برای بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 شما نیاز به اتصال دائمی به اینترنت خواهید داشت !

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
برای بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 نیاز به اتصال دائمی به اینترنت خواهید داشت(خبر اپدیت شد)

ml1c5vj7hikprd5upkss.jpg

در طی مصاحبه اخیری که sergey Grigorovich (رئیس استودیو GSC) با یکی از سایتهای گیم روسی زبان داشت اعلام کرد که بازی S.T.A.L.K.E.R 2 برای اجرا ، نیاز به ارتباط دائم با اینترنت دارد.اگرچه این بازی در اوایل مراحل تولید خود قرار دارد ولی sergey اظهار داشت که دزدی محتوای دیجیتال ، موضوعی مهم برای انهاست و انها قصد مقابله با ان را دارند.
بخشی از سخنان sergey Grigorovich ، وقتی که از او درباره موضوع دزدی سوال شد :
محافظت در برابر پایرسی ؟ بخشی از محتوای بازی در سرورهای بازی قرار دارند که به هنگام پیشروی در بازی ، به بازی افزوده خواهند شد.شما برای اینکار نیاز به اینترنت دائمی دارید. شما برای خواندن نوشته ها ، کدها و سوالات مراحل بازی ، نیاز دارید که به اینترنت متصل باشید. دزدی محتوای دیجیتال ، مسئله ایست که ما قصد داریم با دلیل با ان به مقابله بپردازیم.
اگر مردم استطاعت کافی برای خرید یک بازی را ندارند ، این به نفع ماست که به صورت محتوای دزدی ان را تهیه کنند سپس در صورت علاقه ان را به صورت قانونی خریداری کنند.در اکراین محصولات زیادی هست که مردم انها رو دوست دارند و در لیست اصلی خرید خود قرار میدهند. خواسته ما هم این است که چنین محصولی داشته باشیم.
منبع
ویرایش :
بعد از اعلا این خبر مبنی بر نیاز S.T.A.L.K.E.R 2 به اینترنت دائم برای بازی که با واکنش شدید فن های این سری رو به رو شد ، GSC نسبت به این بازخورد واکنش نشان داد و در توئیتر خود اعلام کرد که این DRM فقط به عنوان یک امکان و نه به عنوان یک انتخاب از سوی این استودیو ، در حال بررسی است.
ویرایش دوم :

S.T.A.L.K.E.R 2 از انجین جدید بهره خواهد برد همچنین به سیستم قدرتمند تری نیاز خواهد داشت
.
در طی مصاحبه اخیری که سازنده ها با همون سایت روسی داشتند ، اطلاعاتی جدیدی ازش به زبان انگلیسی ترجمه شده که شامل اطالاعات جدیدتری هم هست !
در طی این مصاحبه sergey درباره موضوعاتی از قبیل موتور جدید بازی ، FOV (مخفف عبارت field of view ) و سیستم مورد نیاز بازی و همچنین امکان عرضه بازی برای نسل حاضر کنسولها(!) صحبت کرد و اعلام کرد که بازی همچنان برای عرضه در سال 2012 برنامه ریزی شده است.
بر طبق گفته های وی ؛ strelok همچنان در بازی خواهد بود و سیستم مورد نیاز بازی اینبار سنگین تر خواهد بود همچنان که تیم سازنده تمرکز خود را بر روی این مسئله(گرافیک) قرار داده است.این تیم قصد ساخت یک تجربه هالیوودی را نداشته و این بدین معنی هست که انها قصد ساخت یه کپی دیگر از COD را ندارند و به اصالت بازی خود متعهد هستند همچنان که بازی متفاوت از نسخه های پیشین به نظر خواهد رسید.بازی همچنان که اتمسفر پسا آخر و زمانی خود را حفظ خواهد کرد ، درعین حال بر جنبه واقع گرایانه خود نیز تاکید دارد.علاوه بر این تیم سازنده علاقه چندانی به برخی از افکت های مرسوم که درحال حاضر رواج فراوانی دارد نظیر motion blur ندارد و در صدد ایجاد یک دورنمای محدود شده که تاثیرات منفی ای نیز بر روی مخچه در پی دارد نیست.
در رابطه با نسخه کنسولی بازی ؛ شانس زیادی وجود دارد که بازی برای کنسول 360 منتشر شود ولی برای نسخه ps3 این امر غیر محتمل به نظر میرسد و همه چیز بستگی به زمان عرضه بازی دارد.
تیم سازنده تصمیم بر این گرفته است که برای ساخت بازی از موتور ساخته کمپانی خود استفاده کند زیرا استفاده از هر موتور دیگری برای استفاده صحیح نیاز به حداقل صرف یک سال زمان دارد.علاوه بر این انجین بازی لایسنس نخواهد شد و رایگان باقی خواهد ماند.
منبع :

آخرین ویرایش:

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
از این نمیشه گدشت کرک نشه اوریح میخرم برا اولین بار :d
اره خوب به قوله شما شاید من نتونستم خوب باهاش رابطه برقرار کنم
ولی دوستان مترو رو با این مقایسه کردن من نظر دادم مترو کجا و این کجا
مترو عنوانی بی همتا که واقعا فوقلاده بود.
بازی تا حدی سلیقه ای هم بود
من با نسخه 1 حال نکردم ولی COP منو روانی خودش کرد از نظر من Metro حتی نزدیکش هم نیس

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
کنسولیزه بشه یا نشه برا من هیچ فرقی نمیکنه . ما از خدامونه که همه بشینن بازی کنن ما مثل بعضی ها بخیل نیستیم ( منظورم یه بابایی هست فکر بد نکن ) RPG باز هم هستیم ولی نه اونقدر . من توی خماری هیچ بازی نمیمونم اینو همیشه بدون دوست داشتی برات یه عکس از پرونده ی گیمم میگیرم که کف بر بشی:d
2 امیدوارم همه لذت ببرن.
3- فعلا این کابوس به حقیقت پیوسته مثل اینکه قراره برای کنسول هم بیاد.
چرا فرق نمیکنه؟ مطمعنی؟ چون اگه نشه بازم شاید ازش خوشت نیاد بدلیل اینکه باید PC-Ex باشه و لذت خودشو حفظ کنه! اینکه خیلی ها نمیتونن بازی کنن مشکل خودشونه
کنسولیزه شدن این بازی لکه ی ننگی بیشتر نیست برای طرفداران این بازی.البته اول از همه:
1- باید مشخص بشه اگه کنسولیزه هست لیدپلتفرمش PC باقی میمنونه یا خیر! اگه PC بود 50% جای امیدواری هست.اگه کنسول بود که منم چشم بسته میام پرونده گیمریم رو تقدیمت میکنم به اسم خودت بری حالشو ببری!
2-و همینطور مشخص بشه اگه قرار لکه ی ننگ روی پیشونیش بیاد برنامه ریزیشون واسه این نسله یا نسل بعد! (چون هنوز مشخص نیست یهو دیدی اعلام کردن واسه نسل بعد) اگه نسل بعده بازم 50% جای امیدوار شدن بیشتر داره در غیر اینصورت بازم جریان پرونده ی گیمری و اینا ... :d
3-همه چیز بستگی به سازنده داره و گزینه 1و2 ! انجین بازی هم خیلی تاثیرگذاره اگه ارتقا یافته قبلی باشه عالیه ولی اگه CE و جواد اینا باشن همون بهتر روی کنسول باشه و PCش هم کنسل بشه و حالشو ببرین!
4- فکر بد در صورتی به ذهن من خطور میکنه که چهارتا کنسول فن هم بیان استالکر استالکر کنن! (هر چند کنسول هم چیز بدی نیست اما نه واسه یه همچین عنوانهایی که خیلی ها قدرت درکشو ندارن!)

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
چرا فرق نمیکنه؟ مطمعنی؟ چون اگه نشه بازم شاید ازش خوشت نیاد بدلیل اینکه باید PC-Ex باشه و لذت خودشو حفظ کنه! اینکه خیلی ها نمیتونن بازی کنن مشکل خودشونه
کنسولیزه شدن این بازی لکه ی ننگی بیشتر نیست برای طرفداران این بازی.البته اول از همه:
1- باید مشخص بشه اگه کنسولیزه هست لیدپلتفرمش PC باقی میمنونه یا خیر! اگه PC بود 50% جای امیدواری هست.اگه کنسول بود که منم چشم بسته میام پرونده گیمریم رو تقدیمت میکنم به اسم خودت بری حالشو ببری!
2-و همینطور مشخص بشه اگه قرار لکه ی ننگ روی پیشونیش بیاد برنامه ریزیشون واسه این نسله یا نسل بعد! (چون هنوز مشخص نیست یهو دیدی اعلام کردن واسه نسل بعد) اگه نسل بعده بازم 50% جای امیدوار شدن بیشتر داره در غیر اینصورت بازم جریان پرونده ی گیمری و اینا ... :d
3-همه چیز بستگی به سازنده داره و گزینه 1و2 ! انجین بازی هم خیلی تاثیرگذاره اگه ارتقا یافته قبلی باشه عالیه ولی اگه CE و جواد اینا باشن همون بهتر روی کنسول باشه و PCش هم کنسل بشه و حالشو ببرین!
4- فکر بد در صورتی به ذهن من خطور میکنه که چهارتا کنسول فن هم بیان استالکر استالکر کنن! (هر چند کنسول هم چیز بدی نیست اما نه واسه یه همچین عنوانهایی که خیلی ها قدرت درکشو ندارن!)

هر چی که میگی درست به دیده ی منت !
حرف من اینه که از بازی خوشم نیومد ! و نگفتم که همه بدشون بیاد من نظرمو دادم .پرونده ی گیمریتم برای خودت ما خودمون داریم.
من توی پست اولم هم گفتم که ( امیدوارم بازیش هک بشه و طرفدارهای بازی نهایت لذت روببرن )
ولی خدایی اگه بخوایم به قضیه نیگاه کنیم ما که هممون داریم کپی بازی میکنیم شاید تعداد محدودی ارجینال بخرن !!
درضمن من هیچ وقت وارد بحث کنسول نشدم و نخواهم شد ! اینا هم همش بهونه هست که اگه بازی برای کنسول بیاد نسخه ی PC خراب میشه و از این حرفها ! هر شرکتی اگه بخواد میتونه به بهترین شکل بازی خودشو عرضه کنه به کنسول هم ربطی نداره . البته ناگفته نماند من خودم همیشه با PC بازی میکنم ( مثال برات بزنم اگه بازی برای PC و کنسول بیاد و نسخه ی PC اون بازی تاخیر بخوره 100 سال من روی کنسول بازی نمیکنم . مگر اینکه بازی انحصاری یا برای کنسول بیاد )

------------------------------------------------------------------

یک نکته رو بگم
بهتره به نظرات هم احترام بگذاریم، همینطور که من برای نظرات شما عزیزان احترام میزارم ، اگه از پستی خوشت نیومد یا بهتر بگم خلاف قوانین سایت بود میتونی گزارش بدی یا اصلا مجبور به نقل قول کردن اون پست نیستی !
همیشه سعی کنید به یکدیگر احترام بگذارید.

Last edited by a moderator:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
هر چی که میگی درست به دیده ی منت !
حرف من اینه که از بازی خوشم نیومد ! و نگفتم که همه بدشون بیاد من نظرمو دادم .پرونده ی گیمریتم برای خودت ما خودمون داریم.
من توی پست اولم هم گفتم که ( امیدوارم بازیش هک بشه و طرفدارهای بازی نهایت لذت روببرن )
ولی خدایی اگه بخوایم به قضیه نیگاه کنیم ما که هممون داریم کپی بازی میکنیم شاید تعداد محدودی ارجینال بخرن !!
درضمن من هیچ وقت وارد بحث کنسول نشدم و نخواهم شد ! اینا هم همش بهونه هست که اگه بازی برای کنسول بیاد نسخه ی PC خراب میشه و از این حرفها ! هر شرکتی اگه بخواد میتونه به بهترین شکل بازی خودشو عرضه کنه به کنسول هم ربطی نداره . البته ناگفته نماند من خودم همیشه با PC بازی میکنم ( مثال برات بزنم اگه بازی برای PC و کنسول بیاد و نسخه ی PC اون بازی تاخیر بخوره 100 سال من روی کنسول بازی نمیکنم . مگر اینکه بازی انحصاری یا برای کنسول بیاد )

------------------------------------------------------------------

یک نکته رو بگم
بهتره به نظرات هم احترام بگذاریم، همینطور که من برای نظرات شما عزیزان احترام میزارم ، اگه از پستی خوشت نیومد یا بهتر بگم خلاف قوانین سایت بود میتونی گزارش بدی یا اصلا مجبور به نقل قول کردن اون پست نیستی !
همیشه سعی کنید به یکدیگر احترام بگذارید.
عرض کردم از بازی خوشتون نمیاد حتما دلایلی داره.ولی این بازی هم طرفداران خودشو داره که کم نیستن! حتی همین سایت خودمون.یعنی یه PC فن واقعی فکر نمیکنم باشه که به این بازی بگه چرند و مزخرف و ...
ببین هیچ کس فکر نمیکنه که آینده چه اتفاقی میوفته مخصوصا اگه سازنده های استالکر باشن که طرفداراشون سر انتشارش 6 سال انتظار کشیدن! اینکه نسخه دومش هم چقدر طول میکشه خودشون هم فکر نمیکنم پیش بینی کنن پس امکان داره همه چیز تغییر کنه کسایی که اون زمان خبر های مربوطه رو دنبال میکردن میدونن من چی میگم! وقتی یه شات ازش میدادن دقیقا میتونستی 1 سال دیگه واسش صبر کنی ...
و اما، در اینکه یه بازی لیدش کنسول باشه یا PC واقا یه حقیقت انکار ناپذیریه نمونش بازی اخیر Rage ببین کار id به کجا کشیده شد که بخاطر کنسول و فروش بیشتر دستش رو برد تو کنسول و واسه اولین بار در کل تاریخ 20 ساله id نسخه کنسولش بهتر از نسخه PCش میشه! واقا جای تاسف داره یا نداره من نمیدونم واقا چی بگم ! اما یه چیزو مطمعنم اگه لیدپلتفرم Rage PC بود یا اصلا کنسولی وجود نداشت یه چیزی در خور و شان عنوان Doom3 در سال 2004 میدادن! Stalker هم از این موضوع کم ضربه نمیخوره شاید هم خیلی خیلی بدتر از بازیهای دیگه ...
پس بهانه ای چیزی در کار نیست یه واقعیت انکار ناپذیره.اگه میگن واسه کنسول هم میدیم عاشق چشم و ابروی کنسول و طرفداراش نیستن دلایلش میتونه مسائل مربوط به پایرت خوری و فروش و خیلی چیزهای دیگه باشه.اما شاید دیگه واسه طرفداراشون استالکر نباشه ...

و همینطور مهمتر از این بحث ها همیشه احترام به همدیگست.من خیلی وقتها شاید از خیلی از بازیها خوشم نیاد و نمیرم تو تاپیکش یا پست نمیدم یا اگه میدم سعی میکنم احترام برقرار باشه! اما کسی قصد کوبوندن و بی احترامی داشته باشه کوتاه نمیام.پس هیچ وقت آدم مجبور نیست پستی رو ارسال کنه اگه مجبور شد بقیه هم مجبور میشن اینو یادتون باشه.

S.N.C

کاربر سایت
Oct 10, 2011
30
سلام
1- آشغال ترین بازی که توی عمرم دیدم :-&نریزید سرمون:d
اولین بازی که بازی کردم 1 ساعت نشد بازی رو شیف + دیلیت کردم رفت پیه کارش
2- از ته دل امیدوارم هک بشه و طرفداران بازی نهایت لذت رو ببرن
3- همتونو میبوسم به غیر از یه نفر :)):d
گفتم بیام فقط برای اینکه جواب امضات رو حداقل داده باشم .
ببین دوست عزیز اگه میخواهی از یه چیزی انتقاد کنی میتونی خیلی محترمانه اینکار رو بکنی ، شما که میگی به نظرات هم احترام بذاریم ، خوب خیلیا مثل من با این بازی زندگی کردن اونوقت شما میای میگی آشغال و ... و یه لبخند توهین آمیز هم میذاری پشتش، بدون هیچ دلیلی و در جایی که بیشتر طرفداراش هستن تا مخالفا ، خوب اگه من مجبور نیستم نقل قول کنم شما هم مجبور نیستی بیای بگی آشغال بود و به درد نمیخورد و 1 ساعت نشده پاکش کردم ، آخه این حتی به خبر هم ربطی نداره ، من فن بازی در نمیارم ، اگر هم میخواهی انتقاد کنی قشنگ بگو : به نظر من بازی جالبی نبود و اصلا باهاش حال نکردم شما حتی نگفتی به نظر من گفتی آشغالترین بازی ، مثل اینه که من برم تاپیک مثلا Gears of War 3 بگم Gears 2 آشغالی بیش نبود و ... !! حالا اگه یه کاربر ساده بودی یه چیزی ولی آخه خبر نگار سایت هستی و خیلیا روت حساب میکنن . من که 7 روز بن شدم به خاطر اون حرفم با این حال عذر خواهی میکنم میدونم منم تند رفتم (ببخشید ینجا جاش نبود)!

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
گفتم بیام فقط برای اینکه جواب امضات رو حداقل داده باشم .
ببین دوست عزیز اگه میخواهی از یه چیزی انتقاد کنی میتونی خیلی محترمانه اینکار رو بکنی ، شما که میگی به نظرات هم احترام بذاریم ، خوب خیلیا مثل من با این بازی زندگی کردن اونوقت شما میای میگی آشغال و ... و یه لبخند توهین آمیز هم میذاری پشتش، بدون هیچ دلیلی و در جایی که بیشتر طرفداراش هستن تا مخالفا ، خوب اگه من مجبور نیستم نقل قول کنم شما هم مجبور نیستی بیای بگی آشغال بود و به درد نمیخورد و 1 ساعت نشده پاکش کردم ، آخه این حتی به خبر هم ربطی نداره ، من فن بازی در نمیارم ، اگر هم میخواهی انتقاد کنی قشنگ بگو : به نظر من بازی جالبی نبود و اصلا باهاش حال نکردم شما حتی نگفتی به نظر من گفتی آشغالترین بازی ، مثل اینه که من برم تاپیک مثلا Gears of War 3 بگم Gears 2 آشغالی بیش نبود و ... !! حالا اگه یه کاربر ساده بودی یه چیزی ولی آخه خبر نگار سایت هستی و خیلیا روت حساب میکنن . من که 7 روز بن شدم به خاطر اون حرفم با این حال عذر خواهی میکنم میدونم منم تند رفتم (ببخشید ینجا جاش نبود)!

بله بله دقیقا حق با شماست خیلی خیلی عذر میخواهم

لطفا مسئولین پست منو پاک کنند با تشکر .

S.N.C

کاربر سایت
Oct 10, 2011
30
یکی از بدترین بازی های FPS تاریخ
خوب البته اگه بخواهید این بازی رو یک FPS شوتر مطلق در نظر بگیرید بازی جالبی به نظر نمیرسید ، بیشتر RPG بازا باش حال میکنند ، البته شاید موتور گرافیکی جدید STALKER 2 اکشن بازی رو جذابتر کنه ولی امیدوارم اون جو خاصی که تو شماره اول بود رو از دست نده .

• Like
Reactions: Thomas_Anders

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر