مطلوب و رزولوشن Full HD اجرا می شود.

با این حال DF اعلام کرده است که در عین حال که بافت ها ، مدل ها و افکت ها در هر دو نسخه Xbox one و PS4 یکسان است ولی چیزی که عجیب است اینکه anisotropic texture filt ering که بر روی Xbox one وجود دارد به هیچ وجه اثری از آن بر روی نسخه PS4 بازی نیست!!

Effects, models, and textures are identical throughout the run of play with just one surprising exception: texture ******ing. It's not clear why but the anisotropic texture ******ing employed on Xbox One is completely absent on PS4

این موضوع زمانی که هر دو نسخه بازی به صورت Side by side توسط DF بررسی شده است خودنمایی کرده است.

برای مطالعه کامل تحلیل DF از این بازی به منبع مراجعه کنید.

منبع

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
دیوید کیج قصد داره بازم بازی بسازه ؟:-j

نه توبه کرده و ادم شده.
میخواد از این به بعد فقط تک دمو بسازه.;)

وقتی که جلوی اسم این شرکت، علامت خنده می‌گذارین یعنی این که دارین این استودیو رو به تمسخر می‌گیرن.
بله دقیقاً همینو گفتین، پستتون هم کاملاً گویای همین مسئله است "بشین به همین خیال که lionhead در سطح Team Ico, بلک تاسک در حد Santa Monica و 343 در سطح Guerilla Games باشن.:lol:"

من از مقایسه ایشون خنده ام گرفت.چون واقعا هم خنده دار بود. یکم منصفانه فکر کنید. اون اسمایلی برا مقایسه ایشون بود نه تمسخر استودیوها.
چون نیاز به تمسخر نداره. همه چیز معلومه.

فقط شما به من بگو با چه تکنیکی فهمیدی من منظورم از اون پست این بوده که رمدی اشغال میسازه یا 343 در حد cg ـه.
وقتی میگم با توهم توطئه پست ها رو نخونید برا همین میگم

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
نه توبه کرده و ادم شده.
میخواد از این به بعد فقط تک دمو بسازه.;)

من از مقایسه ایشون خنده ام گرفت.چون واقعا هم خنده دار بود. یکم منصفانه فکر کنید. اون اسمایلی برا مقایسه ایشون بود نه تمسخر استودیوها.
چون نیاز به تمسخر نداره. همه چیز معلومه.

فقط شما به من بگو با چه تکنیکی فهمیدی من منظورم از اون پست این بوده که رمدی اشغال میسازه یا 343 در حد cg ـه.
وقتی میگم با توهم توطئه پست ها رو نخونید برا همین میگم

یا من بد برداشت کردم (چون اون اسمایل رو فکر کردم برای خودِ استودیو رمدی گذاشتید که از شما عذر می‌خوام)، یا این که شما دو نسخه‌ی اول Max Payne رو بازی نکردی و Remedy رو انقدر دستِ‌کم گرفتین.
اینم پست شماست که بیانگر این است که کاملاً 343 رو کمتر از GG می‌دونید: "به همین خیال که lionhead در سطح Team Ico, بلک تاسک در حد Santa Monica و 343 در سطح Guerilla Games باشن.:lol:"
تاپیک هم داره منحرف می‌شه واسه همین بحث رو عوض می‌کنم:D

Strider پتانسیل خیلی خوب داشت انصافاً ولی متأسفانه فکر نکنم عمقی داشته باشه. ای کاش مثل نسخه‌ی SEGA Genesis می‌ساختند (همونی که دهه‌ی 90) اومد. این اشکالی هم که واسه نسخه‌ی PS4 هست، احتمالاً با آپدیت و بروزرسانی برطرف می‌شه.

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد

جالبه همیشه شما و دوستان بیشتر از من و دوستان تو منحرف شدن تاپیک از موضوع اصلی دخیل هستید...

الان این چه ربطی داشت به تاپیک و خبر؟

این رو جهت اطلاع میگم که ایشون از همون میتینگ پلی استیشن که PS4 معرفی شد و برای نمایش موتور گرافیکی جدیدشون روی سن اومد گفت دارن برای این کنسول بازی ای می سازن بسیار جاه طلبانه...:|

در ضمن نمیدونم بر چه مبنایی Crytek و Quantic Dream با هم مقایسه میشن!!! از نظر هنری و داستان که ساخته کیج بسیار بهتر بود از نظر گرافیک شاید فقط قابل مقایسه باشن و همچنین سیستمQTE گیم پلی وگرنه حتی دو عنوان RYSE و Beyond در زمینه متا بحثی براشون نمیمونه به خصوص برای Ryse...

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
مشکلــ Xbox One سخت افزار ضعیف نیست، مشکل سیاست های احمقانه مایکروسافت ـه... All in One!! برداشتهـ 3 گیگ رمــ اختصاص داده به سیستمــ عامل!! احمق فکر کرده ستاپ باکسه!! اگه از همونــ اول، تمرکزش رو میذاشت رو گیمــ و بی خیالــ این مسخره بازی ها میشد، مطمئنمــ می تونست با همینــ سخت افزار، به راحتی با سونی مقابله کنهـ .
اصلا می دونین چیهـ، به نظر من گیمر جماعت باید رو کنسولــ گیمــ بحث کنه، نه روی یه ستاپ باکس!

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
جالبه همیشه شما و دوستان بیشتر از من و دوستان تو منحرف شدن تاپیک از موضوع اصلی دخیل هستید...

الان این چه ربطی داشت به تاپیک و خبر؟

این رو جهت اطلاع میگم که ایشون از همون میتینگ پلی استیشن که PS4 معرفی شد و برای نمایش موتور گرافیکی جدیدشون روی سن اومد گفت دارن برای این کنسول بازی ای می سازن بسیار جاه طلبانه...:|

در ضمن نمیدونم بر چه مبنایی Crytek و Quantic Dream با هم مقایسه میشن!!! از نظر هنری و داستان که ساخته کیج بسیار بهتر بود از نظر گرافیک شاید فقط قابل مقایسه باشن و همچنین سیستمQTE گیم پلی وگرنه حتی دو عنوان RYSE و Beyond در زمینه متا بحثی براشون نمیمونه به خصوص برای Ryse...

امتیازات Beyond با اینکه سبکش داستان محور بود و QTE در این بازی زیاد مورد انتقاد نبود دیدم چه افتضاحی بالا اورد و گرنه ryse چون اکشن بود سر همین قضیه ضربه خورد

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خذف *****ه روشنایی توسط مایکر سافت
رسیدن به 1080 و قربانی کردن دیتیل ها
برید تاآخر نسل خدا بهتون رحم کنه که اومدید سر این بازی که هر دو از نظر کیفیت و فریم ریت یکی دارید بحث میکنید گند های مایکر یادتون رفته تو بازی های AAA

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
مرحله اول آزمایش - بازی روی هر دو پلتفرم 1080p اجرا میشه : مایکروفن ها : ;;) سونی فن ها : :-?

مرحله دوم آزمایش - بازی روی هر دو پلتفورم 60f اجرا میشه : مایکروفن ها : =p~ سونی فن ها :=d>

مرحله سوم آزمایش - یه ذره اون ته ته ته بازی رو که نگاه کردیم دیدیم یه چیزی در حد یه پیکسل شاید X1 بهتر عمل میکنه :
مایکروفن ها : :excited: سونی فن ها : :flowers:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
دیوید کیج با ساختن بازی HEAVY RAIN عالی عمل کرد بازیش انقدر قشنگ بود که من وقتی ایتن(شخصیت اصلی بازی) داشت رانندگی میکرد تو اوتوبان خیلی مواظب بودم که دکمه ها ر درست بزنم براش مشکل پیش نیاد شما فقط کافیه یه بار HEAVY RAIN ر بازی کنید مطمعن باش این حرف ر نمیزنی
HEAVY RAIN جزو بهترین بازی های 3 هست بود و خواهد بود
نقل قول از IGN در مورد HEAVY RAIN : بازی دارای داستانی فوق العاده است و جزوه یکی از بهترین داستان‌ها می‌باشد
بهش نمره ی 9 داده بعد شما داری از بازی ایراد میگیری
:))
شما برو جعبه کفش ر جمع کن که تا اینجا هم نونه 360 ر داره میخره

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
حالا نسوزه Xbox One میخواد اینو بهتر از Ps4 اجرا کنه!:d

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
امتیازات Beyond با اینکه سبکش داستان محور بود و QTE در این بازی زیاد مورد انتقاد نبود دیدم چه افتضاحی بالا اورد و گرنه ryse چون اکشن بود سر همین قضیه ضربه خورد

خوشم میاد متای 70 رو افتضاح میدونید ولی 60 رو انقلاب! دمت گرم واقعا! فقط یه سوال، این چیزایی که میگی، خودت قبولشون داری؟

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
48918897571323483014.jpg

کلا بازی ها تو کنسول های سونی زیاد علاقه ای به جزئیات روی زمین مثل چمن و غیر ندراند.نه آقا بیش از حد خاکی هستند.:dعکس بالا که داغ داغ از یک بازی جدید هست.و همچنین عکس پایین ;)

یادش بخیر Mafia 2 :=;

372d1852359a9cd61.png

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر