بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟:(
الان هر نیم ساعت سرعت ps3 میاد پایین(کند میشه)
بعدم هنگ میکنه!!!!
احتمالا از لنزش است چون ماله منم همین طوره وقتی خیلی بازی میکنم هنگ میکنه البته بیشتر بازی که هنگ میکنه اویل5 است:-"

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
روی جعبه نوشته عکس یه کره ی زمین هست و روش یه عدد هست
1-آسیا(ژاپن)
2-اروپا
3-آمریکای جنوبی(یا شمالی.نمیدونم)
دوست عزیز فکر کنم اشتباه کردی
1 برای امریکا
2 برای اروپا و خاورمیانه
3 برای ژاپن و کشورهای شرق و جنوب شرق اسیا

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
سلام بچه ها . کسی میدونه این مشکل ما چیه ؟ رنگ این تم اورجینال ما وقتی صفحه اول میاد بالا سبز

مونده و با تعویض رنگ از داخل تم ستینگ هم فقط صفحه اصلی عوض میشه ...هر کاری کردم درست نمیشه .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام بچه ها . کسی میدونه این مشکل ما چیه ؟ رنگ این تم اورجینال ما وقتی صفحه اول میاد بالا سبز

مونده و با تعویض رنگ از داخل تم ستینگ هم فقط صفحه اصلی عوض میشه ...هر کاری کردم درست نمیشه .
اون خودش عوض میشه اتوماتیک ماه به ماه رنگش عوض میشه و نمی توانید عوضش کنید همین:-"

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
عجب دستگاهیه دم سونی گرم:cool:
مشکلات سخت افزاریش خیلی کمه
اکثر بچه ها مشکل نرم افزاری دارن اونم که بیشتر وقت ها مشکل نیست اصلا
یه سر برید تاپیک 360:sick:
فک کنم بالای چند هزار پست فقط برا مشکل سه چراغ و 4 چراغو و چهل چراغو کوفتو .........:laughing:

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان از ديشب براي دستگاه من مشكلي پيش اومده.. .سر loading ها گير ميكنه الان هر بازي ميذارم يه مشكلي داره مثلا وقتي تو مولتي mw2 بازي تموم ميشه به لابي بر نميگرده همون جا ميمونه يا gta رو لود اول بازي ميمونه ....خودم احساس ميكنم..مشكل از درايو باشه...دستگاهم خيلي خستس:cheesygri3سال مثل چي ازش كار كشيدم..يك بار هم 4ماه پيش ylod داد كه خودم درستش كردم..ولي الان مشكل از يجا ديگشه...منخصصين كمك كنن..

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان از ديشب براي دستگاه من مشكلي پيش اومده.. .سر loading ها گير ميكنه الان هر بازي ميذارم يه مشكلي داره مثلا وقتي تو مولتي mw2 بازي تموم ميشه به لابي بر نميگرده همون جا ميمونه يا gta رو لود اول بازي ميمونه ....خودم احساس ميكنم..مشكل از درايو باشه...دستگاهم خيلي خستس:cheesygri3سال مثل چي ازش كار كشيدم..يك بار هم 4ماه پيش ylod داد كه خودم درستش كردم..ولي الان مشكل از يجا ديگشه...منخصصين كمك كنن..
خوب خودتان میگید که مشکل از دایو حتما لنزت دیگه به اخرای کارش رسیده:-"
ماله من هم همین طوره البته نه مثله شما فقط توی اویل 5 و gta گیر میکنه:biggrin1:

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
مشکل دسته

با سلام .
من دسته ي اصلی دارم . از دیروز که کنسول رو روشنش کردم ، یکي از دسته ها ، جهت پایینش کار نمیکنه . لصفاً راهنمایی کنید تا بدونم چه راه حلهایی پیش رومه .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اگه همچين بلاي سر دستگاه بياد چه خاكي بر سرم
كنم ؟؟؟؟
نترس تعمییر میشه و لنرشش هست توی بازار
ولی بذار به طور کامل خراب بشه بعد برو تعویضش کن چون من ماله خودم هم همین کار را کردم میزارم کاملا خراب بشه بعد برم تعویضش کنم
تعمییرات هم توی تهران هست :-"

با سلام .
من دسته ي اصلی دارم . از دیروز که کنسول رو روشنش کردم ، یکي از دسته ها ، جهت پایینش کار نمیکنه . لصفاً راهنمایی کنید تا بدونم چه راه حلهایی پیش رومه .
اگر شما تازه دسته را گرفته اید سریع برید دسته را عوض کنید و یک دسته دیگه بگیرید تا خیالاتان راحت بشه
چون کاریش نمیشه کرد دسته به احتمال زیاد خراب شده و تعمییر هم نمیشه:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر