بحث پیرامون مجله بازیرایانه

MadysoN

کاربر سایت
Mar 10, 2014
185
نام
N.i.M.a
دوستان یه سرچ ردم و باعث و بانی نابودی باری رایانه رو پیدا کردماین
نميدونم چرا همه كاسه كوزه ها سر گيم لند خراب ميشه ! شمايي كه اونموقع نبودي ديگه ادعا نكنيد گيم لند بازيرايانه رو به اوج خودش رسوند فعاليت بچه هاي گيم لند مثل حامد افرومند و يزدان گودرزي و خيلياي ديگه تكرار نشدنيه براي بازيرايانه جناب آرمين خان باعث و بانى همه اتفاقات بود كه دعوا رو انداخت خودش كشيد كنار الانم معلوم نيست كجاست ! بعد هم يه ديكتاتوري خوشگل راه انداختن مديراي گرامي هر كي اومد يه حرفي بزنه فرستادن مرخصي حامدي كه يه زماني دردونه ي سايت بود و همه دوستش داشتن يهويي شد منفورترين كاربر بازيرايانه !!! فقط ديگه تورو خدا بس كنيد گردن اين و اون انداختن مشكلاتو !

M.O

کاربر سایت
Sep 14, 2013
74
نام
محمد
قالب جدید سایت از روز 25 اردیبهشت آپ می شه.این رو به ما قول دادن اما اگه آپ نشد من هیچ مسئولیتی رو در قبال نادرست بودن این خبر به عهده نمی گیرم.
:|..............

آخرین ویرایش:

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
نميدونم چرا همه كاسه كوزه ها سر گيم لند خراب ميشه ! شمايي كه اونموقع نبودي ديگه ادعا نكنيد گيم لند بازيرايانه رو به اوج خودش رسوند فعاليت بچه هاي گيم لند مثل حامد افرومند و يزدان گودرزي و خيلياي ديگه تكرار نشدنيه براي بازيرايانه جناب آرمين خان باعث و بانى همه اتفاقات بود كه دعوا رو انداخت خودش كشيد كنار الانم معلوم نيست كجاست ! بعد هم يه ديكتاتوري خوشگل راه انداختن مديراي گرامي هر كي اومد يه حرفي بزنه فرستادن مرخصي حامدي كه يه زماني دردونه ي سايت بود و همه دوستش داشتن يهويي شد منفورترين كاربر بازيرايانه !!! فقط ديگه تورو خدا بس كنيد گردن اين و اون انداختن مشكلاتو !

من تمام پست هارو خوندم تمام کل کل هارو ولی این بحث نا عادلانه بود جدا از همه چیز کمترین کار مدیران خودش یه بخشی در ناراحت کردن کاربرا کرد و اون این بود که خودشون تمام صحبتا رو میکردن و تمام پست های کاربرا رو پاک میکردن به هر حال سر اون بحث بازی رایانه ضربه یه بزرگی خورد و فکر میکنم خودتم اینهو قبول داشته باشی!!

آخرین ویرایش:

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
یه لطفی کنین و بگین از تحریریه قدیم کیا تو مجله میمونن ؟ چون تا اونجا که من خبر دارم خیلی از تحریریه قدیمی واسه بازیرایانه مقاله نمینویسن . بازیرایانه هم بدون و تحریریه دوسداشتنی واسه من بازی رایانه نیست .

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من یه سری چیزا رو میگم ، دیگه تکرار نمی کنم و اگه ببینم دوباره دربارشون بحث میشه پست ها رو پاک می کنم.

1 - این تاپیک مجلست نه سایت. اگه بحثی در مورد سایت دارید ، توی پروفایل در موردش صحبت کنید.

2 - مجله دچار تغییر و تحولاتی میشه ، اما در حال حاضر برنامه داریم که خرداد ماه اولین شماره سال جاری رو منتشر کنیم. این شماره با همون فرمت و شکل قدیمی چاپ میشه و بعد از اون شاهد تغییرات خواهید بود.

3 - تحریریه تغییر نکرده و تا اونجایی که من مطلع هستم دوستان باز هم فعالیتشون ادامه میدند

4 - طی یکی دو هفته آینده جلساتی در مورد تغییرات مجله برگزار میشه. توصیه می کنم توی این 7 روز هر پیشنهادی دارید رو ارائه کنید. حالا چه توی همین تاپیک چه توی پروفایل شخصی من. من به صورت مستقیم پیشنهاداتون رو با سردبیر و مدیر مسئول درمیون میذارم.

با سپاس

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
من یه سری چیزا رو میگم ، دیگه تکرار نمی کنم و اگه ببینم دوباره دربارشون بحث میشه پست ها رو پاک می کنم.

1 - این تاپیک مجلست نه سایت. اگه بحثی در مورد سایت دارید ، توی پروفایل در موردش صحبت کنید.

2 - مجله دچار تغییر و تحولاتی میشه ، اما در حال حاضر برنامه داریم که خرداد ماه اولین شماره سال جاری رو منتشر کنیم. این شماره با همون فرمت و شکل قدیمی چاپ میشه و بعد از اون شاهد تغییرات خواهید بود.

3 - تحریریه تغییر نکرده و تا اونجایی که من مطلع هستم دوستان باز هم فعالیتشون ادامه میدند

4 - طی یکی دو هفته آینده جلساتی در مورد تغییرات مجله برگزار میشه. توصیه می کنم توی این 7 روز هر پیشنهادی دارید رو ارائه کنید. حالا چه توی همین تاپیک چه توی پروفایل شخصی من. من به صورت مستقیم پیشنهاداتون رو با سردبیر و مدیر مسئول درمیون میذارم.

با سپاس

آقا کسری اگه امکانش هست یکی دو نفر از بچه های همین تاپیک به عنوان نماینده خوانندگان مجله توی یکی از جلسات حضور داشته باشن. شنیدن خیلی از مسائل از زبان مخاطبین مجله به صورت رو در رو فکر نمیکنم خالی از لطف باشه

ahmad1376

کاربر سایت
Feb 26, 2012
167
بنظر من اگه سیستم امتیاز دهی قدیمی یا مشابه اون برگرده خیلی خوب میشه
قالب مجله هم مثل قالب شماره های قبل از 35 که تغیرات از اون شماره شروع شد بشه خوبه

- - -ویرایش - - -

کلا بعد از شماره 35 هر تغییری دادن مجله رو ضعیف تر کرد(نظر شخصی)

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
به نظر من پوستر رو بر ندارید و پنج هزار تومان بفروشید قبلا کیفیت خوب کاغذ با پوستر و دی وی دی میدادین سه هزار پونصد ولی بازم خوبه همین که مجله منتشر میشه با عزض پوزش اینو میگم میشه تاریخ دقیق اپ شدن سایت رو بگید؟

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش

با سپاس
کسری جان من چندتا پیشنهاد دارم.

1. عنصر داستان یا همون جذابیت قدیمی رو به امتیاز دهی بازی اضافه کنید، چون بعضی بازی ها ممکنه بقیه عناصرشون خوب باشه ولی داستان خوبی نداشته باشند و اونجوری هم که من دیدم ارزش بازی تقریبا با گیم پلی برابره تو نقد هاتون به جز بعضی بازی های خاص.

2. برای بازی های دنباله دار سعی بشه کسی پیش نمایش رو بنویسه که نسخه های قبلی رو بازی کرده. مثلا یکی از همین بازی های دنباله دار 2013 کسی پیش نمایشش پر از غلط داستانی بود.

3. تو نقدهاتون سعی کنید مساوات رو رعایت کنید. مثلا تو بازی رمبو گفته میشه که موسیقی بازی خوبه چون از موسیقی فیلم در اون استفاده شده ولی نمره قسمت موسیقی با بقیه قسمت ها تقریبا برابره، درحالیکه حداقل 3-4 نمره باید از گیم پلی و گرافیکش بهتر باشه.

همین هارو فعلا منتقل کنید.
ممنونم.

R00T

کاربر سایت
Aug 27, 2012
121
نام
Mohammad.KH
آقا کسری اگه امکانش هست یکی دو نفر از بچه های همین تاپیک به عنوان نماینده خوانندگان مجله توی یکی از جلسات حضور داشته باشن. شنیدن خیلی از مسائل از زبان مخاطبین مجله به صورت رو در رو فکر نمیکنم خالی از لطف باشه
افزین فکر خوبیه

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
امیدوارم قالب قبلی نقد و برسی برگرده ..
+
شماره های قدیمی برای فروش
امیدوارم با قدرت ادامه بدید ؛ حیف بود از دست خط این تیم محروم شیم .

آخرین ویرایش:

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
خواهشا این بخش نقد و بررسی رو مثل قبل کنید اصلا از وقتی فرمش عوض شد انگار روح مجله رفت...

منم شدیدا موافقم

اگه امکانش هست فرم نقد ها رو مثل 5_6 سال پیش بکنید ، اونجوری خیلی خوب بود

لطفا بخش موج نو رو هم کمتر کنید و حتی الامکان مجله رو بدون دی وی دی نکنید و اگر امکانش بود تو دو تا نسخه ی بدون دی وی دی و با دی وی دی پخش کنید

بخش دانلودستان خیلی عالیه اگه امکانش هست توسعش بدید و بیشترش کنید

ممنون

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
به نظر من پوستر رو حذف کنید.
یه چیز سلیقه ای هست و ممکنه فقط برای درصد کمی خوب باشه
من پوستر رو میذارم همونطوری لای مجله بمونه یا خیرات میکنم.

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
فرم قبلی نقد و بررسی ها برگرده .

مقالات تخصصی بیشتر ، بهتر .

به بخش فیلم بهای بیشتری داده بشه .

بازی های اشغال و مزخرف نقد نشه و بجاشون بازی های اندروید و iOS نقد بشه یا کلا بجاشون مقاله باشه تا اینکه همینجوری و الکی بازی های یه من دوزار نقد بشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر