بحث پیرامون مجله بازیرایانه

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
اینهمه مجله ی خوب بد این نویسنده های خوب اومدن تو بازی رایانه مینویسن درسته یه زمانی بهترین مجله و انجمن ایران رو داشت ولی دیگه هیچوقت اینطوری نمیشه
چرا مجله حرفه ای هست. ان شا الله میشه

آخرین ویرایش:

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
چرا واقعا مجله خوبی بود حیف ما واقعا مجله خوبی بود هرچند با بعضی چیزاش کار نمیکردم سایتم کلا اروم بود ولی خوب بود ای کاش برمیگشت مگه میشه بخاطر مسائل مالی باشه نمیشه

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
دوستان مجله دیگه کلا نمیاد ؟
کسی از کلا حرفی نزده! /:)
اظهار نظر فعلا بیخوده و باید منتظر نتیجه جلسه ای که آقای چشمی درباره اون گفتند باشیم تا ببینیم چی میشه.
حتی زمانی هم که سایت به راه بود، خود اعضای بالا رتبه سایت از اون با کلماتی مثل مهدکودک، مکان از دست رفته، نداشتن حس قدیم و ... یاد می کردند آدم از کاربرا دیگه چه انتظاری داشته باشه؟!
بعد جالبه بچه ها کمپین راه می انداختند برای اینکه بازی رایانه رو از نو راه بندازیم بعد طرف تاپیک رو می بست می گفت تو مخل انجمن ما هستی و قصد و نیت بدی داری :))
سایت واقعا مرده و اگر هم بیاد ارزشی برای کاربرای قدیمی نخواهد داشت چرا که خیلی ها رفتند. مگر اینکه آره با یه قالب جدید شروع کنند و جذب مخاطبین توی سایت رو از سر بگیرند.
تنها امید من به مجله هستش که امیدوارم نابود نشه.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
اظهار نظر فعلا بیخوده و باید منتظر نتیجه جلسه ای که آقای چشمی درباره اون گفتند باشیم تا ببینیم چی میشه.
حتی زمانی هم که سایت به راه بود، خود اعضای بالا رتبه سایت از اون با کلماتی مثل مهدکودک، مکان از دست رفته، نداشتن حس قدیم و ... یاد می کردند آدم از کاربرا دیگه چه انتظاری داشته باشه؟!
بعد جالبه بچه ها کمپین راه می انداختند برای اینکه بازی رایانه رو از نو راه بندازیم بعد طرف تاپیک رو می بست می گفت تو مخل انجمن ما هستی و قصد و نیت بدی داری :))
سایت واقعا مرده و اگر هم بیاد ارزشی برای کاربرای قدیمی نخواهد داشت چرا که خیلی ها رفتند. مگر اینکه آره با یه قالب جدید شروع کنند و جذب مخاطبین توی سایت رو از سر بگیرند.

اخه به جز بازی رایانه هم مجله بازی دیگه ای من نمیشناسم :d

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
ارش جان مشکل این بود که رده های بالای سایت که در واقع باید اعضای تحریریه باشند نبودند. مثل همین اقای چشمی.همه چی افتاده بود دست یک عده معلوم الحال که خودت میدونی. من خودم نزدیک به 2 سال بودم. در صورتی که سایت مفید باشه چرا که نه. ولی اگه مثل قبل باشه خب طبیعی هست هیچ کس نمیاد. منم بیشتر دنبال انتشار مجله هستم

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
ارش جان مشکل این بود که رده های بالای سایت که در واقع باید اعضای تحریریه باشند نبودند. مثل همین اقای چشمی.همه چی افتاده بود دست یک عده معلوم الحال که خودت میدونی. من خودم نزدیک به 2 سال بودم. در صورتی که سایت مفید باشه چرا که نه. ولی اگه مثل قبل باشه خب طبیعی هست هیچ کس نمیاد. منم بیشتر دنبال انتشار مجله هستم
دوستان سایتی دیگه وجود نداره!! من خودم از 2013 فعالیتمو شروع کردم و قبلش اصن یه پستم نمی دادم ولی دیدم سایت خیلی داره داغون میشه اومدم یکم فعالیت کردم بنظرم اگه مجلرو سره موقع خودش بدن و یکم از این بقولیارو کم کنند شاید دو نفر برگرده من با همه ی حرفای آرش موافقم من از همین الان میگم سایت به نابودی کشیده شده و مرد

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
بعد جالبه بچه ها کمپین راه می انداختند برای اینکه بازی رایانه رو از نو راه بندازیم بعد طرف تاپیک رو می بست می گفت تو مخل انجمن ما هستی و قصد و نیت بدی داری
:))
همون کسی که داری میگی از عوامل اصلی بود که باعث شده بود سایت خلوت بشه !;)

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
جناب سپهر بیا واسه من توضیح بده چرا ایشون عامل اصلی خلوت شدن بود!!:bighug:
دیگه همه میدونن واسه مدیریت بسیار ضعیف و گیر دادنای الکی.:-sمن خودم 3 بار بن داعم شد که به کنار!!:d

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256

اقا بهزاد شما همه رو به یه چشم نگاه میکنی؟؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
ارش جان مشکل این بود که رده های بالای سایت که در واقع باید اعضای تحریریه باشند نبودند
مدیریت سایت با تحریریه مجله فرق داره. یک نفر نویسنده خوبی هستش ولی الزاما مدیر و مدبر خوبی برای انجمن نیست! پس خط بکش دور این
آقای چشمی هم با تمام احترامی که برای ایشون قائل هستم و مقالاتشون رو دوست دارم حقیقت یک درصد هم عمل مدیریتی شاهد نبودم از ایشون.
اقا بهزاد شما همه رو به یه چشم نگاه میکنی؟
به خودت شک داری؟! :d اصلا پیدات بود چه برسی بخوای بن بیخود با توهین بزنی و در نهایت بری جزء گروه به قول دوستان "معلوم الحال"؟ :-/

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
واقعن حیف مجله بازیرایانه دیگه منتشر نشه.
جای خالیش بشدت حس میشه.
هر چند با اکثر نویسنده های مجله در ارتباطم و کم و بیش از اطلاعات مفیدشون استفاده میکنم ولی مجله یه چیزه دیگه بود :x
اونم واسه منی که از شماره اول باهاش بودم.

M.O

کاربر سایت
Sep 14, 2013
74
نام
محمد
واقعن حیف مجله بازیرایانه دیگه منتشر نشه.
جای خالیش بشدت حس میشه.
هر چند با اکثر نویسنده های مجله در ارتباطم و کم و بیش از اطلاعات مفیدشون استفاده میکنم ولی مجله یه چیزه دیگه بود :x
اونم واسه منی که از شماره اول باهاش بودم.
با نظرت کاملا موافقم امین جان!
خیلی دوست دارم توی این فروم فعالیت کنم اما نمی دونم فکر می کنم اون فضای دوستانه ی بازی رایانه رو نداره !
وبرای فعالیت کردن توی این فروم شوق خاصی ندارم!
واقعا بازی رایانه کاربرانی رو داشت که شاید هرگز نتونه مثل اون هارو پیدا کنه و هرگز نتونه اون فضای دوستانه رو به وجود بیاره!=((

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
ارش جان اتفاقا اگر همین اقای چشمی و یاشار بودند الان بازی رایانه 2 برابر اینجا کاربر داشت. واقعا بن هایی تو ان سایت دیدم که مغزم سوت میکشد.
مدیریت درست یعنی جذب کاربر ، بها دادن به کاربر، حق اظهار نظر ، انتقاد و....
انجا طرف میگفت کیلزون از هیلو بهتر هست همان مدیریت ناسالم بنش میکرد!!!!! به چشم دیده بودم که میگم

آخرین ویرایش:

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
به خودت شک داری؟! :d اصلا پیدات بود چه برسی بخوای بن بیخود با توهین بزنی و در نهایت بری جزء گروه به قول دوستان "معلوم الحال"؟ :-/

این اواخر که سرم شلوغ بود دیگه زیاد نمیومدم..وگرنه همه شاهد هستند که بعد از اون دعوای معروف..اگر امثال وحید(hotspur) و محمد و من و بقیه دوستان نبود فرومی نمی موند که فرصت ایجاد بشه برای جدید ها که فعالیت کنند...شما اون موقع نبودی آرش جان...اون موقع که امثال ما روزی 15 تا خبر میزدیم...تازه دوران اوج بازی رایانه رو باید میدیدی که امثال مصطفی ( اینجا اسم کاربریش metro 2034 هست) ترد رسمی مینوشتند خارق العاده...همون ترد رسمی بتمن برای اثبات این موضوع کافیه
.برین تمامی فرومای گیم ایرانی رو بگردین..ببینین تو کدومشون میشه چنان نقد ها و پیش نمایش ها و ترد های رسمی رو پیدا کرد... 3 تا digital Foundary یوروگیمر که خودم خط به خط ترجمه کردم و زدم رو که دیگه هیچ!

اما بحث من اینه که بهزاد همه رو با یه چشم میبینه..من نمیتونم تحمل کنم چنین زحمتهایی که اونجا کشیدیم همینجوری نادیده گرفته بشه...همه میدونند بعد از اون دعوای گیم لند و جدا شدن حامد و یزدان و ... کمر فروم تقریبا شکست..امثال ما جمع و جورش کردند! حیف که مدیران مجله به فکر نبودند و چه کاربرایی که از دست رفتند!

( من هم بهزاد هست اسمم...کسی خواست جواب من یا اون یکی بهزاد رو بده، مشخص کنه منظورش کدوممون هست
:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر