بحث پیرامون مجله بازیرایانه

AliyerEdon

کاربر سایت
Sep 7, 2008
75
نام
علی زنجیران
ببخشید آقای ازهاریان فر دیر شد جواب ندادم.
شما اصولا اشتباهات خودتون رو قبول نمی کنید!
هی می گید Customization ـه UC تقلیدیه و تکراری!
کی گفته نمیشه کاری انجام داد مثلا چه بازیی بهتر از اینه که گیر الکی میدین؟ اتفاقا کاستومش خیلی هم تخصصی بود اون میلیمتر به میلیمتر ماشین تغییر می کرد و نتیجه کلی ماشین بطور کامل تغییر می کرد بعد می گید بی خاصیت؟ یادتونه چقدر رینگ داشت؟ بعد هر کدوم رو میتونستی پره هاش رو زیاد و کم کنی ، عمق دارش کنی ، برجسته کنی و خیلی چیزهای دیگه
میشه توضیح بدید ، کاستومیزیشن خاصیت دار و بی تقلید و بدردبخور چیه؟

مثل اینکه شما فقط از کاستومیزیشن فقط رینگ عوض کردن رو می دونی؟ اصلا شما نید فور اسپید های قبلی رو بازی کردی؟
اینو بگم که من ازهاریان رو نمی شناسم ازش طرف بگیرم.

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
مثل اینکه شما فقط از کاستومیزیشن فقط رینگ عوض کردن رو می دونی؟ اصلا شما نید فور اسپید های قبلی رو بازی کردی؟
اینو بگم که من ازهاریان رو نمی شناسم ازش طرف بگیرم.
چون یه بخش کاملیه دارم مثال میزنم ، تعداد زیادی بازی کردم ، کدومو میگی؟

AliyerEdon

کاربر سایت
Sep 7, 2008
75
نام
علی زنجیران

قبول دارم که کاستوموزیشن این بازی خوبه چون چیزهای اضافیش رو برداشتن و روندش کردن ولی حرف شما که بیشتر از قبل شده رو قبول ندارم. فقط راحت تر شده چون کمتر کردن امکانات اضافی رو.
شما که نید زیاد بازی کردی بعیده این حرف رو بزنی. واقعا آندر کاور نا امیدت نکرد؟ من که تا چند ساعت اول بازی منتظر یک معجزه بودم تا بازی خودشو نشون بده ولی همون چیزی که اول دیدم تا آخر همون بود!

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�

وقتي اسم كاستومزيشن مياد تغييرات عميق و بسيار جزيي رو شامل مي‌شه نه يك سري تغييرات كوچك و كليشه‌اي، اگر شما pure رو بازي كرده باشيد معناي واقعي كاستومزيشن رو كاملا درك مي‌كنيد و روي كوچكترين جزييات هم مي‌شد تغييرات اعمال كرد، حالا من بر فرض مي‌خواستم توي كابين ماشين رو تو آندر كاور تغيير بدم (البته اصلا كابين تو اين نسخه وجود نداره) ؟ به نظر شما مي‌شد؟ مشخصه كه سازندگان اين امكان رو حذف كردند، پس بنابراين روي جزييات خودرو فكر كنيد، نه يك سري تغييراتي كه هر سازنده‌اي مي‌تونه بذاره. از سازندگان سري نيد فور اسپيد بعيد بود كه اين قدر سطحي اين قسمت رو درست كنن.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
وقتي اسم كاستومزيشن مياد تغييرات عميق و بسيار جزيي رو شامل مي‌شه نه يك سري تغييرات كوچك و كليشه‌اي، اگر شما pure رو بازي كرده باشيد معناي واقعي كاستومزيشن رو كاملا درك مي‌كنيد و روي كوچكترين جزييات هم مي‌شد تغييرات اعمال كرد، حالا من بر فرض مي‌خواستم توي كابين ماشين رو تو آندر كاور تغيير بدم (البته اصلا كابين تو اين نسخه وجود نداره) ؟ به نظر شما مي‌شد؟ مشخصه كه سازندگان اين امكان رو حذف كردند، پس بنابراين روي جزييات خودرو فكر كنيد، نه يك سري تغييراتي كه هر سازنده‌اي مي‌تونه بذاره. از سازندگان سري نيد فور اسپيد بعيد بود كه اين قدر سطحي اين قسمت رو درست كنن.
نه چرا بعید بود این بازی رو از یه عنوان پرطرفدار تبدیلش کردن به یه عنوان صرفا تجاری و ازنظر من که فن بازی بودم ولی دیگه حتی نگاهش نمیکنم یه مزخرف تمام عیاره که بدرد سرگرم کردن بچه های 6ساله میخوره

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
این بازی ، کلا باید ماشینت رو بسازی ، نه که کاستوم کنی! ، تا پیچش رو باید انتخاب کنی و یک استثنا هست.
ولی ، کاستوم کردن ماشین از لحاظ ظاهری تو Undercover خوب بود ، و سبک بازی طوریه که همین تغییرات ظاهری رو لازم داره
مثلا شما تو کل کل های خیابانی میخوای بگی مارک پیچ ماشینت چیه؟! یا میخوای ظاهر کلی ماشینت رو تا جایی که ممکنه تغییر بدی؟ بعد اونوقت این تقلید بود از Prostreet و محدود بود؟ چطور MW محدود نبود؟ با وجود اینکه از UG2 گزینه های کمتری داشت، ولی UC چون بازی بدیه باید الکی گیر بدید بگید بده! ، توی این سری NFS هم UC از همه بیشتر آپشن داشت.
یعنی قبول ندارید بهترین و کامل ترین بخش بازی بود؟
بعد داستان آبکی که صددرصد از MW تقلید شده رو می گید داستان بسیار خوب؟؟
قبول ندارید غیر منطقی بازی رو کوبیدید؟ مگه من میگم بازی خوبیه؟ میگم بهش 10 از 20 دادید ، قبول ، حقشه کمتر از اونم حقشه ولی الکی مسخره نکنید یه بازی رو ، درست نقد کنید.
شما همین الان دارید جای یه جواب منطقی بازی رو با Pure مقایسه می کنید. و میگید نمی شد توی کابین رو تغییر بدید!
ولی توی نقد نوشتید محدود به رنگ و یک سری تغییرات بسیار جزیی . تغییرات بسیار جزیی میشه فقط انداختن یه طرح رو ماشین و یه Spoiler عقبش نه که :
کل Body ماشین رو بشه عوض کرد (و سازنده ها خیلی ظریف عمل کردن تو این قسمت و تغییرات در بدنه ها از نمونه های واقعی الگو گرفته شده بودن.)
آرشیو کامل و غنی رینگ ها که همگی با دقت از واقعیت ساخته شده بودن و جالب اینجاست که تو ذره ذره ی اون رینگهای از پیش ساخته شده هم میشد دست برد و جزیی ترین قسمتهاشون رو تغییر داد
تغییرات در شیبها و برشها تو بدنه برای تنظیم هماهنگی باد با ماشین
Vinyl های بازی خیلی زیاد بودن و بطور میلیمتری جابجا می شدن ،تغییر اندازه می دادن ، می چرخیدن و زاویه پرسپکتیوشون عوض میشد! ، و تک تک این تغییرات رو می شد روی چندین لایه Vinyl روی هم انداخت
اکثر قطعاتی که توی Custom کردن ماشین استفاده میشد مارک های لیسانس شده بودن
و تمامی اینها تو ارتفاع ماشین تاثیرگذار بودن
اینها الان تغییرات بسیار جزیی محدود به رنگ هستن که به تقلید از Prostreet ـن؟؟!
یه سوال هم داشتم ، تو بازی های دیگه ، با جادو از دست پلیس ها فرار می کنید شما؟ :D
------------------------------------------------------------------------------
من با بقیه نقدهای شما انقدر مشکل ندارم. ولی این مورد اصلا نقد نبود ، یعنی شما میخوای انکار کنید که واسه نقد این بازی ، نشستید ، با خودتون گفتید این بازی که چرته ، دل مردم هم که پره ، من چرا بیام یه نقد دقیق بنویسم و خودمو خسته کنم ، کافیه بد بگم تا همه راضی باشن!!؟

jose morinio

کاربر سایت
Jul 23, 2008
1
آقا اين چه بحثي هست مي كنيد
اين موضوع به نظر من كاملا سليقه اي هست ويكي ممكنه يه چيز بازي اونو راضي كنه و يكي ديگه رو راضي نكنه
حالا يكي بياد بگه از مجله چه خبر؟؟

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
این بازی ، کلا باید ماشینت رو بسازی ، نه که کاستوم کنی! ، تا پیچش رو باید انتخاب کنی و یک استثنا هست.
ولی ، کاستوم کردن ماشین از لحاظ ظاهری تو Undercover خوب بود ، و سبک بازی طوریه که همین تغییرات ظاهری رو لازم داره
مثلا شما تو کل کل های خیابانی میخوای بگی مارک پیچ ماشینت چیه؟! یا میخوای ظاهر کلی ماشینت رو تا جایی که ممکنه تغییر بدی؟ بعد اونوقت این تقلید بود از Prostreet و محدود بود؟ چطور MW محدود نبود؟ با وجود اینکه از UG2 گزینه های کمتری داشت، ولی UC چون بازی بدیه باید الکی گیر بدید بگید بده! ، توی این سری NFS هم UC از همه بیشتر آپشن داشت.
یعنی قبول ندارید بهترین و کامل ترین بخش بازی بود؟
بعد داستان آبکی که صددرصد از MW تقلید شده رو می گید داستان بسیار خوب؟؟
قبول ندارید غیر منطقی بازی رو کوبیدید؟ مگه من میگم بازی خوبیه؟ میگم بهش 10 از 20 دادید ، قبول ، حقشه کمتر از اونم حقشه ولی الکی مسخره نکنید یه بازی رو ، درست نقد کنید.
شما همین الان دارید جای یه جواب منطقی بازی رو با Pure مقایسه می کنید. و میگید نمی شد توی کابین رو تغییر بدید!
ولی توی نقد نوشتید محدود به رنگ و یک سری تغییرات بسیار جزیی . تغییرات بسیار جزیی میشه فقط انداختن یه طرح رو ماشین و یه Spoiler عقبش نه که :
کل Body ماشین رو بشه عوض کرد (و سازنده ها خیلی ظریف عمل کردن تو این قسمت و تغییرات در بدنه ها از نمونه های واقعی الگو گرفته شده بودن.)
آرشیو کامل و غنی رینگ ها که همگی با دقت از واقعیت ساخته شده بودن و جالب اینجاست که تو ذره ذره ی اون رینگهای از پیش ساخته شده هم میشد دست برد و جزیی ترین قسمتهاشون رو تغییر داد
تغییرات در شیبها و برشها تو بدنه برای تنظیم هماهنگی باد با ماشین
Vinyl های بازی خیلی زیاد بودن و بطور میلیمتری جابجا می شدن ،تغییر اندازه می دادن ، می چرخیدن و زاویه پرسپکتیوشون عوض میشد! ، و تک تک این تغییرات رو می شد روی چندین لایه Vinyl روی هم انداخت
اکثر قطعاتی که توی Custom کردن ماشین استفاده میشد مارک های لیسانس شده بودن
و تمامی اینها تو ارتفاع ماشین تاثیرگذار بودن
اینها الان تغییرات بسیار جزیی محدود به رنگ هستن که به تقلید از Prostreet ـن؟؟!
یه سوال هم داشتم ، تو بازی های دیگه ، با جادو از دست پلیس ها فرار می کنید شما؟ :D
------------------------------------------------------------------------------
من با بقیه نقدهای شما انقدر مشکل ندارم. ولی این مورد اصلا نقد نبود ، یعنی شما میخوای انکار کنید که واسه نقد این بازی ، نشستید ، با خودتون گفتید این بازی که چرته ، دل مردم هم که پره ، من چرا بیام یه نقد دقیق بنویسم و خودمو خسته کنم ، کافیه بد بگم تا همه راضی باشن!!؟

بيست بهش مي‌دادم راضي مي‌شدي؟
يه نفر رو بيار كه از اين بازي راضي باشه؟ هر سال داره پسرفت مي‌كنه بعد شما به زور مي‌خواي بگي بازي خوبيه.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
آقای ازهاریانفر من با شما کاملا موافقم.این بازی رو تازه باید کمتر بش امتیاز میدادید.چرت و مزخرف بود.ولی بعضی ایرادات اساسی مثل داستان بسیار خوب!!!!!!!!!!!!!!!!!!و موزیک های زیبا!!! تو نقد شما وجود داشت.
با تشکر

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
مجله همرو سر کار گذاشته بد شما دارید راجب نقد یه بازی میگید اینهمه؟ من فقط یه چیز میگم نقدای بازیرایانه هر ماه داره بد تر میشه و چاپ مجله نا منظم تر. دیروز شماره های اولیه رو میدیدم لذت میبوردم اما الان به نظر فقط پیش نمایش هاش خوبه. ولا تو نقد بازیا خیلی سر سری و ساده پرداخته میشه میان می
ن بازی با 10 تا مرحلست میری جلو خوب میشه گرافیک خوبه بازی ارزش داره وسلام.....
شما به این میگید نقد؟ از مجله انتقاد میشه میگید چرا انتقاد میکنید!!!!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
مجله همرو سر کار گذاشته بد شما دارید راجب نقد یه بازی میگید اینهمه؟ من فقط یه چیز میگم نقدای بازیرایانه هر ماه داره بد تر میشه و چاپ مجله نا منظم تر. دیروز شماره های اولیه رو میدیدم لذت میبوردم اما الان به نظر فقط پیش نمایش هاش خوبه. ولا تو نقد بازیا خیلی سر سری و ساده پرداخته میشه میان می
ن بازی با 10 تا مرحلست میری جلو خوب میشه گرافیک خوبه بازی ارزش داره وسلام.....
شما به این میگید نقد؟ از مجله انتقاد میشه میگید چرا انتقاد میکنید!!!!
سلام.آقا من هنوز دارم به اون آی کیو شما میخندم.:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:
ولی این سرسری شدن نقدها در مورد نقد Fallout3 آقای منصوری صدق نمیکنه ها!

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
بيست بهش مي‌دادم راضي مي‌شدي؟
يه نفر رو بيار كه از اين بازي راضي باشه؟ هر سال داره پسرفت مي‌كنه بعد شما به زور مي‌خواي بگي بازي خوبيه.

شما چرا ناراحت می کنی خودتو ؟ :)
من کی گفتم بازی خوبیه!؟:blink: گفتم شما خیلی راحت ، جای اینکه نقد کنی اومدی فقط گفتی اینجای بازی بده ، اونجای بازی بده!
من فقط میگم کاستومیزیشن بازی محدود به رنگ و یک سری تغییرات بسیار جزیی نبود ،
مجله تون دیر میاد من هیچ مشکلی ندارم ، چون دوست دارم نظرات همه رو با قلم خوبشون بخونم ،ولی دیگه وقتی مجله دیر بیاد ، نقد هاش هم با بی حوصلگی نوشته شده باشه دیگه نشد.
من نه میگم به بازی 20 بده نه میگم بازی خوبه نه میگم پسرفت نداشته نه میگم بازی آشغال به درد نخور وقت حروم کنی نیست! ، معلومه که هست! ولی آدم باید هرچیزی رو معایب و محاسنش رو در نظر داشته باشه ، به این میگن نقد نه که چون بازی ضعیفه ، آدم فقط بیاد به بازی گیر بده! .
مثل این میمونه که شما اومدی انقدر زحمت کشیدی و یک Preview خوب برای KillZone2 تهیه کردی ، حالا چون من می بینم نقد Undercover با بی حوصلگی نوشته شده ، بیام بگم آقای ازهاریان فر اصلا نویسنده ی خوبی نیست!
-چرا خوب نیست؟
-آندرکاور رو فلان کرده
-خوب Killzone چی؟
- اون به درک ، مگه نمی بینی آندرکاورش مشکل داره!!!
به نظر شما این درسته؟ منطق هم چیز خوبیه ، یکی از بدترین راههای جواب دادن طرف اینه که بگی : آره اصلا تو درست میگی ، بگم خوبه راضی میشی؟ ، آره اصلا بازی خیلی خوبیه! و ...
دیگه نمیدونم امیدوار جوابی که میدید منطقی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر