بحث پیرامون مجله بازیرایانه

дŁ!ЯêŽд

کاربر سایت
Mar 13, 2009
54
نام
A♣L♣I♣R♣E♣Z♣A
معلوم نیست دوستان در بازیرایانه چی کار میکنن اصلا قصد ندارن بیان اعلام کنن که مجله کی میاد هی امروز و فردا میکنن و کسی هم که انتقاد میکنه از کار مجله سری بهشون بر میخوره

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
معلوم نیست دوستان در بازیرایانه چی کار میکنن اصلا قصد ندارن بیان اعلام کنن که مجله کی میاد هی امروز و فردا میکنن و کسی هم که انتقاد میکنه از کار مجله سری بهشون بر میخوره
چرا معلوم نیست چیکار میکنن دوست عزیز؟:confused:

دارن ویژه نامه عید و شماره جدید رو آماده میکنن دیگه....

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
آقای gameware این بحثو تموم کن

شما انتقادتو کردی حرفاتم زدی. قرار نیست کسی بیاد دلایل کارهاشو برای شما توضیح بده که هی داری بحثو کش میدی و برای فلان قسمت نوشته دلیل میخوای
پست بعد‌ی که در مورد این ریویو توی این تاپیک بزنی شرمندت میشم

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
ببخشید دوستان که میپرسم چون خیلی وقته سر نزدم به این تاپیک : این طرح رو جلد(عکس رو جلد ) و دمو قابل بازی تو DVD برا این شماره جدید معلوم شده چیه ؟و دمو برا چه دستگاهی هست (360 یا Pc ) ؟

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
آقای gameware این بحثو تموم کن

شما انتقادتو کردی حرفاتم زدی. قرار نیست کسی بیاد دلایل کارهاشو برای شما توضیح بده که هی داری بحثو کش میدی و برای فلان قسمت نوشته دلیل میخوای
پست بعد‌ی که در مورد این ریویو توی این تاپیک بزنی شرمندت میشم

!!!
منتظر پستتون بودم!
بنده انتقاد کردم ، ایشون جای اینکه یا قبول کنه یا یه جواب قانع کننده بده که من بفهمم اشتباه کردم ، یا حرف خودشون رو تکرار کردن یا به مسخره گرفتن بحث رو. یه چیزی هم بگم ، من که مجانی مجله رو نخریدم که شما بگید به تو چه!؟ ، شاید اگر در مورد سایت شما نوشته بودم ، حق با شما بود ، چون واسه عضویت پولی ندادم که بخوام طلبی داشته باشم.
ولی وقتی آدم پای یه مجله ای که هر سه ماه یک بار میاد پول میده ، DVD ش هم خراب در میاد ، دیگه نقدش باید بی مشکل باشه. دیوونه هم نیستم بیخودی گیر بدم ، چرا با نوشته های شما و نویسنده های دیگه مشکل ندارم؟
حالا هم هرجور میلتون هست برخورد کنید.;)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ولی وقتی آدم پای یه مجله ای که هر سه ماه یک بار میاد پول میده ، DVD ش هم خراب در میاد ، دیگه نقدش باید بی مشکل باشه.

نقد های بازیرایانه کاملا بی اشتباه هست، اینکه شما نظرت با نظر منتقد متفاوته و برای یک مورد کوچیک و صد البته کاملا بی ارزش چند روز گیر بیخود دادی دلیل نمیشه که مجله رو ببری زیر سوال!!

بحث زمان انتشار و سالم بودن و یا نبودن مجله هم کاملا بی بط به بحث و قضیست. من نمیدونم شما ها چرا وقتی کم میارید گی میدید به تاریخ انتشار مجله؟:biggrin1:

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
سلام به همه
بازم توزیع مجله به تاخیر خورد و بچه ها شهریار بیچاره رو گذاشتن بیخ دیوار.
آقایون،دوستان ، شهریار ازهاریان چی کار کنه مجله دیر کرده.نکته جالب اینه که مجله قبلی خیلی وقته اومده و بعضی از دوستان تازه یادشون افتاده که نقدهای شماره قبلی به مذاقشون خوش نیومده.از اقای عبدالهی ها خواهش می کنم که با ارسال هر چه سریعتر مجله به نمایندگی ها این شر رو بخوابونن.
با تشکر

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
!!!
منتظر پستتون بودم!
بنده انتقاد کردم ، ایشون جای اینکه یا قبول کنه یا یه جواب قانع کننده بده که من بفهمم اشتباه کردم ، یا حرف خودشون رو تکرار کردن یا به مسخره گرفتن بحث رو. یه چیزی هم بگم ، من که مجانی مجله رو نخریدم که شما بگید به تو چه!؟ ، شاید اگر در مورد سایت شما نوشته بودم ، حق با شما بود ، چون واسه عضویت پولی ندادم که بخوام طلبی داشته باشم.
ولی وقتی آدم پای یه مجله ای که هر سه ماه یک بار میاد پول میده ، DVD ش هم خراب در میاد ، دیگه نقدش باید بی مشکل باشه. دیوونه هم نیستم بیخودی گیر بدم ، چرا با نوشته های شما و نویسنده های دیگه مشکل ندارم؟
حالا هم هرجور میلتون هست برخورد کنید.;)

همونطور که گفتم قرار نیست کسی به شما جواب قانع کننده بده. شما انتقادت رو کردی. هم نویسنده شنید هم بقیه. دیگه قرار نیست هی کش بدی جریانو

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
یه افتخار دیگه برای بازی رایانه!!!!!
سر کار گذاشتن یه ملت به مدت چند ماه!!!!
بعد از کلی تازه فهمیدم چرا مجله نمیاد بیرون اخه می خوان سال جدید بشه و مجله دچار تورم و قیمت به صورت 100% صعودی بالا برود:laughing:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
خوشمزگی بیش از حد شما نه تنها اعصاب من، بلکه اعصاب دیگران رو هم خورد کرده؛ و به همین دلیل شما به مدت 3 روز از سایت بن میشید
هرچیزی یه حدی داره. شمام حد خودتو بشناس

PERSIAN KING

کاربر سایت
Dec 26, 2008
33
دوستان !! بحث كي مياد كي نمياد رو تموم كنيد واقعا خسته كننده شده حتي اگه 10 صفحه هم برگرديد عقب همين بحثه و چون كسي اطلاع نداره باعث درگيري بين اعضا و بن شدن دوستان ميشه !! بزارين هر وقت چاپ شد و رسيد دستتون بحث كنيد :biggrin1:

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
darklord عزیز عجله ای برای مجله نیست....من قبلا گفتم هر چه دیرتر بید بهتره و بازی های بیشتری معرفی و نقد می کنن
تازه اصل کیفیت مجله هست نه دیر یا زود اومدن...من یکی از دلایلی که از این مجله خوشم میاد همین دیر اومدنشه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر