برای اولین بار در NFS سوار Nissan 370Z شوید

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
369.jpg

اگر شما قصد دارید که یک Nissan 370Z که محصول سال 2009 کمپانی نیسان می‌باشد را بخرید، اولین جایی که می‌توانید انرا تست کنید در Need For Speed: Undercover می‌باشد. در واقع شرکت EA و Nissan قراردادی امضا کرده‌اند که طبق ان شرکت نیسان محصول جدید خود را در این بازی در دسترس عموم قرار می‌دهد.

این بازی در 18 نوامبر سال جاری برای همه پلتفرم‌ها عرضه‌ خواهد شد.

Source

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
2009!!!
یعنی EA داره یه ماشینیو تو بازیش میزاره که هنوز به بازار نیومده:eek:
بابا این EA هم ایول داره...مثل اینکه واقعا به روز های اوجش برگشته.:biggrin1:

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
2009!!!
یعنی EA داره یه ماشینیو تو بازیش میزاره که هنوز به بازار نیومده:eek:
بابا این EA هم ایول داره...مثل اینکه واقعا به روز های اوجش برگشته.:biggrin1:
دقيقا من هم ميخواستم همينو بگم:cheesygri
البته EA:love: هميشه رو اوجه تو هر سبكي:love:
يه انتقادم از EA دارم اونم اينكه به جاي اين كه بره با BMW يا Benz همكاري كنه رفته طرف
نيسان
خوب به جاي اين كار چند تا ماشين توپ الماني اضافه كنه كه بهتره

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
دقيقا من هم ميخواستم همينو بگم:cheesygri
البته EA:love: هميشه رو اوجه تو هر سبكي:love:
يه انتقادم از EA دارم اونم اينكه به جاي اين كه بره با BMW يا Benz همكاري كنه رفته طرف
نيسان
خوب به جاي اين كار چند تا ماشين توپ الماني اضافه كنه كه بهتره
(نظر شخصی) ماشیین های ژاپنی همیشه بهتر تیونینگ میشن bmw و... انقدر قوی هستن که نیازی به تیونینگ ندارن ادم دلش نمیاد رینگشونو عوض کنه و ماشین مثل evo.rx7.skyline.z350 خوراک تیونینگ زدن هستن .

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بهتره غیر از این ماشینا تو شهر و پیاده روهای بی روحش چندتا آدم برای له کردن بزاره..

خوب این بازی مسابقه ماشین ها هستش نه GTA که شما بری آدم ها رو زیر کنی بعدشم
چرا جدیدا همه به دنبال خون و کشتن و اینجور چیزا هستن خود این بازی ها خودش یه یک مسابقه که من با این بازی خیلی حال میکنم اما فقد از این شماره پرو استریتش خوشم نیومد اما واقعا سری نید فور اسپید یکی از قشنگ ترین سری های ماشین هستش که من از اولین نسخه بازی کردم باحال ترینش هم پلیس هاش هستش

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
به نظر من هیچ ماشینی به پای پورشه نمیرسه.این ماشین شرکت نیسان هم از نظر شکل ظاهری ماشین خوبیه ولی از نظر قدرت و سرعت معلوم نیست ماشین خوبی باشه یا نه...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
هیچ ماشینی به ماشین هوندا سیویک نمیرسه که تو اندرگراند 1 بود از نظر تغییر دادن ماشین قشنگ و خوش فرمونی میشود با اون گل روز بنفش که روی ماشین سیاه میزاشتم دهنم آب افتاد:biggrin1:
بعدش به پورشه که خوش فرمون ترین ماشین به نظر من هستش تو سری NFS

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
من با مزدا 3 بیشتر حال خواهم کرد
BMW يا Benz
هیشی اسکای لاین که نمیشه:biggrin1:
هیچ ماشینی به پای پورشه نمیرسه
هیچ ماشینی به ماشین هوندا سیویک نمیرسه
مگه از اسکایلاین بهتر هم ماشین تولید شده
:Dx77
-------------------------------------------------------------------------
میگم Murcielago بود یا Gallardo ، فکر کنم اون هم تو Most Wanted اولین بار نشون داده شد یا اینکه خیلی زود نشون دادن ، این اولین باره که همچین چیزی داره اتفاق میافته؟

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
چه بساطی شده اینجا یه نظرسنجی بزنین بگید از کدوم ماشین تو NFS بیشتر خوشتون میاد اینجوری بیتره:biggrin1:
واضحه که همتون تو کفید:biggrin1:
ولی کلا تو کربن اسکای لاین از همه نظر بهتر ساخته شده بود:cool:

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
(نظر شخصی) ماشیین های ژاپنی همیشه بهتر تیونینگ میشن bmw و... انقدر قوی هستن که نیازی به تیونینگ ندارن ادم دلش نمیاد رینگشونو عوض کنه و ماشین مثل evo.rx7.skyline.z350 خوراک تیونینگ زدن هستن .
نظر شما متين ولي چند تا bmw يا benz تو بازي باشه خيلي باحاله خب انصافا خوشگل تر از اينا ماشين ديديد ؟‌ من هم قبول دارم تو most wanted من هر كاري كردم نتونستم SLR را
از ايني كه هست بهتر كنم ولي خب خيلي حال ميده وقتي باهاش تو خيابونا چرخ ميزنم:love:
ادم اين ماشينا رو ميبينه صفا ميكنه:cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر