بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
S

سلام دوستانممنون میشم کمک کنیدمن دستکاهم بعد از چند دقیقه روشن موندن رنکاش قاطی میشه و تو مایه ها قرمز میشهدلیلش چی میتونه باشهاسلیم 12 کیک با دانکل

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستانممنون میشم کمک کنیدمن دستکاهم بعد از چند دقیقه روشن موندن رنکاش قاطی میشه و تو مایه ها قرمز میشهدلیلش چی میتونه باشهاسلیم 12 کیک با دانکل

کابل تصویر رو عوض کن ببین تاثیری داره یا نه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان
نمیدونم چرا چند وقتیه وقتی PS3مو روشن میکنم بعد از ۴ ۵ ثانیه خودش خاموش میشه‌!
اعصاب برام نذاشته.

من کلا با این کنسول ۴ تا بازی تموم کردم و خیلی خیلی کم باهاش کار کردم آخه چرا باید اینجوری بشه ؟

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
سلام خدمت دوستان گرامی
من یسری بازی PS3 از دوستم گرفتم ولی بعضی از بازیها مثل Call of Duty Modern Warfare 3 و Batman Arkham City
رو وقتی اجرا میکنم این ارور (80010017) An error Occured during the Start Opertion
رو میزنه خواستم بدونم برای رفع این مشکل چه کار باید کنم واقعا دیگه کلافه شدم در ضمن من بازی ها رو روی CFW 3.55 اجرا میکنم؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
نمیدونم چرا چند وقتیه وقتی PS3مو روشن میکنم بعد از ۴ ۵ ثانیه خودش خاموش میشه‌!
اعصاب برام نذاشته.

من کلا با این کنسول ۴ تا بازی تموم کردم و خیلی خیلی کم باهاش کار کردم آخه چرا باید اینجوری بشه ؟

خوب کنسول شما وقتی خاموش میشه همراه چند تا بوق آره اگر این طوری دیگه کنسولتون خراب شده و تضمینی براش نیست تعمییر کردنش اگر تعمییرش کنی ممکنه یه ماه برات کار کنه و یا ممکنه یه سال دوام بیاره
البته با این گرونی دالاره و گرونی کنسول ها به نظر من بهتر که همینو فعلا تعمییر کنی و دستگاهتو هم بزار یه جای باز تا بهش هوا بخوره
البته اگر پولشو داری بهت پیشنهاد میکنم حتما یه کنسول دیگه بخری

سلام به همه من وقتی میخوام وصل شم به اینترنت چندین باری اررور dns میده و بعد وصل میشه چکار کنم؟

فعلا اوضاغ خرابه از نظر اینترنت
از کدام شرکت میگیری؟

سلام خدمت دوستان گرامی
من یسری بازی PS3 از دوستم گرفتم ولی بعضی از بازیها مثل Call of Duty Modern Warfare 3 و Batman Arkham City
رو وقتی اجرا میکنم این ارور (80010017) An error Occured during the Start Opertion
رو میزنه خواستم بدونم برای رفع این مشکل چه کار باید کنم واقعا دیگه کلافه شدم در ضمن من بازی ها رو روی CFW 3.55 اجرا میکنم؟
خوب سواله شما درباره هک هست و ما هم اطلاعاتی درباره هک نداریم پس برید به بخش خودش دوستان اونجا بهتر راهنمایتون میکنند
مرسی
[h=2]PS3 Jailbreak[/h]

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خوب کنسول شما وقتی خاموش میشه همراه چند تا بوق آره اگر این طوری دیگه کنسولتون خراب شده و تضمینی براش نیست تعمییر کردنش اگر تعمییرش کنی ممکنه یه ماه برات کار کنه و یا ممکنه یه سال دوام بیاره
البته با این گرونی دالاره و گرونی کنسول ها به نظر من بهتر که همینو فعلا تعمییر کنی و دستگاهتو هم بزار یه جای باز تا بهش هوا بخوره
البته اگر پولشو داری بهت پیشنهاد میکنم حتما یه کنسول دیگه بخری

نه دوست عزیز
هیچ بوقی نمیزنه !

خیلی عادی روشن میشه بعدش دوباره خاموش میشه!

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
نه دوست عزیز
هیچ بوقی نمیزنه !

خیلی عادی روشن میشه بعدش دوباره خاموش میشه!
کنسولتون اسلیمه ؟!
تو ریکاوری منو* میره ؟!

*برای رفتن به Recovery Menu باید وقتی کنسول رو روشن میکنید دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید همینطور نگه دارید تا کنسول خاموش بشه باز دوباره دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید تا صدای 2 تا بوق پشت سر هم بشنوید دستتون رو از روی دکمه پاور بردارید .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
کنسولتون اسلیمه ؟!
تو ریکاوری منو* میره ؟!

*برای رفتن به Recovery Menu باید وقتی کنسول رو روشن میکنید دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید همینطور نگه دارید تا کنسول خاموش بشه باز دوباره دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید تا صدای 2 تا بوق پشت سر هم بشنوید دستتون رو از روی دکمه پاور بردارید .

بله کنسول اسلیم هستش.
من سعی خودم رو کردم ولی به Recovery Menu نرفت!
میشه واضح تر و مرحله به مرحله توضیح بدی دقیقا باید چیکار کنم ؟ باید بعد از روشن شدن کنسول دستم رو از روی پاور بردارم بعد دوباره پاور رو فشار بدم یا کلا پیوسته ؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
بله کنسول اسلیم هستش.
من سعی خودم رو کردم ولی به Recovery Menu نرفت!
میشه واضح تر و مرحله به مرحله توضیح بدی دقیقا باید چیکار کنم ؟ باید بعد از روشن شدن کنسول دستم رو از روی پاور بردارم بعد دوباره پاور رو فشار بدم یا کلا پیوسته ؟

How to access the PlayStation 3 Recovery Menu - PlayStation® Community Forums

http://share2k.com/vs

6.
How to Access Playstation Recovery Menu

1. Turn off Playstation®3.
2. Hold The power button down; The system will turn on and turn off once again.
3. Once the System has been shutdown, re-press you finger until you hear 2 consecutive beeps
4. When you hear the 2 beeps take finger off power button.
5. You will be promted to plug in your controller via usb and then hit the PS button

6. The Recovery menu will pop up. The Recovery menu will pop up.

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
How to access the PlayStation 3 Recovery Menu - PlayStation® Community Forums

Download File - Share2k.com

6.
How to Access Playstation Recovery Menu

1. Turn off Playstation®3.
2. Hold The power button down; The system will turn on and turn off once again.
3. Once the System has been shutdown, re-press you finger until you hear 2 consecutive beeps
4. When you hear the 2 beeps take finger off power button.
5. You will be promted to plug in your controller via usb and then hit the PS button

6. The Recovery menu will pop up. The Recovery menu will pop up.

نمیشه دوست عزیز !

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
نمیشه دوست عزیز !

این روش را امتحان کن

1
کابل برق را از پریز برق بکش

2
دکمه ایجک را نگه دار همزمان کابل برق به پریز یرق وصل کن بعد از چند ثانیه فن دستگاه با سرعت زیاد هوای داخل دستگاه به بیرون هدایت میکنه صبر کن دستگاه خودش خاموش بشه

3
دوباره کابل برق را از دستگاه بیرون بکش و بعد از چند ثانیه به دستگاه وصل کن و دستگاه را روشن کن

امیدوارم دستگاهت کار کند
موفق باشی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نمیشه دوست عزیز !

دوستان ایشون دستگاهش متاسفانه خراب شده اونم به احتمال زیاد
ببین کار ما نیست که بشه با راهنمای در اینجا بهت بگیم چیکار کنی
منم کنسول فت بود و قبل از اینکه چراغ زرد بده اول مثله شما بود وقتی روشنش میکردم زودی خاموش میشد و بعداز یه ماه بعد چراغ زرد داد
شما هم ببرش بیرون و درستش کنند برات بهتر سعی کن یه آشنای چیزی پیدا کنی;)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
به احتمال 99% بریک شده کنسولتون !
باید ببرید به یه تعمیر کار ماهر نشونش بدید !

آخه برای چی ؟!؟!؟!
من کلا ۴ تا بازی هم با این نزدم !‌
چرا باید انقدر زود خراب شه ؟

دوستان ایشون دستگاهش متاسفانه خراب شده اونم به احتمال زیاد
ببین کار ما نیست که بشه با راهنمای در اینجا بهت بگیم چیکار کنی
منم کنسول فت بود و قبل از اینکه چراغ زرد بده اول مثله شما بود وقتی روشنش میکردم زودی خاموش میشد و بعداز یه ماه بعد چراغ زرد داد
شما هم ببرش بیرون و درستش کنند برات بهتر سعی کن یه آشنای چیزی پیدا کنی;)

چی بگم والا !

این روش را امتحان کن

1
کابل برق را از پریز برق بکش

2
دکمه ایجک را نگه دار همزمان کابل برق به پریز یرق وصل کن بعد از چند ثانیه فن دستگاه با سرعت زیاد هوای داخل دستگاه به بیرون هدایت میکنه صبر کن دستگاه خودش خاموش بشه

3
دوباره کابل برق را از دستگاه بیرون بکش و بعد از چند ثانیه به دستگاه وصل کن و دستگاه را روشن کن

امیدوارم دستگاهت کار کند
موفق باشی

این کارم کردم
فنش همونجوری که گفتی شد
اما بعد دوباره وقتی روشنش کردم بازم خاموش شد !!!

-----------------------------------------------------------

دوستان آدم خیلی حرفه ای سراغ دارید که با خیال راحت کنسول رو دستش بسپرم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر