برای آنهایی که میگویند wii بازی ندارد !!!

maven_Zer09

کاربر سایت
Jun 21, 2010
93
من تورنتش رو دانلود کردم، سریع هم دانلود شد! (کار هم می کنه طبیعتا :d)

حدودا 5 ساعت بازی کردم و تا اینجاش:

+ مکانیزم مبارزه های بازی خیلی جالبند و واقعا خاص هستش، تعامل با محیط بازی خیلی خوب هستش، داستانش نسبتا کشش داره، دیالوگ ها خیلی خوبند، طراحی هنریش خوبه، صدا گذاریش خوبه ( با اینکه دوبله ی انگلیسی هستش، گویا undub ژاپنی اش مشکل داره و همیشه درست کار نمی کنه)،

- یک سری مشکل کنترلی داره، فریم.ریت بازی فاجعه هستش و به 10fps خیلی موقع ها میرسه، یه افکت soft focus خیلی بد داره، رنگ توی بازی خیلی کم هستش (مثل gears of war قهوه ای و خاکستری هست همه چیز)

در کل اما بازی خوبی هستش بنظرم، کلا کم پیش میاد یه بازی بیشتر از 5 ساعت من رو جذب کنه :d

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
من تورنتش رو دانلود کردم، سریع هم دانلود شد! (کار هم می کنه طبیعتا :d)

حدودا 5 ساعت بازی کردم و تا اینجاش:

+ مکانیزم مبارزه های بازی خیلی جالبند و واقعا خاص هستش، تعامل با محیط بازی خیلی خوب هستش، داستانش نسبتا کشش داره، دیالوگ ها خیلی خوبند، طراحی هنریش خوبه، صدا گذاریش خوبه ( با اینکه دوبله ی انگلیسی هستش، گویا undub ژاپنی اش مشکل داره و همیشه درست کار نمی کنه)،

- یک سری مشکل کنترلی داره، فریم.ریت بازی فاجعه هستش و به 10fps خیلی موقع ها میرسه، یه افکت soft focus خیلی بد داره، رنگ توی بازی خیلی کم هستش (مثل gears of war قهوه ای و خاکستری هست همه چیز)

در کل اما بازی خوبی هستش بنظرم، کلا کم پیش میاد یه بازی بیشتر از 5 ساعت من رو جذب کنه :d

از کجا فهمیدی چقدر فریم میده؟:D

---------- نوشته در 12:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:48 PM ارسال شده بود ----------

این یه تمه برای طرفدارای زلدا برای ویندوز ۷

دانلود

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
دوستان ببخشید اینجا پست میدم چون تاپیک آموزش کپی خور کردن wii قدیمی شده و لینکای دانلودش کار نمیکنه.
من جدیدن یه wii گرفتم جز بازی wii sport هیچی اجرا نمیکنه میشه آموزش کپیخور کردنشو به روش نرم افزاری بزارید ( به روش نرم افزاری کپی میشه؟)

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
دوستان ببخشید اینجا پست میدم چون تاپیک آموزش کپی خور کردن wii قدیمی شده و لینکای دانلودش کار نمیکنه.
من جدیدن یه wii گرفتم جز بازی wii sport هیچی اجرا نمیکنه میشه آموزش کپیخور کردنشو به روش نرم افزاری بزارید ( به روش نرم افزاری کپی میشه؟)

به این سایت زیریه برید اونجا براتون کپی نرم افزاری می کنه ۱۰ ۱۵ تومن
wiigame.blogfa.com

nemesiss

کاربر سایت
May 7, 2012
3

خب فقط شما هستید ! کس دیگه ای پایه نیست . بازی هم باید جمع انتخاب کنه ( شاید شما بیشترین امتیاز و داشته باشید و خودتون هم اول اونو پیشنهاد دادید ;) ) مثلا بازی تنیس wii sport رو من مطمئنم کسی بیشتر از من نزده ! آخه حتی 3 دست 40 هیچ هم میبرم 0 امتیاز اضافه میشه !!!

درود
منم تنیس رو رسوندم به جایی که دیگه امتیاز اضافه نمیکنه...
وقتی حریفت امتیازش به 2000 می رسه دیگه هر چی هم ببری به تو امتیاز می ده اما حریفت (کنسول) ثابت میمونه...

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,243
این بازی mario and sonic at the olampic 2012 londonباحاله؟
کی بازی کرده ؟:-/
من بازیش کردم...کلی توش بازی داره ولی با این که بازی ورزشی هست ولی تحرک زیادی نداره

---------- نوشته در 01:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:30 PM ارسال شده بود ----------

کیا Skylanders:spyro's adventure رو بازی کردن ؟؟
من دارمش ولی وقتی میرم تو مثلا مثل زلدا که موشن پلاس نداشته باشی نمیزاره بری توی بازی اینم میگه یک چیزی باید داشته باشی...ولی نمیدونم چیه...

• Like
Reactions: che-jaleb

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام دوستان

کسی بازی Project Zero 2:Wii Edition یا همون Fatal Frame II رو بازی کرده؟قشنگه؟

به نظر میاد تو سبک بازی های ترسناک و دلهره آور و فکری! باشه!!
خیلی وقته از این جور بازی ها یازی نکردم

به نظرتون بگیرمش؟

مرسی

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
سلام دوستان

به نظرتون بگیرمش؟

مرسی

اره اره اره حتما بگیر خیلی قشنگه فقط به پا سکته مکته نکنی;)

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
سلام دوستان

به نظرتون بگیرمش؟

مرسی

همین امشب بازی رو گرفتم و کمی بازیش کردم .... بدک نبود ...البته بسیار ترسناک بود...

• Like
Reactions: che-jaleb

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
:D
آخه بازی هاش که تو ایران به زور پیدا میشه مجبوری دانلود کنی!!
خودتم که مشکلاتش رو میدونی....!!!!
پس لا اقل بهتره بهترین رو دان کنی!!!

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر