بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد

امروز ظهر تو گرمای بوشهر که فک کنم 45 رو رد کرده! بدون کولر خودم هم عرق از سر و روم میباریدPS3 (فت با کد CechP05) رو روشن کردم تا یه بازی بریزم تو هارد! بعد از حدود 7 دقیقه دور فن بالا رفت و چراغ سبز دستگاه زرد شد. دستگاهم هنوز روشن بود. خودم سریع خاموشش کردم!
تا حالا نه مشکل دور فن باهاش داشتم نه چراغ زرد دیدم ازش. حالا میگم ممکنه توپ های زیر چیپ ها خراب نشده باشن و فقط به خاطر گرمای هوا چراغش زرد شده باشه؟!
بعد که خاموشش کردم کولر زدم و نیم ساعت بعد روشن کردم حدود 20 دقیقه باهاش کار کردم نه چراغ زرد شد نه دور فنش رفت بالا.
نظر شما چیه؟
ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا

امروز ظهر تو گرمای بوشهر که فک کنم 45 رو رد کرده! بدون کولر خودم هم عرق از سر و روم میباریدPS3 (فت با کد CechP05) رو روشن کردم تا یه بازی بریزم تو هارد! بعد از حدود 7 دقیقه دور فن بالا رفت و چراغ سبز دستگاه زرد شد. دستگاهم هنوز روشن بود. خودم سریع خاموشش کردم!
تا حالا نه مشکل دور فن باهاش داشتم نه چراغ زرد دیدم ازش. حالا میگم ممکنه توپ های زیر چیپ ها خراب نشده باشن و فقط به خاطر گرمای هوا چراغش زرد شده باشه؟!
بعد که خاموشش کردم کولر زدم و نیم ساعت بعد روشن کردم حدود 20 دقیقه باهاش کار کردم نه چراغ زرد شد نه دور فنش رفت بالا.
نظر شما چیه؟
ممنون

کلا احتیاط کنید گرما دشمن این کنسوله

codename 46

کاربر سایت
Jul 19, 2013
25
نام
محمد
سلام.من با hdmi داشتم بازی میکردم بعد دستگاهم رو خاموش کردم . دفعه بعدی که دستگاه رو روشن کردم تصویر نیومد ولی وقتی کابل رو کندم و جاش فیش وصل کردم تصویر اومد . وقتی که تو تنظیمات تصویر میرم و کابل hdmi رو انتخاب میکنم بازم تصویر نمیاد . منوی ریکاوری رو هم امتحان کردم ولی از اون طریق هم تصویر نمیاد . همچنین تو یه تلویزیون دیگه هم تست کردم تصویر نیومد همینطور با یک hdmi دیگه هم تست کردم تصویر نیومد. حتی رو دستگاهم ابدیت جدید ریختم ولی بازم هیچ فرقی نکرد .
کسی میدونه مشکل از کجاس؟

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام.من با hdmi داشتم بازی میکردم بعد دستگاهم رو خاموش کردم . دفعه بعدی که دستگاه رو روشن کردم تصویر نیومد ولی وقتی کابل رو کندم و جاش فیش وصل کردم تصویر اومد . وقتی که تو تنظیمات تصویر میرم و کابل hdmi رو انتخاب میکنم بازم تصویر نمیاد . منوی ریکاوری رو هم امتحان کردم ولی از اون طریق هم تصویر نمیاد . همچنین تو یه تلویزیون دیگه هم تست کردم تصویر نیومد همینطور با یک hdmi دیگه هم تست کردم تصویر نیومد. حتی رو دستگاهم ابدیت جدید ریختم ولی بازم هیچ فرقی نکرد .
کسی میدونه مشکل از کجاس؟

به احتمال بالا تنظیمات تصویری شما برکشته به حالت سه فیشی
و باید این کار رو بکنید دستون رو بذارید روی دکمه پاورش جلو وقتی دو تا بوق زد دستون رو ور دارید این طوری دستگاه ریستارت تنظیمات تصویری میشه بعد میتوانی تنظیمات تصویری رو درست کنی
اگر نشد باز بیا بگو تا بهت بگم

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
سلام.من امروز یادم رفت ps3مو بعد از بازی خاموش کنم فکر کنم حدود 3ساعت توی صفحهxmbبود.بعد که فهمیدم دیدم چراغ پاورش چشمک میزنه.چشمک زرد وقرمزبود فکر کنم.بلا فاصله خاموشش کردم. دوستان الآن حدود دوساعت از اون ماجرا میگذره وخنک شده.به نظرتون روشنش کنم یا چند ساعت دیگه صبر کنم؟PS3 SLIM 160G
دوستان مشکل اصلی رو پیدا کردم........برنامه IRIS MANAGER..............هروقت وارد این برنامه میشم فن دستگاه دورش میره بالا وچراغ پاور دستگاه چشمک زرد میزنه........پیشنهاد شما؟

sirwan2020

کاربر سایت
Jun 11, 2011
220
نام
سیروان
سلام بچه ها. برنامه control fan رو نصب کردم تا خاک تو کنسول رو از بین ببرم همه چی خوب بود تا اینکه یه هارد لب تاب انداختم رو کنسولم و فرمتش کردم بعد دوباره هارد خودشو انداختم روش الان بعد از چند دقیقه دور فن میره بالا ولی نه زیاد. دوباره وارد برنامه میشم دور فن پایین میاد ولی خارج میشم چند دقیقه بعد دوباره صدای فن در میاد. چند بار ورژنهای مختلف control fan هم نصب و حذف کردم ولی فایده ای نداره .دستگاه هم 3.55 ریباگه. به نطر شما چیکار کنم؟ کسی تا حالا همچین مشکلی داشته؟

آخرین ویرایش:

codename 46

کاربر سایت
Jul 19, 2013
25
نام
محمد
به احتمال بالا تنظیمات تصویری شما برکشته به حالت سه فیشی
و باید این کار رو بکنید دستون رو بذارید روی دکمه پاورش جلو وقتی دو تا بوق زد دستون رو ور دارید این طوری دستگاه ریستارت تنظیمات تصویری میشه بعد میتوانی تنظیمات تصویری رو درست کنی
اگر نشد باز بیا بگو تا بهت بگم

این کار رو هم انجام دادم تصویر نیومد

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
این کار رو هم انجام دادم تصویر نیومد

متاسفانه این مشکل از دستگاهتونه وقتی کار نمیکنه باید ببریش پیش تعمییر کار
خدا کنه چیزی ازش خراب نشده باشه وگرنه دیگه باید هزینه تعمییر بدی

NS game

کاربر سایت
Sep 4, 2012
13
نام
نیکان صبوری
سلام بچه ها
ببخشید نمیدونم باید کجا بزنم
ولی من وقتی میخوام توی بازی مورتال کامبت 9 کمبو و حرکات چند گانه بزنم نمیشه
در ضمن آنالوگ ها هم (فقط) توی این بازی کار نمیکنن ولی وقتی بازی رو برای دوستم ریختم اجرا شد
یکی میشه کمک کنه

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
سلام بچه ها
ببخشید نمیدونم باید کجا بزنم
ولی من وقتی میخوام توی بازی مورتال کامبت 9 کمبو و حرکات چند گانه بزنم نمیشه
در ضمن آنالوگ ها هم (فقط) توی این بازی کار نمیکنن ولی وقتی بازی رو برای دوستم ریختم اجرا شد
یکی میشه کمک کنه
آخرین آپدیت رو برای بازیت دانلود کن درست میشه.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
مشکل چراغ قرمز چشمک زن دلیلش چیه؟
برای من دیروز این اتفاق افتاد ، اول دستگاه هنگ میکرد بعد خاموش میشد و چراغ قرمز میشد و چشمک زن میشد وقتی انگشت روی دکمه پاور میزاشتم دیگه چشمک نمیزد. وقتی هم روشنش میکردم دوباره بعد از چند ثانیه همینطوری میشد. حتی تو منوی ریکاوری هم که رفتم همینطوری شد یعنی هنگ کرد و ... . پاور پشت کنسول رو زدم و از برق هم کشیدمش حدود 8 دقیقه بعد که دوباره روشنش کردم ، درست شده بود. با توجه به اینکه این مسائل بی دلیل نیست ، لطفا بگید دلیلش چیه تا درصورت امکان از خطرات آتی پیشگیری بشه.
این رو هم بگم که وقتی که دفعه اولی که این اتفاق افتاد زمانی بود که تازه کنسول رو روشن کرده بودم و در بازی NFS MW لودینگ بازی تموم شده بود و تو بازی بود.
نوع کنسول فت 40 گیگ که الان هارد 750 با دور 5400 روشه

آخرین ویرایش:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
این جور که من فهمیدم مشکل چراغ زرد داره کنسول. کسی تعمیر کار خوب تو تهران برای این مورد سراغ داره؟ لطفا تو پیام خصوصی معرفی کنید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر