بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
اخه مال منم همينجوري شد تو فال 3 هي فريز مشد RE2 گذاشتم تا تو منو رفت ولي اصلا صدا نداشت و بعد فريز ميشد DS گداشتم از منو رد شد تو بازي ادما فريز شدن ولي من راه ميرفتم اونو رد كردم يه نو گرفتم (كل دستگاهو)
اگه ديدي اينجوري نبودي خوب كابل خود دستگاهو بزن
گفتي دمو هم صدا نداره پس از لنز نيستش خيالت راحت
نكنه دستت رو قطع صدا خورده حواست نبودده؟:biggrin1:
کابل خودشو زدم بازم صدا نیومد
قطعه ی صدای چی؟
اخه مگه کسی دستگاهه بدون صدا میخره:(

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
کابل خودشو زدم بازم صدا نیومد
قطعه ی صدای چی؟
اخه مگه کسی دستگاهه بدون صدا میخره:(

مدلش چيه ؟
چند وقته خريدی ؟

اينارو ميشه بگی ؟ ممنون!

دارم ميگردم ببينم ميتونم کسی اين مشکلو داشته يا نه.... جواب سؤالم رو بده لطفاً

ويرايش :
Firmware دستگاه چنده؟

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
مدلش چيه ؟
چند وقته خريدی ؟

اينارو ميشه بگی ؟ ممنون!

دارم ميگردم ببينم ميتونم کسی اين مشکلو داشته يا نه.... جواب سؤالم رو بده لطفاً
از اون سری اولاست,فکر کنم 1 ماه بعد از اومدنش خریدم,60g,Firmware 2.60

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
از اون سری اولاست,فکر کنم 1 ماه بعد از اومدنش خریدم,60g,Firmware 2.60

اين به دردت ميخوره ؟؟؟ از تو يه انجمن يکی داد اينجا رو:
http://manuals.playstation.net/document/en/ps3/current/settings/audiooutput.html
I was having a similar problem, mainly down to the HDMI output settings.

Having checked the correct boxes to get audio from games (which were silent when I first set up the PS3), I found I was only getting partial audio (dialogue not working) from DVD playback.

I fixed this by unckecking a load of boxes, and got the DVDs to start talking, but then found the games were silent again
mad.gif

This morning i set the HDMI output setting to automatic (rather than manual) and lo and behold, both games and DVDs have audio!
biggrin.gif

The lesson of my experience: The PS3 is far more intelligent than me.

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
اين به دردت ميخوره ؟؟؟ از تو يه انجمن يکی داد اينجا رو:
http://manuals.playstation.net/document/en/ps3/current/settings/audiooutput.html
اقا امروز صبح که روشن کردم صداش اومد:biggrin1:
منم تنظیماتو گذاشتم روی اتومات البته قبلا هم روی اتومات بود گفتم شاید اشتباهه روی یه چیز دیگه گذاشتم:-"
خیلی خیلی ممنون:love:

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
دوستان یعنی فریز کردن دستگاه در حین بازی اشکال از لنزه دستگاست یا نه میتونه مشکل از بازی باشه من تو فیفا 09 این مشکل رو دارم البته خیلی کم شاید تا حالا 4-5 بار این اتفاق افتاده یکی از دوستان گفت پچ بازی رو بریزی درست میشه دوستان کسی این مشکل رو داشته چون من تو هیچ بازیه دیگی این مشکل رو نداشتم ممنون میشم راهنمائی کنید

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اقا امروز صبح که روشن کردم صداش اومد:biggrin1:
منم تنظیماتو گذاشتم روی اتومات البته قبلا هم روی اتومات بود گفتم شاید اشتباهه روی یه چیز دیگه گذاشتم:-"
خیلی خیلی ممنون:love:

خواهش...

دوستان یعنی فریز کردن دستگاه در حین بازی اشکال از لنزه دستگاست یا نه میتونه مشکل از بازی باشه من تو فیفا 09 این مشکل رو دارم البته خیلی کم شاید تا حالا 4-5 بار این اتفاق افتاده یکی از دوستان گفت پچ بازی رو بریزی درست میشه دوستان کسی این مشکل رو داشته چون من تو هیچ بازیه دیگی این مشکل رو نداشتم ممنون میشم راهنمائی کنید

نميدونم برا فيفا patch امده يا نه ... ولی ايراد از لنز نيست .... چون که ميگی چند بار فقط شده.... همين ...
باهاش يه بار به اينترنت وصل کن.... بعد باهاش برو تو اينترنت بهت پيغام ميده تا نصب بشه چيزی يا نه !!!!

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable

كلا طبق نتيجه گيري من بازي فوتبال به لنز فشار خيلي زيادي وارد ميكنه !!!‌ولي دليلش رو نميدونم. خيلي دستگاه برام اوردن براي تعمير خرابيش بيشتر Fifa 08 و 09 و Pes 08 , 09 نميدونم چرا !!!! تا حالا هم خيلي ديدم نه يكي 2 تا !!! همه هم لنزاشون سوخته بود :biggrin1:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
كلا طبق نتيجه گيري من بازي فوتبال به لنز فشار خيلي زيادي وارد ميكنه !!!‌ولي دليلش رو نميدونم. خيلي دستگاه برام اوردن براي تعمير خرابيش بيشتر Fifa 08 و 09 و Pes 08 , 09 نميدونم چرا !!!! تا حالا هم خيلي ديدم نه يكي 2 تا !!! همه هم لنزاشون سوخته بود :biggrin1:
سلام
اقا رسول زدی وسط خال حاجی باسه ماهم سر هم بازی فیفا لنزش به فاک رفت(من همون موقع هم گفتم تو بازی فیفا کلا فوتبال خیلی فشار میاد تو همین تاپیک نوشتم هست) حتی الان که لنزش عوض کردم دوباره نشستیم با بچه ها یه 5 ساعتی بازی کردیم قاط زد هنگ کرد سه تا بوق خورد ریست شد گفتم یا ابلفضل باز لنزش سوخت اما خدارو شکر بخیر گذشت بازی اورد بالا حالا دیگه نمیخوام باهاش فوتبال بزنم

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
سلام
اقا رسول زدی وسط خال حاجی باسه ماهم سر هم بازی فیفا لنزش به فاک رفت(من همون موقع هم گفتم تو بازی فیفا کلا فوتبال خیلی فشار میاد تو همین تاپیک نوشتم هست) حتی الان که لنزش عوض کردم دوباره نشستیم با بچه ها یه 5 ساعتی بازی کردیم قاط زد هنگ کرد سه تا بوق خورد ریست شد گفتم یا ابلفضل باز لنزش سوخت اما خدارو شکر بخیر گذشت بازی اورد بالا حالا دیگه نمیخوام باهاش فوتبال بزنم

من اينجا (‌بندر عباس )‌قبلا وقتي مشتري ميومد ميگفتم اقا جان اين بازي لنز سرويس ميكنه !!! طرف چپ و راست ميگفت نه همينو ميخوام !!! من هم بازي ميدادم به مشتري حداكثر 1 ماه دستگاه ميوردن واسه تعمير !!! حتي 1 بار صبح يه 40 گيگ فروختم تاكييد كردن گفتم اين بازي رو بزاري تو دستگاه هيچ تضميني نميكنم ( فك كرد دارم بازار گرمي ميكنم ) طرف رفته بود يجا ديگه بازي رو خريده بود همون عصر دستگاهو اورد گفت ديسك نميخونه ;)

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
اگه اینجوریاست که شما میگین باید قید بازی fifa09 رو بزنیم؟؟حالا هیچ راهی نداره فوتبال بازی کنیم لنز خراب نشه؟؟؟؟

منم نزدیک سه ماهه که با پرو 09 تعویض کردم بازی میکنم خدا رو شکر مشکلی نبوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر