برترین بازی xbox360

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
شروع دوباره نظرخواهی درباره بازی های پاییزی و بازی های NEW

برای اینکه تاپیک بی هوده و بی هدف و بی نظم نباشه یک نظرخواهی جدید تشکیل دادم که جزئیات در پایین نوشته شده:

لیستی از بازی هایی که هنوز نیومده و بازی هایی که جدیدا اومده یا پرطرفداره در پایین قرار داره.
رای گیری به این صورته که هر نفر به بازی که از همه نظر برتره رای می ده و نظرات خودش را بیان می کنه.
..............................................................................................
نکته1: هز نفر قادر به دادن یک رای می باشد.
نکته2:به علت پر طرفدار بودن بازی GEARS OF WAR2 و برای اینکه رای گیری نتیجه از قبل معلوم شده نداشته باشه این بازی در لیست قرار ندارد.
....................................................................

لیست بازی ها:

CALL OF DUTY4
GEARS OF WAR
FIFA09
PES09
HALO3
GTA IV
GRID
PGR4
TOP SPIN3
Ninja Gaiden II
BIOSHOCK
condment2
oblivion
(WORLD AT WAR) CALL OF DUTY5
Prience of persia

در آخر باید ذکر کنم این لیست بازی هایی بود که از نظر من ارزش رای دادن داشتند و برای اضافه شدن بازی به این لیست باید 2 نفر در پستی تقاضای اضافه شدن بازی را بدهند در غیر این صورت با تقاضای یک نفر بازی اضافه نخواهد شد.

شروع دوباره تاپیک

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خوبه نوشتم هرکس فقط یک رای می تونه بده حالا شما 2 و 4 رای می دید!!! لطفا یکیش را انتخاب کنید.
برووووووووووووووووو!!!:biggrin1::biggrin1:
امير جونم من قبلا يه بار راي دادم حالا بهم اجازه ميدين دوباره راي بدم!:sick::biggrin1:
ميگم حالا خوبه رئيس جمهري چيزي نيستي وگرنه دهن ملتو سرويس ميكردي!:biggrin1:

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
gears of war:love:
devil may cry:love:
pes 2009 ولی هنوز نیومده که
fifa 09 هم خوبه ولی هنوز نیومده که
جای دویل می کرای تو لیست خالیه...خواهشا اضافه کنید...از نینجا بیشتر نباشه کمتر که نیست...
re 5 رو هم بزارین بد نیست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر