بحث پیرامون مجله بازیرایانه

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
جان من ... ما یکی دو سال فقط الافیم تا منتشر شه بعدش یسال دیگه هم باید منتظر باشیم تا اهواز برسه دستمون... تا اون موقه خودمون تمام تریلر ها و دمو ها رو از gt دانلود کردیم رفته.... مشکل اینجاست که من هر وقت دارم مجله رو میخونم یا rewie ها رو میخونم ... تا اون موقع تمام یازی ها اومده منم انجام دادم رفته....:cheesygri. جالبتر اینه که همیشه هم به این موضوع اشاره میشه که ممکن الان که شما دارید مجله رو میخونید بازی ها رو انجام داده باشید.....:biggrin1:
ولی با همه اینها دست همه بازی رایانه ییها درد نکنه... همیشه کارشون درسته... هر چند دیر برسه ولی من میخرم.. چون خوراکم نقد بازیهایی که مینویسن....(هرچند من احساس میکنم این اواخر بچه ها بازی رایانه بدجو طرفدار ps3 ن آخه کافیه یه بازی ps3 باشه همهشون نمره 20 میدن اما اگه xbox باشه 10:biggrin1: )
شوخی کردم..:smile:

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
دمو های بازی رو توی پکیج های مختلف در سایت واسه فروش قرار دادین
توی دو شماره اخیر مجله دموی بازی تو DVD نزده بودین ...
تو شماره های بعدی میزنید یا این که باید حتما از سایت خرید کنیم.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
دمو های بازی رو توی پکیج های مختلف در سایت واسه فروش قرار دادین
توی دو شماره اخیر مجله دموی بازی تو DVD نزده بودین ...
تو شماره های بعدی میزنید یا این که باید حتما از سایت خرید کنیم.
پکیج های سایت ربطی به مجله نداره. توی دو شماره قبل که گزارش گذاشته بودیم و توی این شماره که طی همین چند روز اینده در میاد هم گزارش نمایشگاه دوبی رو قرار دادیم ولی از شماره بعد دیگه خبری از گزارش نیست و بیشتر حجم DVD مربوط به تریلر میشه

aban366

کاربر سایت
Jan 10, 2010
65
ولی خدائیش دارین از علاقه ما به مجله تون سوء استفاده میکنین؛چطور روتون میشه این همه بدقولی و هر شماره میگین از شماره بعد درست میشه
من مجله رو هر طوری بیاد دیرم بیاد میخرم اما بدونین این فقط دلیلش خوبی مجله نیست بلکه نبود مجله دیگه تو این سبک تو ایرانه که کلا دو مجله بدرد بخورین
نمیگم بد هستش اما اینکه میتونه خیلی بهتر و منظم تر باشه
در ضمن هر مجله ای مهمترین عامل خواست مشتریان و مشترکینش هستش که متاسفانه شما اصلا توجه نمیکنین الان میگین پکیج نمایشگاه رو تو دی وی دی گذاشتیم خدائیش این چند صفحه اخر رو بخونین چند نفر خواستن تریلرو غیره... حالا شما جواب میدی این همه خواننده ها نیست و خیلی از خواننده ها نمیخوانو و غیره اما فکر کنین چند درصد از خواننده هاتون جوانن؟
فکر کنم اکثریت خوب خیلی ها هم مثل من بازی کننده هستن تا دنبال اکتشاف چگونگی تبلیغ شرکت ها در فلان نمایشگاه

پس کمی واقع بینانه بنگرین و منظم باشین و این همه بهانه مشکلات چاپ و غیره هم نیارین که تو این زمانه هر کی کارش رو درست نکنه تاوان میده حالا چاپخونه دیر بیرون میده عوصش کنین کار کردن با مثلا فلان کس یا شرکت رو فدای مشترکین نکنین که این بدترین عاقبتش اینه که توقع ها از مجله شما پائین بیاد و روزی برسه که ...
مثلا چاپخونه رو بعنوان مثال گفتم شما به عوامل مختلف ربط بده
با این حال منتظریم

kafshduzak

کاربر سایت
May 19, 2009
75
قبلنا چند باري به اين مجله اعتراض كردم كه كلي فن بوي ريختن منو داغون كردن
منم اين مجله رو تهيه ميكنم مثل همه مجلاتي كه تهيه ميكنم
همه مجلات گيم رو ميگرم اما معتقدم بازي رايانه خيلي ديكتاتور گراست
و باز هم معتقدم نسبت به نشريات ديگه خيلي پايين تره (هر كسي يه نظري داره ديگه)
در مورد اون تحريف خبر مسابقات اسيايي هم كسي به ما جواب نداد و دليل تحريف رو نفهميديم !!!!!!!
بازي رايانه از علاقه خواننده هاش سو استفاده ميكنه (توهين نباشه)
نامنظمي مجله و تاكيد اون روي پول مساله جاي بحثيه
بازي رايانه خيلي روي پول تاكيد داره
انواع تشكيلاتو نميدونم پكيج ها رو اماده ميكنه اينكار خوبه اما نه ديگه فقط واسه پول
همينارو به مرور زمان تو دي وي دي خود مجله بزارين
و با اين كاملا موافقم كه تمام نظرات خواننده ها ناديده گرفته ميشه
نظر دادن منو شما هم اينجا بيهوده هستش

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
قبلنا چند باري به اين مجله اعتراض كردم كه كلي فن بوي ريختن منو داغون كردن
همه مجلات گيم رو ميگرم اما معتقدم بازي رايانه خيلي ديكتاتور گراست
و باز هم معتقدم نسبت به نشريات ديگه خيلي پايين تره (هر كسي يه نظري داره ديگه)
در مورد اون تحريف خبر مسابقات اسيايي هم كسي به ما جواب نداد و دليل تحريف رو نفهميديم !!!!!!!
بازي رايانه از علاقه خواننده هاش سو استفاده ميكنه (توهين نباشه)
نامنظمي مجله و تاكيد اون روي پول مساله جاي بحثيه
بازي رايانه خيلي روي پول تاكيد داره
انواع تشكيلاتو نميدونم پكيج ها رو اماده ميكنه اينكار خوبه اما نه ديگه فقط واسه پول
همينارو به مرور زمان تو دي وي دي خود مجله بزارين
و با اين كاملا موافقم كه تمام نظرات خواننده ها ناديده گرفته ميشه
نظر دادن منو شما هم اينجا بيهوده هستش
من خيلي وقته تو اين تاپيك به كسي جواب نمي دم، ولي در مورد دوستمون آقاي كفشدوزك عزيز فقط يك نكته بگم كه البته ربطي به مجله نداره. از بين تمام پست هاي اين آقا تا حالا، يا ايشون تو تاپيك مجله بازي رايانه پست منفي زده يا تو تاپيك ميگ ميگ و اي مگ(!) براي تبليغ و پست هاي ديگه اش خيلي كم بوده.
حالا پست قبلي اين آقا:
http://www.bazicenter.net/forums/showthread.php?p=830134#post830134
يكي از اين اعضاي بازي رايانه جواب منو بده.
من طرفدار اين مجله نيستم.
اما تا اونجا كه خوندم اين مجله طرفدار داره
اما چطور ميشه بازي رايانه با چيزي حدود 25 الي 35 عضو تحريريه هنوز به عشق اين
همه طرفدار خودشون رو مقيد نكردن يه تاريخ مشخص واسه اين بنده خداها در نظر بگيرن
هرچقدر هم محتوا خوب باشه اما مهم به روز بودن و زمان انتشار هست و اگه ببينيد تو
مجلات اونور ابي زمان انتشار يكي از فاكتورهاي اصليه.
يكي گفته مشكل از چاپخونه هست.
خوب اينم از اون حرفا بودا.عزيز من تو شهر به اون بزرگي يه دونه چاپخونه نيست كه.
هزارتا چاپخونه قرار دادتون رو فسخ كنيد برين با چاپخونه اي كار كنيد كه تعهد دارن.
مگه اون دنياي بازي نيست پس چرا يه روز تاخير نداره؟؟؟؟؟؟؟
بازي رايانه نميخرم واسه اينكه ارزش و احترام واسه اين همه طرفدار قائل نيست.
مخلص همه جماعت گيمر هم هستيم.يا علي

و اينم پست جديدشون:
از شما خواهش مي كنم اين قدر دروغگو نباشيد. براي خودتون ارزش و احترام و شخصيت قايل باشيد تا با دروغگويي شان و شخصيت خودتون رو پايين نياريد. و اگه مي خواهيد دروغگو باشيد، لااقل دروغگوي خوبي باشيد و اينطوري سوتي نديد تا ديگه آدمي مثل من شما رو جلوي همه...

aban366

کاربر سایت
Jan 10, 2010
65
دوست عزیز blackcanopus من نمی خوام تایپیک رو به بیراه بکشم فقط دیدم نظرم رو بگم به امید اینکه یه جواب قانع کننده بده یا شایدم از نظرات دوستان مجله استفاده کنه،در مورد dvd خوب من این نظر رو ندارم و فکر میکنم خوبه فقط چند تا ایراد کوچیک داره و یکیشون
نرم افزار هائی هم که میزارن میتونه کم و در مورد بازی باشه مثلا game booster واینجور نرم افزارها که مربوط به خط مجله هم هست که فکر کنم خیلی بهتر باشهو مفید تر
در مورد مجله هم کسی ندیدم یه جواب درست بده من زمان کمی عضو شدم اما رشته کاریم هم خوب نمیگم که تعجب نکنید اما این علاقه ای که دارم باعث میشه بیام و از رو دلسوزی نظرم رو بدم
امید وارم حرفام رو بر علیه مجله ندونین بلکه در جهت پیشبرد و بهتر کردن مجله بزارین
بازم موفق باشین

آخرین ویرایش:

kafshduzak

کاربر سایت
May 19, 2009
75
دروغ

من خيلي وقته تو اين تاپيك به كسي جواب نمي دم، ولي در مورد دوستمون آقاي كفشدوزك عزيز فقط يك نكته بگم كه البته ربطي به مجله نداره. از بين تمام پست هاي اين آقا تا حالا، يا ايشون تو تاپيك مجله بازي رايانه پست منفي زده يا تو تاپيك ميگ ميگ و اي مگ(!) براي تبليغ و پست هاي ديگه اش خيلي كم بوده.
حالا پست قبلي اين آقا:
http://www.bazicenter.net/forums/showthread.php?p=830134#post830134

و اينم پست جديدشون:
از شما خواهش مي كنم اين قدر دروغگو نباشيد. براي خودتون ارزش و احترام و شخصيت قايل باشيد تا با دروغگويي شان و شخصيت خودتون رو پايين نياريد. و اگه مي خواهيد دروغگو باشيد، لااقل دروغگوي خوبي باشيد و اينطوري سوتي نديد تا ديگه آدمي مثل من شما رو جلوي همه...

سلام دوست عزيز
در مورد تبليغ درباره مجله ايمگ بله تبليغ ميكنم چون معتقدم كارشون بيش از حد استادارده و ازشون حمايت ميكنم اين از ايمگ

در مورد پست قبلي كه گفته بودم مجله رو تهيه نميكنم كاملا هم درست گفتم با هزارتا دليل و مدرك گفتم خبر مسابقات اسيايي تحريف شده چرا؟؟؟
چون اقاي شاوراني از شما اينطور خواسته اگر غير از اين ميكردين شايد واستون بد ميشد شايد.
كسي اومد بگه دليل تحريف خبر چي بوده ؟؟؟؟ كسي جوابگو بود ؟؟؟؟؟
چرا ساكت شدين ؟؟؟؟مياومدين ميگفتين دليل تخريف خبر رو
شما طوري خبر رو نوشتين كه هر كي ندونه فك ميكنه ميثم حسيني سوپر استار فيفا هست و فقط بد شانسي اورده -
قضيه دوپينگ مربوط ميشد به همين ميثم حسيني اما ربطش دادين به شخص ديگري
اومدم گفتم خبر تحريف شده
اعصابم اينقدر خرد بود
وقتي شما واسه من خواننده ارزش قائل نيستي چه انتظاري داري ؟؟بيام بگم بازي رايانه خيلي ممنون كه منو گيج فرض كردي؟؟؟؟

اما در مورد پست اخرم .بله خودم گفتم اين مجله رو مثل همه مجلات ديگه تهيه ميكنم منظورم اين بود كه همه مجلات گيم رو تهيه ميكنم اما ديگه ياد گرفتم به اخبار تحريف شده ي بازي رايانه اعتماد نكنم.بالاخره هستن دوستاني كه تو اين مجله هستن و ما دوسشون داريم و مطلبشونو ميخونيم از شيوه ي بازي رايانه خوشم نمياد هنوزم كه هنوزه معتقدم ارزش واسه خواننده قائل نيستين اما از اونجا كه عشق همه مجلات گيم رو دارم همشونو از حقيقي و مجازي گرفته همشونو دانلود و تهيه ميكنم
اما اينكه شما به جاي اينكه جوابگوي مجله باشين و انتقاد ها رو بپزيرين مي اين شخصيت طرف مقابل رو رد ميكنيد تا شونه خالي كنيد من دروغ نگفتم .
در پست اول اينقدر اعصابم خرد بود كه اونو گفتم اما بازم ميگم از اونجا كه عاشق مجلات گيم هستم بازي رايانه رو تهيه ميكنم و مطلب نويسندگاني كه دوسشون دارم رو ميخونم
شايد حرفم ضد و نقيض بوده اما منظور منو متوجه نشدين
در ضمن اگه انتقاد كردن از شما زياد به مذاقتون خوش نمياد باشه انتقاد نميكنيم
اگه شخصيت من خرد ميشه اگه ازم سوتي ميگرين اصلا واسم مهم نيست
اگه كمك به پيشرفت يك مجله و جلوگيري از تحريف ها باعث خرد شدن شخصيت من ميشه باشه من قبول دارم كه شخصيتم خرد بشه اما بازي رايانه منو گيج فرض نكنه
واسه خواننده هاش ارزش قائل بشه و بدونه كه اگه خواننده ها نباشن نيمتونن به كارشون ادامه بدن و نميتونن به انواع سفرهاي برون مرزي برن.
سعي ميكنم ديگه درباره اين مجله هيچي نگم تا كمي شخصيتم خرد نشه
اين شما اين گوي و ميدان
همين كه جواب دادين خودش كليه ادم اميدوار ميشه يكي اينجارو ميخونه تا حداقل به نظرات اين بنده خداها كه ميگن فلان كنيد فلان كنيد توجهيي داشته باشين
موفق باشيد

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
اصولا بحث کردن با کسی که حرفش دوتاست و خودش میاد حرف هاشو نقض میکنه کاره بیهوده ای هست.

اما در رابطه با اون دوستمون که درباره DVD صحبت کرده بودند. ببینید گذاشتن گزارش از نمایشگاه های داخلی و خارجی کار ساده ای نیست. حتی برای تهیه همین گزارش نمایشگاه رسانه های دیجیتال وقت زیادی صرف شده. این نشون میده ما برای مخاطب ارزش قائل هستیم که این وقت رو صرف میکنیم وگرنه برای خود ما هم خیلی اسون تره که تریلر دانلود کنیم و بدون هیچ تدوینی به راحتی بزاریم توی DVD. این رو هم گفتم که از این شماره که داره در میاد نه از بعدی دوباره توی DVD تریلر قرار میگیره. این شماره هم که یه مقدار تاخیر خورد دو دلیل داشت. یکی همین تدوین گزارش نمایشگاه دوبی و یکی دیگه هم خراب کاری چاپخونه. حتما میگید چرا نمیدید به یه چاپخونه دیگه. دلیلش این هست که متاسفانه توی این شهر گل و بلبل کلا با کیفیت ترین چاپخونه ای که روی این جنس کاغذ کار میکنه همین یکی هست و باز هم متاسفانه این سری با این مشکل مواجه شدیم که چاپخونه توی چاپ یه سری از قسمت ها کوتاهی کرده بود و مجبور شدیم که اون قسمت ها رو دوباره چاپ کنیم

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
چند نكته كوتاه به عنوان آخرين پست من در اين تاپيك و براي پاسخ به آقاي كفشدوزك عزيز:

در مورد اشتباهي كه مي گيد در مجله شده (كه ممكنه ادعاي شما درست يا غلط باشه، كه با سوابق گفتارتون حتماً حق مي ديد در حسن نيت شما شك كنيم) من هيچ اطلاعي ندارم تا بخوام جواب بدم، ولي موضوع در فروم بازي رايانه به سردبير مجله منعكس شده و ايشون در صورتي كه صلاح بدونند جواب مي دن.

در مورد شما: من واقعاً نمي تونم بگم شما خواننده مجله هستيد. از بين تمام پست هاي شما، نيمي از اونا در باره مجله بازي رايانه بوده كه بدون استثنا بار منفي و مغرضانه و پر از نكات ضد و نقيض داشته و در هيچ پستي به مندرجات نشريه اشاره نشده و صرفاً بدگويي هاي كلي انجام گرفته. به همين دليل به نظر مي رسه شما خواننده مجله نيستيد بلكه يكي از همكاران محترم مجلات رقيب هستيد كه حتي مجله رو ورق هم نزده و با سوء نيت صرفاً دنبال رفع كينه هاي شخصي خودتون هستيد. ضمن اين كه پست هاي منفي متعدد شما در باره اين مجله به خيلي قبل از موضوعي كه اشاره كرديد (مسابقات آسيايي و عصبانيت شما) بر مي گرده و من تعجب مي كنم شما براي بار چندم داريد حرف... نمي گم دروغ، ولي ضد و نقيض مي زنيد.

كليه خوانندگان محترم و افرادي كه پيشنهاد يا انتقاد به جا و سازنده دارند مي تونند و «ما ازشون خواهش مي كنيم» هم اينجا و هم تو فروم بازي رايانه از نشريه انتقاد كنند يا پيشنهاد بدند. اين به معني پذيرش همه انتقاد ها يا پيشنهاد ها نيست. لازم نيست حتماً به هر انتقاد يا پيشنهادي بلافاصله جواب داده بشه، ممكنه اثر اون نقد يا پيشنهاد رو در طولاني مدت ببينيد. حتي ممكنه به هر دليل مجله نخواد يا نتونه نكته اي رو عملي كنه (مثلاً پيشنهاد يا انتقاد اشتباه باشه يا اجراي اون بسيار سخت باشه)، ولي هرگز نميگيم كسي انتقاد نكنه.
اجازه بديد تاكيد كنم: خوانندگان محترم به اضافه كليه همكاران و افرادي كه پيشنهاد يا انتقاد سازنده در باره مجله دارند؛ نه افراد مغرض با فرمايشات ضد و نقيض بي شمار.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر