بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام دوستان

یه کنسول مدل فت هست وقتی روشن می کنم میگه فایل های سیستمی خراب شده باید ریستور بشه خودش اینکار که میخواد انجام بده به 20 در صد که میرسه دوباره همین اخطار میده

به یه تعمیر کار زنگ زدم میگه باید به منوی ریکاوری بری و از اونجا ریکاوری کنی و دوباره آپدیتش کنی

حالا تو مدل فت چطوری باید به منوی ریکاوری دست پیدا کنم در صورتی که وقتی تا روشن میکنم این اخطار میاد

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان

یه کنسول مدل فت هست وقتی روشن می کنم میگه فایل های سیستمی خراب شده باید ریستور بشه خودش اینکار که میخواد انجام بده به 20 در صد که میرسه دوباره همین اخطار میده

به یه تعمیر کار زنگ زدم میگه باید به منوی ریکاوری بری و از اونجا ریکاوری کنی و دوباره آپدیتش کنی

حالا تو مدل فت چطوری باید به منوی ریکاوری دست پیدا کنم در صورتی که وقتی تا روشن میکنم این اخطار میاد

شما برید توی این تاپیک و مشکلت را حل میشه :d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان کسی میدونه چطوری مشکل red screen رو میشه حل کرد؟
:-s

والا یکی از بچه های همین جا با روش هک توانست دستگاهش را درست کنه بدبختی من اسم ایدیش را ور نداشتم
فکر کنم توی همین تاپیک شماراش را گذاشته بود چند صحفه برگرد عقب پیداش میکنی پست هاشو:|

persian_carbuncle

کاربر سایت
Jun 1, 2008
133
سلام
من امروز یه دستگاه فت 40 گیگ خریدم
تا روشنش میکنم 30 ثانیه بعد فنش به شدت شروع میکنه به چرخیدن و صدای زیادی هم تولید میکنه
بعدش یکی 2 دقیقه بعد میگه دستگاه خیلی گرم شده و لطفا برای چند لحضه ازش استفاده نکنید و خاموشش کنید و چراغ قرمز هم چشمک میزنه و بعدش خاموش میشه اتوماتیک
در حالی که دستگاه تازه روشن شده و خیلی هم خنکه و بادی هم که از فن های پشت دستگاه میاد بیرون سرده
کسی میدونه مشکل چیه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من امروز یه دستگاه فت 40 گیگ خریدم
تا روشنش میکنم 30 ثانیه بعد فنش به شدت شروع میکنه به چرخیدن و صدای زیادی هم تولید میکنه
بعدش یکی 2 دقیقه بعد میگه دستگاه خیلی گرم شده و لطفا برای چند لحضه ازش استفاده نکنید و خاموشش کنید و چراغ قرمز هم چشمک میزنه و بعدش خاموش میشه اتوماتیک
در حالی که دستگاه تازه روشن شده و خیلی هم خنکه و بادی هم که از فن های پشت دستگاه میاد بیرون سرده
کسی میدونه مشکل چیه؟

#:-s#:-s#:-s
وای خدای من شما دستگاه را از کی خریدید
دستگاه شما داره چراغ زرد میشه برید پس بدید و یک اسیلم بخر بهتر تا دستگاهت بیشتر خراب نشده:(:(

persian_carbuncle

کاربر سایت
Jun 1, 2008
133
#:-s#:-s#:-s
وای خدای من شما دستگاه را از کی خریدید
دستگاه شما داره چراغ زرد میشه برید پس بدید و یک اسیلم بخر بهتر تا دستگاهت بیشتر خراب نشده:(:(

بسته بندیش کردم ببرم عوضش کنم فردا
هنوز نخریده چراغ زرد؟؟
شانس مارو باش :))
از کامی خریدم
چرا اینجوری شد الکی؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بسته بندیش کردم ببرم عوضش کنم فردا
هنوز نخریده چراغ زرد؟؟
شانس مارو باش :))
از کامی خریدم
چرا اینجوری شد الکی؟

خوب معلومه چون دستگاهش دسته دوم بود
من اگر جای تو بودم میرفتم از معازه زیتونی میخریدم بهترم بود اون با انصاف تر بخدا ;)

اونجا نخل همشون دزدا همشون)x

Yan_4Sat

کاربر سایت
Apr 6, 2011
148
آقا من دسته ام بی سیم کار نمیکنه! اما وقتی باسیم وصلش میکنم کار می افته و راحت کار میکنه ، مشکلش کجاشه؟ همین دسته رو با چند تا PS3 دیگه تست زدم بازم کار نمیکنه ، وقتی که بی سیم میزنم 20 ثاینه چراغ ها چشمک میزنن و بعد خاموش میشن!

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
آقا من دسته ام بی سیم کار نمیکنه! اما وقتی باسیم وصلش میکنم کار می افته و راحت کار میکنه ، مشکلش کجاشه؟ همین دسته رو با چند تا PS3 دیگه تست زدم بازم کار نمیکنه ، وقتی که بی سیم میزنم 20 ثاینه چراغ ها چشمک میزنن و بعد خاموش میشن!

دوست عزیز به نظر من فکر میکنم باطری های دسته شما فاسد شده باشه...!! :|

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین

شما یه بار دسته رو ریست کن (سوراخ کوچیک پشت) دوباره سینک کن ببین جواب میده

shahab0098

کاربر سایت
Apr 18, 2010
142
نام
shahab
دوستان من یه ps3 fat تازه خریدم اما بعد از 10 دقیقه صدای فنش زیاد میشه مثه سشوار...... خرابه یا نرمال هست این صدا... در ضمن تا خاموشی دستگاه این صدا رو داره....

shahab0098

کاربر سایت
Apr 18, 2010
142
نام
shahab
سلام
من امروز دستگاهمو روشن کردم و تصویر نداشت و چراغ زرد داد
اگه میشه راهنمایی کنید که چطوری میتونم تعمیرش کنم
آخه با یه تعمیر کار صحبت کردم گهتش 60 میگیره تزه معلوم نیست چند وقت کار کنه
و آخر اینکه خمیر مخصوص اونو برای روی مادر بورد از کجا میتونم تهیه کنم؟
خیلی خیلی ممنون

خمیر مخصوص فقط در انحصار سونی هست فکر نکنم اینجا پیدا کنی...:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر