بحث پیرامون مجله بازیرایانه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
اگه از کیوسک میخری که پس مطمئن باش نداره چون قرار نیست به کیوسکها بدیم. البته بعدا توضیح میدیم که کجاها دارند. (فکر کنم که کار حمید در اومده و باید برات بفرسته :cheesygrin: )

مجله رو دفعه ی قبلی از کیوسک خریدم ولی همیشه میگفتم به پسر خالم اون میرفت از پایتخت میگرفت بینیم چی میشه یا پسر خالم باید بگیره یا حمید باید برام بگیره بفرسته.(حمید کارت در اومد!!!)

راستی اگه دفتر مجله بگم برن چی ؟اونجا داره که:razz:

در من کیانوش جان میشه از مجله بپرسی که در کرمانشاه نمایندگی دارین یا نه؟؟؟ اگه دارین شمارش رو بده بهم؟؟؟اصلا برای نمایندگی هاتون با دی وی دی میفرستین؟؟؟

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
سلام به همه بخصوص حمید و امید مارو شرمنده کردید البته اون تلویزیون مبارک صاحبش باشه:p ما که بخیل مال باباهه نیستیم:confused: بعد یه چیز دیگه برام دعا کنید دانشگاه سراسری که هیچی ما این کاره نیستیم. ولی ازاد زدم IT ولی امید قبولی ندارم
هیییییییییییییییییییییی ...مقسی...

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نوشته شده توسط solid2snake:
امروز من تو سايت مجله عكس مجلرو ديدم
جريان اين هديه نوروزي چيه
يه سوال هم داشتم امروز تو فروشگاهها پخش شده ديگه
میگن یه تقویمه
فکر کنم توی فروشگاهها آره اما توی کیوسک نه
سلام به همه بخصوص حمید و امید مارو شرمنده کردید البته اون تلویزیون مبارک صاحبش باشه ما که بخیل مال باباهه نیستیم بعد یه چیز دیگه برام دعا کنید دانشگاه سراسری که هیچی ما این کاره نیستیم. ولی ازاد زدم IT ولی امید قبولی ندارم
شریف قبول میشی ! :cheesygri
بگو ایشا ا... !! :cheesygri

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
امروز من تو سايت مجله عكس مجلرو ديدم
جريان اين هديه نوروزي چيه
يه سوال هم داشتم امروز تو فروشگاهها پخش شده ديگه
هدیه نوروزی همون کارت اینترنت هست دیگه!:cheesygri ولی جدا از شوخی قرار بود که یه تقویم به عنوان هدیه همراه مجله عرضه بشه که به علت یک سری مشکلات نشد و رفت باسه شماره بعد(اردیبهشت).

سلام به همه بخصوص حمید و امید مارو شرمنده کردید البته اون تلویزیون مبارک صاحبش باشه ما که بخیل مال باباهه نیستیم بعد یه چیز دیگه برام دعا کنید دانشگاه سراسری که هیچی ما این کاره نیستیم. ولی ازاد زدم IT ولی امید قبولی ندارم
سلام مسعود جون...
کم پیدایی :cheesygri
امیدوارم همون رشته ای که دوست داری تو همون دانشگاه مورد علاقه ات قبول بشی. منم پارسال آزاد رو IT تهران جنوب زدم با اینکه اصلا جدی نگرفته بودم آزادو ولی قبول شدم تو هم مطمئن باش 100% قبولی اگه باور داشته باشی برق شریف هم میتونی قبول بشی ولی اگه بگی نمیتونم خب... سرنوشت و اعمال انسان تجلی گاه خواست ها و عقاید انسان هستند!:cheesygri

Nuclear

کاربر سایت
Mar 19, 2006
24
من خودم این نسخه از مجله رو توی یکی از کیوسک ها دیدم ویژه عید هم بود ولی عکس روی جلدش هیچ گونه شباهتی به این نداشت نمیدونم جریانش چیه پس فردا میرم نمایندگیش ببینم چی میگن

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
هدیه نوروزی همون کارت اینترنت هست دیگه!:cheesygrin: ولی جدا از شوخی قرار بود که یه تقویم به عنوان هدیه همراه مجله عرضه بشه که به علت یک سری مشکلات نشد و رفت باسه شماره بعد(اردیبهشت).
خسته نباشيد
امروز من مجلرو گرفتم نه هديه نوروزي داشت كه الان البته دليلشو فهميدم :(
دفترچه كدو رمز هم كه نداشت:( ولي پوسترش با اينكه gears of war بود من يكي كه ديگه خونم به جوش اومد پس اين اسنيك نقش هويجو داره زبونم لال :mad:
ولي از همه اينا گذشته كيفيت مجله بسيار عالي شده :)
در مورد نمايشگاه مطبوعات هم من پيشنهاد ميكنم از الان به فكر يه غرفه باحال باشيد تا روي اين موذن زاده بي.......... كم بشه :cheesygri بچه پررو با اون مجله درپيتشون گفته بازيرايانه بيست تا عيب داره ولي ما عالي هستيم :exclaim:

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
مشهد نمياد؟
بعد از تعطیلات!

خسته نباشيد
امروز من مجلرو گرفتم نه هديه نوروزي داشت كه الان البته دليلشو فهميدم
دفترچه كدو رمز هم كه نداشت ولي پوسترش با اينكه gears of war بود من يكي كه ديگه خونم به جوش اومد پس اين اسنيك نقش هويجو داره زبونم لال
ولي از همه اينا گذشته كيفيت مجله بسيار عالي شده
در مورد نمايشگاه مطبوعات هم من پيشنهاد ميكنم از الان به فكر يه غرفه باحال باشيد تا روي اين موذن زاده بي.......... كم بشه بچه پررو با اون مجله درپيتشون گفته بازيرايانه بيست تا عيب داره ولي ما عالي هستيم
دفترچه کد و رمز هم نداره یادم رفت بگم. :cheesygri البته نمیدونم اونایی که بعد عید پخش
میشه شاید داشته باشه

برای نمایشگاه مطبوعات هم برنامه های ویژه ای داریم میخوایم بترکونیم!:cheesygri البته فعلا چیزی رو لو نمیدیم ولی حتما پاشید بیاید پشیمون نمیشید!
در مورد پوستر هم که خب MGS4 یک سهم داره ولی خب اگر عکس های قشنگتری از بازی بیان بعد پوسترش کنیم به نظرم بهتر از اینه که عکسای اسنیک رو از تریلر تبدیل به پوستر کنیم. اگر صبر کنید مطمئن باشید پشیمون نمیشید عوضش یه پوستر مامان از MGS4 نصیبتون میشه.:cheesygri
مجله رو دفعه ی قبلی از کیوسک خریدم ولی همیشه میگفتم به پسر خالم اون میرفت از پایتخت میگرفت بینیم چی میشه یا پسر خالم باید بگیره یا حمید باید برام بگیره بفرسته.(حمید کارت در اومد!!!)
تو جون بخواه! ;) :cheesygri

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
نوشته شده توسط mohandes_register:
نمايشگاه مطبوعات كي هست...ما هم بيايم تهران ببينيم...
نمایشگاه مطبوعات حول و حوش اواسط اردیبهشت ماه خواهد بود.
در ضمن چون قضیه نمایشگاه مطبوعات قبلا عنوان شده من دوباره میگم که اگه کسی نمیدونه آگاه شه :cheesygri
ما امسال در نمایشگاه مطبوعات توی غرفه مون یک Xbox360 و یک HDTV خواهیم داشت و علاقمندان میتونند بیان اونجا و DoA 4 با من بازی کنند سر هر چی که دوست داشتند :cheesygri
(البته غیر از مورد آخر که شوخی بود بقیه صحبتهام جدی بود)

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من شماره جديد رو گرفتم خوب بود ولي پوسترش يه خرده چرت بود.سي دي هم خوب بود مخصوصا اون دمويي كه براي ساخت بازي گان بود

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
بابا پس ما که توی اهواز یا اندیمشک یا دزفول گیرمون میاد این شماره ی جدید مجله
در ضمن یه سوال مگه پوسترش چیه که میگی زشته ؟

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
برای نمایشگاه مطبوعات هم برنامه های ویژه ای داریم میخوایم بترکونیم!:cheesygrin:
اميدوارم همينطور باشه اگه كمكي خواستيد ما هم بيايم ;)
البته فعلا چیزی رو لو نمیدیم ولی حتما پاشید بیاید پشیمون نمیشید!
ما كه حتما ميايم شما نگران نباش
اگر صبر کنید مطمئن باشید پشیمون نمیشید عوضش یه پوستر مامان از MGS4 نصیبتون میشه.:cheesygrin:
دمت گرم ميخوامت فقط من يه پيشنهاد داشتم كاش جاي اين تقويم يه پوستر تو انداره بزرگ ميداديد:cheesygri
اهان يه انتقاد هم داشتم اين نقد هري پاتر يه كم قديمي نبود
يه سوال هم داشتم من ميخوام مجله game informer رو مشترك بشم ميخواستم بدونم ميشه و اينكه هزينش چقدر ميشه و اينكه مجله كامل و با پك اصلي به دستم ميرسه يعني بدون اينكه دست بخوره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر