بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من داشتم کمسولو آپدیت میکردم که اشتباهی خاموش کردم حالا که روشن میشه این صفحه میاد البته یکم فرق میکنه چون این عکس رو از اینترنت گرفتم اولش میگه دستگاه نمیتونه بالا بیادد ریست کن بقیش هم تقریبا مثل تصویر زیره
41772364776859940382.jpg
شما تو یه فلش آپدیتی رو که خواسته بریز به این شکل زیر فولدر ها رو با حرف بزرگ بساز
PS3>UPDATE>PS3UPDAT.PUP
بعد وصل کن به دستگاه دسته رو هم با سیم وص کن و دکمه استارت و سلکت START + SELECT رو با هم فشار بده و مراحل رو پیش برو تا کنسول منوش بیاد

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
خوب از من میگه 3.56 بریز 3.55 قبول نمیکنه 3.56 تو نت نیست
درسته پاک شده اگه میخوای اوریجینال بازی کنی برو یه راست ورژن 4 رو نصب کن
اگه هک شده ای برو تو بخش ps3 jailbreak بپرس بهتر کمکت مبکنن

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
ریجن 3 هست برای جنوب شرقی آسیا هستش تاریخ تولیدشم مارس 2010 هستش
اگه تو جای ساکت بازی میکنید و کا عادت دارید با صدای کم بازی کنید خب اون صدا ها به نظرتون زیاد میاد ولی اگه صدای بازی نسبتا بلنده و باز همون صدا از دستگاه قابل شنیدنه که این اشکاله
این اواخر هنگی قفلی ریستی چیزی نشده کنسولتون؟ (خود به خود)
در مورد دسته هم شما برای اینکه کنسول بعد از ریست شدن بتونه دسته رو شناسایی کنه حداقل 1 بار باید وصلش کنید به کنسول و از جلو کنسولو روشن کنید
بهتره با کامپیوتر شارژ نکنید چون ولتاژ مناسبی به باطری نمیده و ممکنه صدمه جدی بزنه بهش بهتره برای شارژوصلش کنید به خود کنسول

قفل که .. قفلای بازیهای هک بوده.. یه بار کلا عجیب غریب هنگ کرد . داشتم بازی میکردم همین تازگیا..چطور؟ عمرشو کرده یعنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ریست زدم بعدش کنسولو باهاش روشن کردم !!! قشنگ شناخت.. بعد به کام برای بازی وصل میکنم!!!!!! شاید همین موضوع روشون تاثیر گذاشته!!؟ :-s نه!!! چه حماقتی..:(

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
بچه ها من تقریبا دو ماهی از وقتی که با پلی استیشن به نت میرم میگذره . اوایل که میرفتم همیشه دستگاه رو باید از پشت و سیم برق میکشیدیم از چند نفر پرسیدم گفتن چند بار این کارو بکنی طبیعی میشه دوباره و درست خاموش میشه ولی من هنوز که هنوزه وقتی به نت میرم اولا نیم ساعتی برا وارد شدن به اکانتم تو پی اس ان معطل میشم بعدشم دفعه بعد دستگاه با دسته به هیچ وجه روشن نمیشه وقتی هم خاموش میکنی دستگاه رو چراغش همنیجوری فقط چشمک میزنه و خاموش نمیشه و مجبوری از برق کلی قطع کنی !!
میخواستم ببینم این مشکلات چه دلایلی میتونه داشته باشه ؟ یعنی دستگاه من چه مشکلی کلا با نت داره چون من مواقعی که با نت سر و کار ندارم و نمیرم دفعه بعد که روشن میکنم دستگاه رو کاملا درسته یعنی فقط استفاده از نت این مشکلا رو میاره چند بازی پشت سر هم برام
نت من 1 مگه ، ریجن دستگاهم 3 ، با کابل LAN مستقیما از مودم به پلی 3 وصل کردم ، اخرین اپدیت دستگاهم 4 که از طریق خود دستگاه کردم که البته این اپدیت مهم نیست چون از دو ماه قبل هم با اپدیتای قبلی این مشکلات رو داشتم

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
قفل که .. قفلای بازیهای هک بوده.. یه بار کلا عجیب غریب هنگ کرد . داشتم بازی میکردم همین تازگیا..چطور؟ عمرشو کرده یعنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ریست زدم بعدش کنسولو باهاش روشن کردم !!! قشنگ شناخت.. بعد به کام برای بازی وصل میکنم!!!!!! شاید همین موضوع روشون تاثیر گذاشته!!؟ :-s نه!!! چه حماقتی..:(
نه بابا حالا حالا ها عمر میکنه میخوای یه کار بکن با جاروبرقی اون قسمتی که هوا میاد بیرون رو جارو بکش تا گرد و خاک کشیده بشه بیرون یه مقدار زیرشو بلند کن پایه بزار زیرش تا هوا از زیرشم جریان داشته باشه اینجور که فهمیدم هک شدس کنسولتون؟ احتمالا از بازی باشه هنگ کردنش با یه بازی دیگه تست کنید ببینید چی میشه
این قسمتو که قرمز کردم متوجه نشدم بیشتر توضیح میدی؟

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
نه بابا حالا حالا ها عمر میکنه میخوای یه کار بکن با جاروبرقی اون قسمتی که هوا میاد بیرون رو جارو بکش تا گرد و خاک کشیده بشه بیرون یه مقدار زیرشو بلند کن پایه بزار زیرش تا هوا از زیرشم جریان داشته باشه اینجور که فهمیدم هک شدس کنسولتون؟ احتمالا از بازی باشه هنگ کردنش با یه بازی دیگه تست کنید ببینید چی میشه
این قسمتو که قرمز کردم متوجه نشدم بیشتر توضیح میدی؟
هک کردم . ولی عجیب اینجاس داشتم با بلوری اصل بازی بازی میکردم ایجوری شدش.. آها.. بزارم همون قسمت فنش یعنی؟ !

میگم دسته رو وصل میکنم به کامپیوتر برای بازی.. آخه دسته دیگه ندارم .. شاید این موضوع تاثیر گذاشته روش.. نظرت چیه؟

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

من دستگاهم چراغ زرد شده بود
و دستگاهم را قبل از دادن به تعميير كار
هارد داخليش را در اوردم تا سيوهام را داشته باشم و اونو به كامپيوتر وصل كردم ولي چيزي توش نبود و هارد داخلي دستگاه را با كامپيوتر فرمت كردم

حالا مشكلم اين است كه ...

دستگاه را گرفتم و چراغ زرد نداد و 2 ساعتي باهاش بازي كردم
بعد خاموش كردم بعد فرداش هارد داخليش را بهش وصل كردم كه امروز ميشه
دستگاه تصوير نميده
هارد دراوردم باز تصوير نيست
مشكل از چي ميتونه باشه

هارد وچطوري به هارد پلي استيشن 3 تبديل كنم ايا برنامه خاصي داره
يا هارد به خود دستگاه وصل كنم و با دستگاه ميشه فرمتش كرد

ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
هک کردم . ولی عجیب اینجاس داشتم با بلوری اصل بازی بازی میکردم ایجوری شدش.. آها.. بزارم همون قسمت فنش یعنی؟ !

میگم دسته رو وصل میکنم به کامپیوتر برای بازی.. آخه دسته دیگه ندارم .. شاید این موضوع تاثیر گذاشته روش.. نظرت چیه؟
بله بزارید همون قسمت قشنگ گرد و خاک بیاد بیرون
مشکل اصلی همون کاری که میکنی نباید وصل کنی به کامپیوتر این بردش به اصطلاح خودمون قاطی کرده چون ولتاژ بالایی از طریق usb کتمپیوتر بهش وارد شده بهم ریخته
یه کار رو میگم تست کن ببین جواب میده یا نه برو از دوستی آشنایی کسی یه دسته از همینا که به کامپیوتر میخوره بگیر بعد بیا وصلش کن به کنسول با اون بشین چند ساعت بازی کن اگه همین عملکرد رو داشت که باید یه فکر جدی براش بکنیم ولی اگه نباشه احتمالا دستتون خراب شده و نیاز به تعمیر داره
در مورد هنگم نگران نباش بازی های کپی هنگ کردن توشون زیاد داره ولی تا جایی که میتونی سعی کن کمتر بشه (یعنی کم بازی کن ;))
سلام

من دستگاهم چراغ زرد شده بود
و دستگاهم را قبل از دادن به تعميير كار
هارد داخليش را در اوردم تا سيوهام را داشته باشم و اونو به كامپيوتر وصل كردم ولي چيزي توش نبود و هارد داخلي دستگاه را با كامپيوتر فرمت كردم

حالا مشكلم اين است كه ...

دستگاه را گرفتم و چراغ زرد نداد و 2 ساعتي باهاش بازي كردم
بعد خاموش كردم بعد فرداش هارد داخليش را بهش وصل كردم كه امروز ميشه
دستگاه تصوير نميده
هارد دراوردم باز تصوير نيست
مشكل از چي ميتونه باشه

هارد وچطوري به هارد پلي استيشن 3 تبديل كنم ايا برنامه خاصي داره
يا هارد به خود دستگاه وصل كنم و با دستگاه ميشه فرمتش كرد

ممنون
نمیتونم جلو خودمو بگیرم باید بگم :d شرمنده بابت اسپم
Weeeeell its the Big Showwww! It's a big bad show tonight
سلام به شما خب هارد با pc فرمت بشه سخت میشه راهش انداخت تو کنسول
اصلا تصویر نداری یا نوشته ای چیزی میاد؟ چون قاعدتا باید اخطاری پیغامی چیزی بده
ورژن دستگاهتون چی بود؟
شما احتمالا باید برید تو بخش safe mode کنسول روششم اینه
1.کنسول رو خاموش کن
2.دستت رو روی کلید روشن نگه دار تا کنسول روشن بشه بعد باز خاموش بشه
3.دستت رو از رو دکمه خاموش بردار و دوباره بزار تا کنسول روشن بشه و نگه دار تا 2 تا بوغ پشت هم بزنه
4.بعد که 2 تا بوغ رو شنیدی دستت رو بردار از رو دکمه خاموش/روشن
5.بهتون پیغام میده که باید دسته ps3 رو وصل کنید به کنسول و دکمه psرو روی دسته بزنید
6.صفحه ریکاوری یا همون safe mode بالا میاد این گزینه رو که پایین نوشتم بزن اینجا که زدی فرمت میکنه هارد رو بعد مبیتونی فریمورشو نصب کنی و منوی کنسول ظاهر میشه من لینک آخرین آپدیت رو میزارم اگه میخوای اوریجینال بازی کنی همینو نصب کن اگه نه برو تو بخش ps3 jailbreak و ازشون بخواه چجوری هکو نصب کنی
US EU JP به ترتیب از راست ریجن 3 ریجن 2 ریجن 1 هستن
Restore PS3 System : Fresh restore Deletes everything and starts from Scratch

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
بچه ها من تقریبا دو ماهی از وقتی که با پلی استیشن به نت میرم میگذره . اوایل که میرفتم همیشه دستگاه رو باید از پشت و سیم برق میکشیدیم از چند نفر پرسیدم گفتن چند بار این کارو بکنی طبیعی میشه دوباره و درست خاموش میشه ولی من هنوز که هنوزه وقتی به نت میرم اولا نیم ساعتی برا وارد شدن به اکانتم تو پی اس ان معطل میشم بعدشم دفعه بعد دستگاه با دسته به هیچ وجه روشن نمیشه وقتی هم خاموش میکنی دستگاه رو چراغش همنیجوری فقط چشمک میزنه و خاموش نمیشه و مجبوری از برق کلی قطع کنی !!
میخواستم ببینم این مشکلات چه دلایلی میتونه داشته باشه ؟ یعنی دستگاه من چه مشکلی کلا با نت داره چون من مواقعی که با نت سر و کار ندارم و نمیرم دفعه بعد که روشن میکنم دستگاه رو کاملا درسته یعنی فقط استفاده از نت این مشکلا رو میاره چند بازی پشت سر هم برام
نت من 1 مگه ، ریجن دستگاهم 3 ، با کابل LAN مستقیما از مودم به پلی 3 وصل کردم ، اخرین اپدیت دستگاهم 4 که از طریق خود دستگاه کردم که البته این اپدیت مهم نیست چون از دو ماه قبل هم با اپدیتای قبلی این مشکلات رو داشتم

angrybird

کاربر سایت
Aug 2, 2011
188
سلام
بعضی وقتا کنسول بالا نمیاد چراغش روشن میشه ولی تصویر خروجی نداره و هارد رو نمیخونه
خاموش هم نمیشه
مجبورم از برق خاموشش کنم
مشکلش از چیه؟
:-s
slim 160GB

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام
بعضی وقتا کنسول بالا نمیاد چراغش روشن میشه ولی تصویر خروجی نداره و هارد رو نمیخونه
خاموش هم نمیشه
مجبورم از برق خاموشش کنم
مشکلش از چیه؟
:-s
slim 160GB
به نظرم یه بار فرمت بشه درست میشه ولی از همه چی بکاپ بگیر

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
من از امروز که ps3 روشن میکنم اول 3تا بوق میزنه بعد چراغش زرد میشه بعدشم خاموش میشه.مدل ps3 فت.2سال پیش لنزشم عوض کرده بودم.اصلا هم کرک نکردمش.مشکل چی میتونه باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر