بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
سلام آقا این کنسول من تصویر نمیده چراغشم سبزه ولی نه صدا دارم نه تصویر..!!! انگشتمم که رو پاور نگه میدارم تا دو تا صدای بیپ بیاد بعد از چند ثانیه خاموش میشه کسی راه حلی سراغ داره؟

nokia3259

کاربر سایت
Jun 11, 2009
66
اگه دانگل وصله و اینجوری میشه مشکل از دانگلته چون دانگل قبلی من هم همینطوری بود.
دوما که شما نباید دکمه پاور رو برای بوت شدن نگه دارین بلکه باید دکمه eject رو 2ثانیه نگه دارین

KING PARS

کاربر سایت
Oct 30, 2010
25
دوستان هارد داخلی ps3 را دروردم وصل کردم به کامپیوتر بعد یک پیغام اومد بالا منم بله زدم دیدم هارد را فرمت کرد بعد حالا نه بک آپ دارم از هاردم هاردو که وصل به ps3 میکنم یه پیغام میده بعد خاموش می شود چکار کنم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان هارد داخلی ps3 را دروردم وصل کردم به کامپیوتر بعد یک پیغام اومد بالا منم بله زدم دیدم هارد را فرمت کرد بعد حالا نه بک آپ دارم از هاردم هاردو که وصل به ps3 میکنم یه پیغام میده بعد خاموش می شود چکار کنم
احتمالا فتش عوض شده شما فت 32 بکنش چون احتمالا شده NTFS خوب شما با یک برنامه ای عوضش کن بعد حتما میشناسه
اگر این طوری هم نشناخت بروید به منوی ریکاوری و اونجا ببین درست میشه یا نه :d

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79
سلام دوستان من تازه كنسول خريدم فعلا" 2تا مشكل برام پيش اومده لطفا" با زبون ساده بهم توضيح بديد.

1-من دستگاهو كه روشن ميكنم بايد انگشتمو رو دكمه پاور حدود 40ثانيه نگه دارم تا تصوير بياد. مثل اينكه بايد تنظيمش كنم لطفا بگيد چه جوري بايد تنظيمش كنم؟ (تلويزيون من LCD نيست قديميه).

2-يه دستگاه رو كنسول دادن اسمشو نميدونم (مثل فلش ميمونه) فروشنده گفت براي كپي خور كردنشه.
من هروقت مي خوام دستگاهو روشن كنم بايد تند تند دكمه ي OPEN بزنم وگرنه دستگاه ارور ميزنه نميزاره OPEN MANAGER بياد چيكارش كنم؟

mamadnexbox

کاربر سایت
Mar 5, 2010
94
اقایون سلام ببخشید این مشکل red screen چگونه حل میشه من دانگرید اصل دارم باید دانگرید 3.50 به 3.41 را انجام بدم ایا مشکل این طوری برطرف میشه ؟

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان من تازه كنسول خريدم فعلا" 2تا مشكل برام پيش اومده لطفا" با زبون ساده بهم توضيح بديد.

1-من دستگاهو كه روشن ميكنم بايد انگشتمو رو دكمه پاور حدود 40ثانيه نگه دارم تا تصوير بياد. مثل اينكه بايد تنظيمش كنم لطفا بگيد چه جوري بايد تنظيمش كنم؟ (تلويزيون من LCD نيست قديميه).

2-يه دستگاه رو كنسول دادن اسمشو نميدونم (مثل فلش ميمونه) فروشنده گفت براي كپي خور كردنشه.
من هروقت مي خوام دستگاهو روشن كنم بايد تند تند دكمه ي OPEN بزنم وگرنه دستگاه ارور ميزنه نميزاره OPEN MANAGER بياد چيكارش كنم؟

1- نمخواد که 40 دثانیه نگه داری فقط کافی 2 یا 3 ثانیه بعدش هم یک یا دوتا بوق میزنه بعدش هم تنظیماتت ریستار میشه و تصویر میاد که خودتت بعد تصویرش را تنظیم کن

2- نمیدوم

اقایون سلام ببخشید این مشکل red screen چگونه حل میشه من دانگرید اصل دارم باید دانگرید 3.50 به 3.41 را انجام بدم ایا مشکل این طوری برطرف میشه ؟
والا یکی از بچه ها گفت میتوانی پست های قبلی را بخونی شماره تماسش گذاشته :d

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79

منظورم از (فلش) همون دانگل بود تازه فهميدم:d:d:p.
كسي نميدونه چيكار بايد كنم:-/.

atlas

کاربر سایت
Feb 27, 2009
361
نام
اطلس
سلام دوستان
من سيو بازي رو از اينترنت ميگيرم و به جاي خودش منتقل ميکنم
مال همون ريجن هست و داخل بازي هم اون رو ميشناسه اما
وقت لود کردن ميگه از يک پروفايل ديگه اومده و لود نميشه
بايد چکارش کنم ؟

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
سلام. دوستان red screen به چه علت ایجاد میشه؟

من میخوام پیشگیری کنم:d
یکی از آپ دیتا وقتی اومد یک سری از بچه ها که آپ دیتو از اینتر نت گرفته بودن بعد از انتقالش به ps3 دیدن این جوری میشه . فکر کنم دلیلشم این بود که ریجن آپ دیت با ریجن دستگاه فرق داشت . البته شک دارم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر