بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
سلام

دوستان من دو سه روز پیش یه دستگاه اسلیم اورج خور داشتم که فروختم و به جاش یه کپی خور خریدم. دستگاهی که خریدم ظاهرا خیلی تمیزه ولی احساس میکنم صدای فنش زیاده. به فروشنده که مراجعه کردم گفت به خاطر CFW هست و یه چیز دیگه روش ریخت که صدا کمتر شد ولی باز هم بنظرم صداش زیاده مال خودم روشن و خاموش بودنش قابل تشخیص نبود ولی این یکی بعد از یک ربع کار کردن صدای نسبتا کمی داره که بدجور تو مخمه.

حالا سوالم اینه که صدای فن PS3 اسلیم تا چه حد باشه طبیعیه؟ ممنون میشم جواب بدید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام

دوستان من دو سه روز پیش یه دستگاه اسلیم اورج خور داشتم که فروختم و به جاش یه کپی خور خریدم. دستگاهی که خریدم ظاهرا خیلی تمیزه ولی احساس میکنم صدای فنش زیاده. به فروشنده که مراجعه کردم گفت به خاطر CFW هست و یه چیز دیگه روش ریخت که صدا کمتر شد ولی باز هم بنظرم صداش زیاده مال خودم روشن و خاموش بودنش قابل تشخیص نبود ولی این یکی بعد از یک ربع کار کردن صدای نسبتا کمی داره که بدجور تو مخمه.

حالا سوالم اینه که صدای فن PS3 اسلیم تا چه حد باشه طبیعیه؟ ممنون میشم جواب بدید

از اینکه دوستان در پاسخگویی لحظه ای درنگ نکردن کمال تشکر رو دارم:d

خوب سوال شما یکمی عجیب و عریب هست
مثلا من از کجا بودنم صدای دستگاه شما چه قدر مگر من چه قدر حرفه ای باشم تا متوجه شم و یا من جادوگرم بفهمم جریان چیه؟
شما زیادی حساس هستی اگر هم باز حساسیتون زیاد یکبار دستگاه رو باز کنید و کاملا تمیزش کنید یا اینکه وقتی دیگه بازی نمیکنید دستگاه رو با یه چیزی بپوشوندید تا خاک توش نره همین وگر نه راهنمایی دیگه یا نظر دیگه ای نمیتوانم بهت بگم
مرسی

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خوب سوال شما یکمی عجیب و عریب هست
مثلا من از کجا بودنم صدای دستگاه شما چه قدر مگر من چه قدر حرفه ای باشم تا متوجه شم و یا من جادوگرم بفهمم جریان چیه؟
شما زیادی حساس هستی اگر هم باز حساسیتون زیاد یکبار دستگاه رو باز کنید و کاملا تمیزش کنید یا اینکه وقتی دیگه بازی نمیکنید دستگاه رو با یه چیزی بپوشوندید تا خاک توش نره همین وگر نه راهنمایی دیگه یا نظر دیگه ای نمیتوانم بهت بگم
مرسی

ممنون که جواب دادید

والا بخدا بحث حساسیت نیست. صداش با اینکه خیلی زیاد نیست ولی یه جور خاصیه که گوش رو اذیت میکنه. مثلا 360 صدای زیادتری داره ولی صداش آزار دهنده نیست.

یکم تو یوتیوب گشت زدم و فرومهای خارجی رو مرور کردم متوجه شدم که یه سری از PS3 هایی که سال 2010 تولید شدن همچین صدایی میدادن. خود کمپانی سونی ادعا میکنه که مشکلی نیست ولی در عین حال کسایی که ناراضی بودن کنسولشون رو براشون تعویض کرده.
بازم بابت پاسختون ممنونم امیدوارم باعث ناراحتی نشده باشم

samad2

کاربر سایت
Mar 25, 2015
31
سلام دوستان
من یک دستگاه ps3 slim ofw 4.55 کپی خور برد کبرا دارم و یک مشکلی رو داره که هروقت به برق وصل میکنم و روشن میکنم درخواست تنظیم وقت و تاریخ رو میده .
لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم این مشکل رو حل کنم با تشکر

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
آقایون پورت HDMI کنسول بنده مثل اینکه اون خار های دروننیش به فنا رفته. آیا قابل جایگزینی و درست شدن هست؟

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
آقایون پورت HDMI کنسول بنده مثل اینکه اون خار های دروننیش به فنا رفته. آیا قابل جایگزینی و درست شدن هست؟

اگه منظور به دست خود شماست که به یکم دانش و تجربه الکترونیک و البته لوازم مورد نیاز ،احتیاج داره. و اگه منظور کلی هستش که بله تعویض میشه.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اگه منظور به دست خود شماست که به یکم دانش و تجربه الکترونیک و البته لوازم مورد نیاز ،احتیاج داره. و اگه منظور کلی هستش که بله تعویض میشه.

نه نه اصلا منظورم توسط خودم نیست. پس مشکلی از لحاظ تعویض نداره؟ هزینه چقدر میبره؟

ممنون بابت پاسخ.

mohamad74

کاربر سایت
Jun 11, 2014
8
سلام دوستان. من حدود 2 هفتس که یه مشکل پیدا کردم، مشکلم اینه که هر بازی رو میزارم و میرم توش اسم بازی تو تروفی لیست جای اول رو نمیگیره و میره وسط لیست. و اینکه هر تروفی که میگیرم تاریخ و زمان گرفتن تروفی رو نمیزنه. ممنون میشم اگه کمکم کنید.

STOP

کاربر سایت
Aug 6, 2010
80
نام
aMir
سلام ، امروز وسط بازي برق رفت ، وقتي دوباره دستگاه روشن كردم اين پيام و ميده the fils system on the system storage is corrupted and will be restored ولي بعد رستور دوباره همين پيام و ميده ، چطوري حل ميشه اين مشكل

mohamad74

کاربر سایت
Jun 11, 2014
8
سلام ، امروز وسط بازي برق رفت ، وقتي دوباره دستگاه روشن كردم اين پيام و ميده the fils system on the system storage is corrupted and will be restored ولي بعد رستور دوباره همين پيام و ميده ، چطوري حل ميشه اين مشكل
برای منم اینطوری شده بود شما گزینه No رو انتخاب کن که رستور نکنه.

samad2

کاربر سایت
Mar 25, 2015
31
سلام دوستان
من یک دستگاه ps3 slim ofw 4.55 کپی خور برد کبرا دارم و یک مشکلی رو داره که هروقت به برق وصل میکنم و روشن میکنم درخواست تنظیم وقت و تاریخ رو میده .
لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم این مشکل رو حل کنم با تشکر
کسی نبود راهنمایی کنه این رو هم اضافه کنم که تاریخش1/1 /2012 و ساعتش هم 00:00
هستش یعنی این تنظیم ساعت و تاریخ مثل وقتیه که دستگاه رو فرمت زده باشی .
دیگه همه ی تتطیماتش(منظورم سیو ودیتا بازی ها و کنترل کابل hdmi و حتی تم و ...) مانند سابق ذخیره میشن فقط تنظیم ساعتش به محظ اینکه برق دستگاه رو قطع کنم تاریخش برمیگرده به 1/1/2012 و ساعت 00:00 .
دیگه کاملا توضیح دادم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
من یه مبدل hdmi به vga گرفتم باسه بازی کردن وسنی 3 تو مانیتور ولی وقتی میخوام وارد یا خارج بشم از بازی یه تصویر برفک مانند میده با صدای پارازیت مانند نمیدونم مشکل چیه ؟این مشکل باسه سونی مشکل پیش نیاره؟ یه فیلم از این مشکل گرفتم کمی نامعلومه البته!!
Download Video 0002 mp4
ممنون میشم کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر