بررسی بازیهای لانچ نسل هشتم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
وب سایت Sidequesting در اقدامی جالبی قبل از شروع نسل هشتم به بررسی بازی های پرداخته که بر روی سیستم های مختلف بازی در سال اول عرضه خواهند شد این بررسی که به غیر از کنسولهای PS4 و XBOX ONE کنسولهای دیگر و PC را نیز در بر میگیرد به ما نشان می دهد که برای انجام بازی دلحواه خود آیا احتیاج به خرید کنسول تازه ای داریم یا نه و اینکه کدوم سیستم امکان انجام بازی های بیشتر خصوصا بازی های انحصاری رو به ما می دهد

از بررسی 38 عنوانی که قرار است در لانچ نسل بعد عرضه شوند ما بازی های را می بینیم که بین کنسولهای نسل قبل و بعد به اشتراک گذاشته شده اند و شما با دارا بودن یکی از کنسولهای نسل قبل می توانید آن بازی ها را نیز تجربه کنید البته قطعا شاهد کیفیت کمتری خواهید بود بازی های مشترک شده با Wii U هم به همین صورت است البته شما تجربه استفاده از دسته منحصر به فرد این کنسول را بدست می اورید مثل بازی Just Danc این عناوین 21 عدد هستن که شما در صورت داشتن PS3 می توانید 19 بازی را تجربه کنید.

اما بازی های هم هستن که با PC مشترک شدن و بر عکس کنسولهای نسل قبل حتی امکان گرفتن کیفیتی به مراتب بالاتر از کنسولهای PS4 و XBOX ONE را نیز برای شما فراهم می اورند مثل BF4 که اگر طرفدار این بازی هستین و یک PC قدرتمند دارین احتیاج به خرید کنسولهای نسل بعد نیست. این بازی ها بر روی PC تعداد زیادی دارن و شما 18 عنوان از این 38 عنوان را می تواند بر روی PC نیز تجربه کنید

در آخر تنها 12 عنوان انحصاری برای کنسولهای نسل بعد باقی می ماند و این 12 عنوان که 8 تای آن برروی XBOX ONE و 4 تای آن بر روی PS4 عرضه می شوند باید ما را مجاب به خرید کنسولهای نسل بعد کنند.
در زیر لیست لیست این بازی ها قرار داده شده است بازی های که شما با داشتن قدرتمند ترین PC ها هم نمی توانید آن را تجربه کنید و اگر علاقه به این بازیها دارید تنها راه انجام آن خرید کنسولهای نسل بعد است.

32706019423824397921.jpg

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
نظر شخصی:
بهترین لانچ رو Xbox One داره بی شک. اما جماعت بترسید از یکی دو سال آینده که این ناتی و برو بچ بیاند وسط :d

unknown agent

کاربر سایت
Dec 10, 2012
74
نام
مهراد ارشادی نیا
لانچ های X1 چه از نظر کیفیتی چه کمیتی از PS4 بهتره. اما بعدش چی؟ انحصاری هایی که بعد از اینا برای PS4 میاد رو برین ببینین.:d ( البته همه ی فن های به نفع جبهه خودشون حرف میزنن! مثل من!:d )

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
نظر شخصی:
بهترین لانچ رو Xbox One داره بی شک. اما جماعت بترسید از یکی دو سال آینده که این ناتی و برو بچ بیاند وسط :d
شک ندارم ناتی داگ مثل همیشه عالی عمل میکنه. خودم شخصا ناتی داگ رو از کل کمپانی های مایکرو و سونی با تشکیلاتشون بالاتر میدونم :d ولی نمیشه استودیو های تازه تاسیس مایکرو با هزینه های کلان رو دست کم گفت. مخصوصا ویکتوریا و بلک تاسک که هزینه هایی که بابتش پرداخت شده سر به فلک میکشه :d مطمئنا یهویی نمی تونن به ناتی داگ کبیر برسن ولی نمیشه دست کم گرفت :d

فقط تعداد بالا مهم نیست , کیفیت هم مهمه. تو بازی های X1 به جز Forza 5 کدومشون به درد میخورن؟
Don't start it please..

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
در آخر تنها 12 عنوان انحصاری برای کنسولهای نسل بعد باقی می ماند و این 12 عنوان که 8 تای آن برروی XBOX ONE و 4 تای آن بر روی PS4 عرضه می شوند باید ما را مجاب به خرید کنسولهای نسل بعد کنند.
با وجود اینا،من غلط بکنم تو انتخابم کمی تردید کنم!
logo_header.png

logo.png

th

th

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
رهرو آن نیست گهی تند و گه آهسته رود رهرو آن است که پیوسته و دائم برود!
بازی های تاپ سه به سه هست یعنی کیلزون و نک و درایو کلاب از یه طرف و فورتزا و رایز و دد رایزینگ 3 هم از اون طرف
دلتون رو به باقی بازی ها خوش نکنید!
سونی نسل هفتم هم تو بخش انحصاری خیلی کم و آروم شرو شد و لی در طول نسل تفاوت به قدری زیاد شد که آدم خجالت می کشه مقایسه کنه!

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
این قضیه در مورد PS4 هم صدق میکنه.

با تمام احترام من هیچ شانسی رو برای Ryse قائل نیستم که بتونه تبدیل به یه بازی بزرگ بشه.

ولی من بهRyse خیلی امید دارم همچنین به کوانتوم بریک که چند ماه بعد از لانچ میاد:)

Ƥѻƙҿɍ Ϝᶏƈҿ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
83
نام
David
الان با دیدن این لیست خیالم راحت شد چون کلا خرید ps4 رو گذاشتم واسه دسته کم یک ساله دیگه و خداروشکر حد اقل تا اون موقه بازی انحصاری خاصی واسش نمیاد

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
Terovaفن بازی تا چه حد ؟؟؟ ترول در پستهات جواب نداد حالا چنگ انداختی به بخش اخبار ؟؟؟

اینا پشمن ؟؟

Infamous Second Son
The Order 1886
mediamolecul
Deep Down

همون ryse به اندازه جمیع بازی های لانچ ps گرافیک داره!

بازم BTS گرافیکش روی PS3 شاختره . PS4 که با خودش فقط رقابت میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر