بحث پیرامون مجله بازیرایانه

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
تا اونجا که من اطلاع دارم تعداد مخاطبین دو تا مجله بازی رایانه و بازی نما خیلی با هم تفاوت ندارن. بازینما بیشتر مورد پسند خواننده های کم سن و ساله و بازی رایانه هم خواننده های قدیمی خاص خودشو داره. پس چجوریه که اونا دارن مرتب مجله شونو منتشر میکنن ولی انتشار بازی رایانه توجیه اقتصادی نداره؟ تو این همه سال با اون تورم بی سابقه که پشت سر گذاشتیم مجله منتشر میشد حالا چه اتفاقی افتاده؟ فکر کنم به عنوان یکی از قدیمی ترین خواننده های بازی رایانه حق دارم از مسئولین نشریه بپرسم که بالاخره چه بلایی قراره سر این مجله محبوب و قدیمی بیاد و ما بالاخره باید منتظر چه چیزی در آیند باشیم؟

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
تا اونجا که من اطلاع دارم تعداد مخاطبین دو تا مجله بازی رایانه و بازی نما خیلی با هم تفاوت ندارن. بازینما بیشتر مورد پسند خواننده های کم سن و ساله و بازی رایانه هم خواننده های قدیمی خاص خودشو داره. پس چجوریه که اونا دارن مرتب مجله شونو منتشر میکنن ولی انتشار بازی رایانه توجیه اقتصادی نداره؟ تو این همه سال با اون تورم بی سابقه که پشت سر گذاشتیم مجله منتشر میشد حالا چه اتفاقی افتاده؟ فکر کنم به عنوان یکی از قدیمی ترین خواننده های بازی رایانه حق دارم از مسئولین نشریه بپرسم که بالاخره چه بلایی قراره سر این مجله محبوب و قدیمی بیاد و ما بالاخره باید منتظر چه چیزی در آیند باشیم؟
و نکته جالب این هست که اقای عبدالهی میگه 25 فروردین سایت راه اندازی میشه و تغییراتی هم تو مجله داده میشه. کار مشکوک است:d

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
بنظرم اونجا سونی فن ها هم کمتر هستن:D
دیگه سایت بر نمیگرده حالا شما صابون به دلتون بزنید
درود بر ماکروسافت=))

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
خداییش خیلی حیفه امثال یاشار ذوالفقاریان و سهیل منصوری تو بحث رسانه ای فعال نباشن. اگه قرار نیست مجله منتشر بشه حداقل خودمون متولی بشیم یه مجله اینترنتی یا یه پادکست ماهانه راه اندازی کنیم تا از وجود این اساتید هم استفاده بشه

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
با سلام به همه بچه ها

طبق تماسی که دیروز با آقای عبداللهی داشتم قرار بر این شده که روز دوشنبه(فردا) طی جلسه ای با حضور مدیر مسئول مجله بازیرایانه ، سردبیر و اعضای تحریره تکلیف مجله مشخص بشه.
هنو سرنوشت مجله مشخص نیست اما امکان داره مجله کلا غبر فعال بشه احتمال قویتر انتقال بخش مدیریتی مجله به مدیر مسئول مجله هست به علاوه امکانش هست اعضای تحریریه هم دچار تغییرات اساسی بشن و خیلی ها از مجله جدا بشن.
این بحثهای که مطرح کردم همگی در حد احتمال هستن.در خصوص سایت اطلاع چندانی ندارم بعد از کنار گذاشته شدن از مدیریت سایت هیچگونه ارتباطی با گرداندگان سایت نداشتم.
به هرحال تا فردا همه چیز مشخص می شه.

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
دوستان.
امروز اصفهان از یکی از نمایندگی های بازی رایانه(فروشگاه نسل نو) پرسیدم درباره مجله. گفت بهشون زنگ زدم گفتم پس مجله کجاست اونها هم جواب دادن خرداد مجله عرضه میشه.
حالا دیگه راست و دروغشو نمیدونم.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
دوستان.
امروز اصفهان از یکی از نمایندگی های بازی رایانه(فروشگاه نسل نو) پرسیدم درباره مجله. گفت بهشون زنگ زدم گفتم پس مجله کجاست اونها هم جواب دادن خرداد مجله عرضه میشه.
حالا دیگه راست و دروغشو نمیدونم.
اره به منم همینو گفت:d

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
واقعا برای تمامی کارکنان سایت و مجله (به غیر از نویسنده های مجله ) متاسفم!
اینهمه مجله ی خوب بد این نویسنده های خوب اومدن تو بازی رایانه مینویسن درسته یه زمانی بهترین مجله و انجمن ایران رو داشت ولی دیگه هیچوقت اینطوری نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر