بخش تک‌نفره برای عنوان For Honor تایید شد

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
«یوبی‌سافت» تایید کرد که عنوان «For Honor» دارای بخش تک‌نفره نیز خواهد بود. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

2885562-forhonor-revealtriler_e32015_20150615.jpg

«Stephane Cardin» تهیه کننده بازی در ویدیو اخیری که یوبیسافت منتشر کرد، گفت:
«یکی از سوالات پر تکرار و بزرگ پیرامون بازی، وجود بخش تک‌نفره است. من به شما قول می‌دم که For Honor دارای بخش کمپین تک‌نفره خواهد بود.»
البته فعلا یوبیسافت آمادگی این را ندارد که درباره این بخش صحبت کند یا آن را به نمایش عموم بگذارد.
Cardin ادامه داد:
«این مسئله یکی از بخش‌های کلیدی عنوان ما خواهد بود. من دوست دارم که ما بتوانیم هر چه زودتر این بخش را نیز برای شما به نمایش بگذاریم، همان طور که بخش چندنفره بازی را نشان دادیم.»
For Honor در E3 سال قبل معرفی شد. عنوانی که در ابتدا یک بازی چند نفره محور به نظر می‌رسید، با توصیفات فوق حال خواهید توانست آن را تک‌نفره نیز تجربه کنید.
For Honor اواخر امسال برای سه پلتفرم اصلی منتشر خواهد شد.

[منبع]

Last edited by a moderator:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
\/\/\/\/\/\/\/

صد در صد همینطوری هست. دیدن ملت بیشتر برای بخش تک نفره اشتیاق دارند طبق معمول بازی های یوبیسافت از سیستم کپی پیست برای یک بنقشه جهان باز استفاده میکنن!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
مطمئنن که زور چپونی نکرد این بخش رو؟ :D

یعنی یه درصد شک کن که اینحوری نباشه :D

ری اکشن ملت رو دیدن الان میرن سراغ کد نویسی های Farcry یا AC کل پلن رو کپی میکنن تو بیس این بازی و وسلام :D یه بازی OW بسیار لذت بخش و عالی، ارواح عمه این زنه محری E3 اشون :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
\/\/\/\/\/\/\/

صد در صد همینطوری هست. دیدن ملت بیشتر برای بخش تک نفره اشتیاق دارند طبق معمول بازی های یوبیسافت از سیستم کپی پیست برای یک بنقشه جهان باز استفاده میکنن!

شما می دونی یوبی دقیقا کی این بخش رو تایید کرد؟ از وقتی که من یادمه، در مورد این بخش می گفتند "ما قبلا این بخش رو تایید کردیم"، همینطور هم اینو تکرار می کنند، شاید قبل معرفی بازی از بازخوردهای ملت باخبر شدند؟؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مطمئنن که زور چپونی نکرد این بخش رو؟ :D
یعنی یه درصد شک کن که اینحوری نباشه :D

ری اکشن ملت رو دیدن الان میرن سراغ کد نویسی های Farcry یا AC کل پلن رو کپی میکنن تو بیس این بازی و وسلام :D یه بازی OW بسیار لذت بخش و عالی، ارواح عمه این زنه محری E3 اشون :D
کاری به کیفیتش ندارم ولی متوجه اید که این بخش توی همون E3 و بعد از معرفی بازی تایید شده دیگه؟ :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
شما می دونی یوبی دقیقا کی این بخش رو تایید کرد؟ از وقتی که من یادمه، در مورد این بخش می گفتند "ما قبلا این بخش رو تایید کردیم"، همینطور هم اینو تکرار می کنند، شاید قبل معرفی بازی از بازخوردهای ملت باخبر شدند؟؟

بازم تو اصل قضیه فرقی نمیکنه :D از همون ایده اولشون هم برنامه بخش تکنفره رو ریخته بوده باشن(شک دارم) فکر نکنم چیز حالبی دربیاد. مطمئن باش اگه هف اصلیشون بخش تکنفره و داستانی بود اول از همه بازی رو تو همین بخش نشون میدادن!

کدوم بازی تک نفره محور موفق و داستانی رو دیدی که نمایش اولش مولتی پلیر بازی باشه؟ نه حدا میپرسم؟ کدوم بازی دیدی تمرکز و هدفش ساختن یه بخش تکنفره خوب باشه بعد بیان نمایش اولشون رو اختصاص بدن به مولتی پلیر؟ 2 الی 3 تا مثال هم بزنی من راضی هستم.

حالا نمیگم همین دیروز و یه هفته پیش تصمیم گرفتن بخش تکنفره بسازن، بهرحال املت یا حلیم که نمیخوان درست کنن ولی فکر نکنم سیاستشون و هدفشون بخش تکنفره بوده باشه.

- - -ویرایش - - -

کاری به کیفیتش ندارم ولی متوجه اید که این بخش توی همون E3 و بعد از معرفی بازی تایید شده دیگه؟ :D

اون که شوخی بود ولی این پستم رو بخون :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر