بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,435
دوستان چند روز پیش داشتم مدال افتخار انلاین میزدم که یهو یه بوق خیلی کوچیک شنیدم مثل مال پی سی بود در حد 1 ثانیه گفتم هیچی نیست
دیروز هم داشتم بازی میکردم که در حین بازی بودم که یک بوق هم زد و بعد از نیم ساعت هم نیم بوقی زد
این ماله چیه مشکل چیزی هست ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام به دوستان و اساتید
من چند وقتیه (تقریبا از اوایل شهریور) که با کنسول بازی میکنم حدودا بعد از 15 تا 20 دقیقه صدای فنش خیلی خیلی بالا میره یعنی یه جوری میشه که من وقتی دستمو میگیرم پشتش بادی مثل باد پنکه که چه قدرتی داره به دستم میخوره ولی بادش یه ذره گرما داره و بیشتر خنکه تا گرم کنسولمم وقتی تو پذیرایی بود و کولر گازی مستقیم بهش میزد بازم دور فنش زیاد میشد الانم که تو اتاقمه همین وضعیت هست البته اینم بگم ها وقتی اینجوریه من 4 ساعتم پاش نشستم و عین ساعت کار میکنه ولی نمیدونم این ایراده یا نه حتی جاروبرقی رو برداشتم و قسمت هایی که هوا در جریان هست رو با دقت زیاد تمیز کردم ولی باز همون آش و همون کاسه از اساتید و عزیزانی که میدونن این مشکله؟ یا طبیعی خواهش میکنم بهم بگن چون نمیخوام کار از کار بگذره و من با یه کنسول خراب طرف باشم اگه قطعه ای نیاز به تعویض داره ممنون میشم بگید و اگه طبیعیه بازم ممنون میشم بگید

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.
دوستان من160 ps3 slim گرفتم و کپی خوره 3.55بعضی بازی ها تو اوایل مراحل یه لحظه محیط کمی دیر لود میشه مثلا بعد از فیلم بازی آنچارتد 1 که فیلمش تموم میشه دیوار جزئیاتش یکم دیر لود میشه و بعد تو بقیه بازی مشکلی نیست و اما باز یه فیلم و .... ولی 1 مرحله آنچارتد 2 زدم این طور نبود.همچنین رو بازی اورجینال هم این مشکل نبود.
یا تو گاد کلکشن بعضی مواقع صدا کم یا قطع میشد تو فیلماش از یکی از دوستان پرسیدم گفت سرعت هارد ps3 کمه باید تعویض کنی میگه خودشم این مشکل رو داشت و بعد از تعویض درست شد.
یکی دیگه از دوستان تو اینجا لطف کرد راهنمایی کرد گفت فرمتش کن که راستش میترسم بعد از فرمت آبدیت و .... بخواد و نتونم.
میخواستم بدونم هارد داخلی رو تعویض کنم این مشکل حل میشه؟اگه یه 7200rpm بندازم؟
هارد ساتا 3 ساپورت میشه؟
و این که برنلمه ای هست بتونم بازی های ps2 رو اجرا کنم؟
به غیر از دوست قبلی کسی نظر دیگه ای نداره؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان چند روز پیش داشتم مدال افتخار انلاین میزدم که یهو یه بوق خیلی کوچیک شنیدم مثل مال پی سی بود در حد 1 ثانیه گفتم هیچی نیست
دیروز هم داشتم بازی میکردم که در حین بازی بودم که یک بوق هم زد و بعد از نیم ساعت هم نیم بوقی زد
این ماله چیه مشکل چیزی هست ممنون
وای عجیبه اولین باری میشنوم که موقعه بازی کردن صدای بوق میاد ولی دستگاه خراب نمیشه
ببین دستگاهت فت و یا اسیلم اول رو بهم بگو

سلام به دوستان و اساتید
من چند وقتیه (تقریبا از اوایل شهریور) که با کنسول بازی میکنم حدودا بعد از 15 تا 20 دقیقه صدای فنش خیلی خیلی بالا میره یعنی یه جوری میشه که من وقتی دستمو میگیرم پشتش بادی مثل باد پنکه که چه قدرتی داره به دستم میخوره ولی بادش یه ذره گرما داره و بیشتر خنکه تا گرم کنسولمم وقتی تو پذیرایی بود و کولر گازی مستقیم بهش میزد بازم دور فنش زیاد میشد الانم که تو اتاقمه همین وضعیت هست البته اینم بگم ها وقتی اینجوریه من 4 ساعتم پاش نشستم و عین ساعت کار میکنه ولی نمیدونم این ایراده یا نه حتی جاروبرقی رو برداشتم و قسمت هایی که هوا در جریان هست رو با دقت زیاد تمیز کردم ولی باز همون آش و همون کاسه از اساتید و عزیزانی که میدونن این مشکله؟ یا طبیعی خواهش میکنم بهم بگن چون نمیخوام کار از کار بگذره و من با یه کنسول خراب طرف باشم اگه قطعه ای نیاز به تعویض داره ممنون میشم بگید و اگه طبیعیه بازم ممنون میشم بگید
ببین حامد من میدونم که تو خیلی از دستگاهت مراقبت میکنی ولی خودت هم باید بهتر بودی اون فت ها دیگه عمری ندارن تا بتوانی باهاشون بیشتر از 1 ساعت بازی کنی باید بذاری یکمی استراحت کنه
چون تو هم قبلا بهم گفتی بودی که هی گیر میکنه و عیره و بعد بازش کردی و یکمی تمیزش کردی
به نظر من این قدر باهاش بازی کن تا زمانی برسه که خراب بشه و بعدش برو یه اسلیم بخر خودتو راحت کن و الان همین طوری باهاش سر کن تا بعد
این صدای فنش هم عادیه و وقتی خوده دستگاه گرم بشه فنش کار میکنه که این کلا عادی

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ببین حامد من میدونم که تو خیلی از دستگاهت مراقبت میکنی ولی خودت هم باید بهتر بودی اون فت ها دیگه عمری ندارن تا بتوانی باهاشون بیشتر از 1 ساعت بازی کنی باید بذاری یکمی استراحت کنه
چون تو هم قبلا بهم گفتی بودی که هی گیر میکنه و عیره و بعد بازش کردی و یکمی تمیزش کردی
به نظر من این قدر باهاش بازی کن تا زمانی برسه که خراب بشه و بعدش برو یه اسلیم بخر خودتو راحت کن و الان همین طوری باهاش سر کن تا بعد
این صدای فنش هم عادیه و وقتی خوده دستگاه گرم بشه فنش کار میکنه که این کلا عادی
دمت گرم حسین
قبلا هنگ میکرد الان اصلا هنگ نمیکنه ولی اون فنه که دورش میره بالا رو اعصابه البته یه بار که داشتیم با پسرخالم کمبت میزدیم اومد پایین بعد از 5-6 ساعت
حسین اینو نگوووووو:-s من پول یه کنسوله دیگه رو ندارم این خراب بشه باید 360 رو بزارم رو سرم برم تو خیابون از مردم پول بگبرم آخه من اونقدری باهاش بازی نکردم که بخواد خراب بشه 90 درصد از REMOTEPLAY استفاده میکردم و بازی هم فقط اگه یکی بیاد یا قرار بزارمم با کسی میرفتم جلو همین!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دمت گرم حسین
قبلا هنگ میکرد الان اصلا هنگ نمیکنه ولی اون فنه که دورش میره بالا رو اعصابه البته یه بار که داشتیم با پسرخالم کمبت میزدیم اومد پایین بعد از 5-6 ساعت
حسین اینو نگوووووو:-s من پول یه کنسوله دیگه رو ندارم این خراب بشه باید 360 رو بزارم رو سرم برم تو خیابون از مردم پول بگبرم آخه من اونقدری باهاش بازی نکردم که بخواد خراب بشه 90 درصد از REMOTEPLAY استفاده میکردم و بازی هم فقط اگه یکی بیاد یا قرار بزارمم با کسی میرفتم جلو همین!
دیگه همینه دیگه یه روزی خراب میشه و تو هم نمیتونی حلو خرابیش را بگیری و کاریش نمیشه کرد چون وسیله برقی دیر و یا زود خراب میشه
حالا تو با این کارهات شاید بتوانی یکسالی جلوی خرابیش را بگیری ولی اخر چی اخر خسته میشی و همین طوری باهاش بازی میکنی تا خراب بشه
من پیشنهادم را بهت دادم دیگه خود دانی:d

.: BehRaD :.

کاربر سایت
Mar 30, 2011
65
نام
بهراد
سلام دوستان

ps3 دوستم موقع بالا اومدن لوداش بیش از اندازه طول میکشه - مثلا بازی بخوای نصب کنی یا تو مولتی من کپی کنی بازی رو به هارد ps خیلی خیلی طول میکشه و هی ریپ میزنه کنسول جوری میشه که اصلا نمیشه بازی کپی کرد رو هارد داخلی...
تو بازی هم لودینگ ها طولانی و بیش از حالت عادیه و تو بازی fifa11 بازی هی گیر میکنه ول میکنه ( تو مسابقه)
من خودم دقیقا فیفا رو رو دستگام امتحان کردم و سالم بود
من خودم فکر میکنم مشکل از هاردش باشه و نمیتونه با سرعت عادی کار کنه!
هرکی اگه میتونه کمک کنه دریغ نکنه!!!!
دوست من در مورد فیفا 11 باید بگم که اشکال از خود بازی هست (تو با دیسک اوریجینال هم بازی کنی همین آش و همین کاسه)
و به این پدیده میگن Micro-Pause.... . خود EA سعی داره مشکل رو برطرف کنه .. اگر فروم های خارجی رو بگردی میبینی که خود خارجی ها هم عصبانی هستن از دست EA .. چون 4 تا پچ داده ولی نتونسته مشکل رو حل کنه ...
من خودمم همین مشکل رو دارم ... پچهای ارائه شده از طرف EA رو هم نصب کردم ولی مثل بقیه هنوز مشکل پابرجاست...

آخرین ویرایش:

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
دوستان من چند وقت پیش در حال بازی کردن دستگاهم خاموش شد و دیگه روشن نمیشد و چراغ چشمک زن قرمز میداد خواستم دستگاهم رو بفروشم توپخونه بهم 100 تومن پیشنهاد کردن به نظر شما با این قیمت عادلانه است در ضمن دستگاه من هم 60 gb ntsc j هستش 2008

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دیگه همینه دیگه یه روزی خراب میشه و تو هم نمیتونی حلو خرابیش را بگیری و کاریش نمیشه کرد چون وسیله برقی دیر و یا زود خراب میشه
حالا تو با این کارهات شاید بتوانی یکسالی جلوی خرابیش را بگیری ولی اخر چی اخر خسته میشی و همین طوری باهاش بازی میکنی تا خراب بشه
من پیشنهادم را بهت دادم دیگه خود دانی:d
حالا اگه تا یه سال دووم بیاره خوبه تا اون موقع یه خاکی تو سرم میریزم نمیشه بازش کنم دوباره تمیزش کنم؟ یا فنشو عوض کنم؟

دوستان من چند وقت پیش در حال بازی کردن دستگاهم خاموش شد و دیگه روشن نمیشد و چراغ چشمک زن قرمز میداد خواستم دستگاهم رو بفروشم توپخونه بهم 100 تومن پیشنهاد کردن به نظر شما با این قیمت عادلانه است در ضمن دستگاه من هم 60 gb ntsc j هستش 2008
احتمالا OVERHEAT شده و خمیر سیلیکون روی چیپ های CPU و RSX ش سوخته اگه حوصلشو داری و میتونی بازش کنی خمیرشو عوض کنی احتمال زیاد درست بشه ولی اگه حوصلشو نداری قیمت بدی بهت ندادن بده بره یه اسلیم بگیر و اگه اهل کپی بازی نیستی جدیدشو بگیر که خیالت راحت باشه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
حالا اگه تا یه سال دووم بیاره خوبه تا اون موقع یه خاکی تو سرم میریزم نمیشه بازش کنم دوباره تمیزش کنم؟ یا فنشو عوض کنم؟

خوب حامد جان به نظر من فنش را عوض نکن چون فایده ای نداره هر کاری که کنی باز هم مشکل پیدا میشه
فعلا با همین خودته رو سرگرم کن تا زمانش برسه

دوست عزیز فت هست 40 گیگ
مشکل چیه؟

خوب همینه دستگاهتون داره یواش یواش چراغ زرد میده
اگر میتوانی دستگاهت را باز کن و تمیزش کن تا یه سال دیگه برایت عمر کنه

RiS1nG

کاربر سایت
Oct 17, 2011
4
دوستان من یه ps3 80 gدارم که هک شده (multiman)حالا میخوام آنچارتد 3 رو اورجینال بگیرم
وبازیش کنم مسلما از حالت هک درمیاد میخواستم بدونم باید قبل ازینکه بازی رو انجام بدم
باید خودم برنامه هک پاک کنم؟
اگر این طوره چجوری باید پاکش کنم ؟
ممنون میشم راهنمایم کنید

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان من یه ps3 80 gدارم که هک شده (multiman)حالا میخوام آنچارتد 3 رو اورجینال بگیرم
وبازیش کنم مسلما از حالت هک درمیاد میخواستم بدونم باید قبل ازینکه بازی رو انجام بدم
باید خودم برنامه هک پاک کنم؟
اگر این طوره چجوری باید پاکش کنم ؟
ممنون میشم راهنمایم کنید
شما آپدیت جدید رو دانلود کن و نصب کن بعد دستگاهت رو فرمت کن و در آخر بازی رو بزار بازی کن به همین راحتی
اگه بلدی که هیچی اگه بلد نیستی بگو کمکت میکنیم قشنگ مراحل رو پیش بری

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,435
خوب حامد جان به نظر من فنش را عوض نکن چون فایده ای نداره هر کاری که کنی باز هم مشکل پیدا میشه
فعلا با همین خودته رو سرگرم کن تا زمانش برسه

خوب همینه دستگاهتون داره یواش یواش چراغ زرد میده
اگر میتوانی دستگاهت را باز کن و تمیزش کن تا یه سال دیگه برایت عمر کنه

امروز خمیر سلیکونش رو عوض کردم زیاد خشک نبود
کمی خاک تو دستگاه بود که تمیز شد
امیدوارم مشکل خاصی نباشه چون حوصله خرید دستگاه دیگری رو ندارم
ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
خمیر سیلیکون خشک شدنش خیلی کمه ولی میبینی یه جا هایی کمتر خمیر مالیده شده یه جاهایی بیشتر خیالتم راحت نمیگم اصلا مشکل نمیشه ولی چند وقتی تونستی بندازی عقب اون بلای خانمان سوز رو :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر