بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

sorena13

کاربر سایت
Jun 29, 2013
4
سلام خدمت همه دوستان.من یه مشکلی دارم اینه که یه پلیستیشن فت 80 دارم تازه گرفتم.صدای فنش وقتی بازی شروع میشه زیاد میشه بعد کم میشه تو بازی های سنگین نمیخواابه.
چند وقت پیش هم هی ریستارت میشد چراغ قرمزش چشمک میزد رفتم ریستوری دستگاه رو به حالت اولیه برگردوندم درست شد فقط بردم یه مولتی من روش زدن.
الانم درسته ولی صدای فن نگرانم کرده باید چکار کنم؟یکی کمک کنه ثولب داره ها

buddha2012

کاربر سایت
Aug 13, 2012
32
سلام،
LG LW57000 فول اچ دی (1080). باهاش mkv فول اچ دی هم دیدم و همونطور که گفتم 9 ماه هست که با PS3 مشکلی نداشته.
باشه تنظیمی که گفتین رو انجام میدم و اطلاع میدم. البته فردا هم از یکی از دوستان یه کابل hdmi دیگه میگیرم با اون هم تست کنم.
دوباره سلام،
من کنسول رو با یه کابل hdmi دیگه تست کردم و اینبار صدا داشتم. اما تصویر همچنان موجود نیست.

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
دوباره سلام،
من کنسول رو با یه کابل hdmi دیگه تست کردم و اینبار صدا داشتم. اما تصویر همچنان موجود نیست.
با یه تلویزیون دیگه فول اچ دی تست کن مطمئن شو از کنسوله.به خود فیش دستگاه ضربه اینا نخورده؟

سلام خدمت همه دوستان.من یه مشکلی دارم اینه که یه پلیستیشن فت 80 دارم تازه گرفتم.صدای فنش وقتی بازی شروع میشه زیاد میشه بعد کم میشه تو بازی های سنگین نمیخواابه.
چند وقت پیش هم هی ریستارت میشد چراغ قرمزش چشمک میزد رفتم ریستوری دستگاه رو به حالت اولیه برگردوندم درست شد فقط بردم یه مولتی من روش زدن.
الانم درسته ولی صدای فن نگرانم کرده باید چکار کنم؟یکی کمک کنه ثولب داره ها
فن PS3 سه لول داره.تو فتا صدا بیشتره نسبت به اسلیم. اولیش که صداش واضح نیست هیچ .دومی بیشتر یکم داغ میکنه دورش میره بالا و قابل شنیدن میشه.ولی لول سوم نباید همیشه باشه و فقط تو بازیهای سنگین اونم یه مدتی تقریبا از بازی بگذره.اگه تهویه دستگاه مناسبه و دور برش خالیه و محیط خنکه و خیلی به این مورد بر میخورید دستگاهتون در آستانه چراغ زرده.البته اینو بگم که لول سوم صداش خیلی زیاده یه چیزی در حد جارو برقی :D.میتونید با سرویس دستگاه و عوض کردن خمیر سیلیکون با یه جنس مرغوب تا حدودی رفع عیب کنید.

Last edited by a moderator:

buddha2012

کاربر سایت
Aug 13, 2012
32
با یه تلویزیون دیگه فول اچ دی تست کن مطمئن شو از کنسوله.به خود فیش دستگاه ضربه اینا نخورده؟
آره. اتفاقا خودم هم همین قصد رو داشتم. باید ببرم با یه تلویزیون دیگه تست کنم.
اما امیدوارم از تلویزیون نباشه. هر چند که گارانتی داره.

ضربه هم گمون نکنم. کلا زیاد تکون نمی خوره دستگاه.

sorena13

کاربر سایت
Jun 29, 2013
4
فن PS3 سه لول داره.تو فتا صدا بیشتره نسبت به اسلیم. اولیش که صداش واضح نیست هیچ .دومی بیشتر یکم داغ میکنه دورش میره بالا و قابل شنیدن میشه.ولی لول سوم نباید همیشه باشه و فقط تو بازیهای سنگین اونم یه مدتی تقریبا از بازی بگذره.اگه تهویه دستگاه مناسبه و دور برش خالیه و محیط خنکه و خیلی به این مورد بر میخورید دستگاهتون در آستانه چراغ زرده.البته اینو بگم که لول سوم صداش خیلی زیاده یه چیزی در حد جارو برقی :D.میتونید با سرویس دستگاه و عوض کردن خمیر سیلیکون با یه جنس مرغوب تا حدودی رفع عیب کنید.
سلام داداش ممنون از کمکت.همیشه صدای بلند نداره.مثلا تو بازیهایی مثل فیفا یا کمبات صداش معمولیه ولی تو بازیهایی مثل کیلزون 3 یا لَست آف یو اس ، تقریبا زیاد میشه.باید نگران باشم؟؟ با عوض کردن خمیر درست میشه؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوباره سلام،
خوب یا اتصالات HDMI (یا کنترولرش) از طرف TV مشکل داره یا خود کنسول ، طبق توضیحاتت گفته بودی قبلا رو همین TV بدون مشکل تصویر میگرفتی و جدیدا اینطوری شده ، حالا از تنظیمات درست TV اطمینان داری چیز خاصی تغییر نکرده ؟ رو ورودی های دیگه ی HDMI هم تست کردی ؟

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
سلام داداش ممنون از کمکت.همیشه صدای بلند نداره.مثلا تو بازیهایی مثل فیفا یا کمبات صداش معمولیه ولی تو بازیهایی مثل کیلزون 3 یا لَست آف یو اس ، تقریبا زیاد میشه.باید نگران باشم؟؟ با عوض کردن خمیر درست میشه؟
اگه بره رو لول ۳ و زیر نیم ساعت یه ساعت بره یکمی شاید مشکل داشته باشه.تو بازیهای دیگه اگه بعد ۲ ساعت بازی هم اینجوری نمیشه مشکلی نیست ولی اگه تا حالا سرویس نشده خیلی بهتره که خمیرش عوض شه فقط یادت باشه جنس مرغوب وگرنه این چیزای چرتی که تو بازار فراونه همین خودش باشه بهتره:D

buddha2012

کاربر سایت
Aug 13, 2012
32
خوب یا اتصالات HDMI (یا کنترولرش) از طرف TV مشکل داره یا خود کنسول ، طبق توضیحاتت گفته بودی قبلا رو همین TV بدون مشکل تصویر میگرفتی و جدیدا اینطوری شده ، حالا از تنظیمات درست TV اطمینان داری چیز خاصی تغییر نکرده ؟ رو ورودی های دیگه ی HDMI هم تست کردی ؟
من به هیچ تنظیمی دست نزدم.
اما همونطور که گفتم سابقا هم پیش اومده بود که مثلا بین xmb و مولتی من که منتقل می شدم، تلویزیون صدای قطع و وصلی ورودی رو می داد، و تصویر قطع می شد و دوباره وصل میشد (گاهی پیش می اومد).
بعد یه بار که دستگاه رو خاموش کردم، دیگه تلویزیون تصویری از رسیور نشون نداد، و فلش مموری رو هم یا حالت ناجوری نشون می داد. با یه خاموش و روشن درست شد.
اما دفعه بعدی دیگه PS3 رو نشناخت.

حالا در اولین فرصت با یه تلویزیون دیگه تست می کنم تا ببینیم مشکل از کنسول هست و یا تی وی.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
PS3 که روشنه بعد یه مدت .زمان خاصی نداره بعد یک دقیقه یا یه روز یا یه هفته یهو دستگاه قفل میکنه و صدای هد هارد میاد (تق تق)
مشکل از بد سکتوره یا از هد هارد یا از قطعه ای که تو دستگاست و تغذیه ی هارده

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,718
نام
امیر
من یه چند سالیه که تو بخش PS3 نیومدم , یادش بخیر 5 سال پیش بود که اینجا به بچه ها در مورد PS3 مشاوره میدادم :D

بگذریم ... آقا PS3 من امروز بعد از حدود 5-6 سال چراغ زرد داد. به نظرتون درست حسابی تعمیر میشه ؟! اگه میشه جایی سراغ دارین که با ضمانت برام تعمیر کنه یا نه ؟ من مشهدم ولی اگه مطمئن باشه جایی که تعمیر میکنه بالاخره یجوری میفرستم کنسول رو واسه تعمیرگاه.

فقط اون هیتر صنعتی و خمیر سیلیکونُ اینا نباشه که خودم میتونم اونجوری تعمیرش کنم. دنبال یکی میگردم که کلا GPU رو از اول دوباره رو برد لحیم کنه و اساسی درستش کنه. اگه حدود قیمت تعمیر رو هم برام PM کنید یا اینجا بگید بد نیست.

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
من یه چند سالیه که تو بخش PS3 نیومدم , یادش بخیر 5 سال پیش بود که اینجا به بچه ها در مورد PS3 مشاوره میدادم :D

بگذریم ... آقا PS3 من امروز بعد از حدود 5-6 سال چراغ زرد داد. به نظرتون درست حسابی تعمیر میشه ؟! اگه میشه جایی سراغ دارین که با ضمانت برام تعمیر کنه یا نه ؟ من مشهدم ولی اگه مطمئن باشه جایی که تعمیر میکنه بالاخره یجوری میفرستم کنسول رو واسه تعمیرگاه.

فقط اون هیتر صنعتی و خمیر سیلیکونُ اینا نباشه که خودم میتونم اونجوری تعمیرش کنم. دنبال یکی میگردم که کلا GPU رو از اول دوباره رو برد لحیم کنه و اساسی درستش کنه. اگه حدود قیمت تعمیر رو هم برام PM کنید یا اینجا بگید بد نیست.

تو این سایت تا اونجا که میدونم یه نفر در این حد تخصصی کار میکنه آیدیش zia هستش میخوای با اون مشورت کن

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

به به رفيق قديمي عزيز خوبي برادر خوشي سلامتي امير جان
امير بالاخره كنسول شما هم چراغ زرد داد ببين امير بهترين راهش اينه كه يه اسليم بخري تعمييرش نكن اصلا و ابدا فايده نداره چون خودت بهتر ميدوني كنسول تعمييري ديگه هيچ وقت مثل قبلش نميشه پس با خياله راحت اگر پول داري برو يه نو بخر;)

Blackberry

کاربر سایت
May 28, 2011
113
به به رفيق قديمي عزيز خوبي برادر خوشي سلامتي امير جان
امير بالاخره كنسول شما هم چراغ زرد داد ببين امير بهترين راهش اينه كه يه اسليم بخري تعمييرش نكن اصلا و ابدا فايده نداره چون خودت بهتر ميدوني كنسول تعمييري ديگه هيچ وقت مثل قبلش نميشه پس با خياله راحت اگر پول داري برو يه نو بخر;)

سلام

من پی اس ۳ مو با کابل کامپوننت وصل میکنم به تلویزیون

بردم بیرون بازی بریزن داخلش با اچ دی ام آی زد

حالا اومدم خونه دیگه تصویر نمیده چی کار کنم؟

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
سلام

من پی اس ۳ مو با کابل کامپوننت وصل میکنم به تلویزیون

بردم بیرون بازی بریزن داخلش با اچ دی ام آی زد

حالا اومدم خونه دیگه تصویر نمیده چی کار کنم؟
وقتی خاموشه کلید پاور رو نگه دار بوق اول هیچ بوق دوم دستت رو بردار تصویر میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر