بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
تصویر جلد شماره 54 مجله بازی رایانه :

http://bazyrayaneh.com/image/magazine_main/Bazirayaneh_1348124706_bazyrayaneh 54.jpg

سلام به همه دوستان عزیز، حتما با دیدن قیمت جدید شوکه شدید، ما هم با دیدن فاکتور چاپخانه همین حالت را پیدا کردیم.
متاسفانه وضعیت صنعت نشر کشور در شرایط بسیار بحرانی قرار دارد و افزایش قیمت ارز و تحریم ها باعث شده تا قیمت کاغذ مصرفی نشریات و دیگر مواد اولیه به صورت نجومی بالا برود.
10 روز هست که مجله آماده برای چاپ به چاپخانه ارسال شده بود و کاغذ مصرفی مجله در بازار یافت نمی شد تا این که امروز این کاغذ با مشکلات فراوان تهیه شد و قیمت جدید از سوی چاپخانه به ما اعلام شد.
هنوز باور آن برای ما بسیار دشوار است که قیمت کاغذ در عرض یک ماه گذشته به سه برابر رسیده است. این افزایش قیمت متاسفانه بسیاری از نشریات را به تعطیلی اجباری کشانده و بر خلاف میل ما تنها راه برای ادامه انتشار افزایش قیمت مجله بود.
با این شرایطی که اوضاع اقتصادی پیش میرود بعید نیست که در آینده نزدیک از خیر انتشار بازی رایانه بگذریم.
با فرض این که قیمت ها در همین حد که افزایش پیدا کرده ثابت بماند و درآینده افزایش قیمتی نداشته باشیم، مجبوریم برای پوشش تنها بخشی از هزینه های تحمیل شده، قیمت نشریه را از این به بعد 5000 تومان در نظر بگیریم.
البته اگر دوباره شاهد افزایش قیمت ها باشیم راهی جر تعطیلی نشریه تا زمانی که قیمت ها کاهش پیدا کند نداریم. در شرایط فعلی تنها راهی که بتوانیم بازی رایانه را با قیمت پایین تر منتشر کنیم حذف DVD و کاهش قیمت به 4500 تومان است.
نکته دیگر این که این افزایش قیمت به هیچ وجه برای سودجویی نبوده و تنها برای ادامه انتشار بازی رایانه با توجه به افزایش قیمت ها صورت گرفته و هر گونه تغییر در ساختار فعلی نشریه اعم از افزایش صفحات یا DVD به افزایش بیشتر قیمت تمام شده منتهی می شود. در هر حال شما خوانندگان عزیز تنها حامیان اصلی بازی رایانه هستید و از حمایت هایی که شما دوستان در طول سالیان گذشته از بازی رایانه داشته اید بسیار ممنون هستیم.

گروه بازی رایانه

آخرین ویرایش:

ANDM

کاربر سایت
Mar 31, 2012
178
نام
آرمان
5000 تومان ؟!؟!

چه خبره ، مگه بازي برنرمكس 2 دي وي دي خريديم ؟!؟!

نشريه رو تعطيل كنند بهتره ، كسي نمي خره كه !

همين 4000 تومان رو هم به زور رضايت مي گيرم و مي دم ، چه برسه به 5000 تومان !

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
در مورد افزایش قیمت که کاملا منظقی هستش به نظرم. 500 تومان کمتر هم به نظرم ارزش حذف dvd رو نداره. شماره قبلی خیلی خوب بود امیدوارم این هم مثل قبل باشه

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
واقعا مملکت گل و بلبل که میگن همین هست دیگه
در عرض یک ماه قیمت کاغذ سه برابر شده ، هیچکس هم پاسخگو نیست
من همیشه از بازی رایانه حمایت کردم و مهم نیست قیمتش چقدر میشه ، تنها مجله ای که میخرم بازی رایانه هست
با توجه به قیمت کاغذ و وضعیت فعلی ، این افزایش قیمت هم خیلی ناچیز هست به نظرم
دستتون درد نکنه

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
عیب نداره ، منظم منتشر بشه ، 5000 زیاد نیست . البته شخصا دوست داشتم بازی رایانه رو باز 130 صفحه می دیدم ولی به هر حال نباید نادیده گرفت بعد از 100 صفحه شدن مجله انتشار مجله نسبتا منظم تر شده .
امیدوارم هیچ وقت کار نشریه به تعطیلی نکشه . اون هم بعد از پنج شش سالی که بازی رایانه می خریم .
راستی مجله مثل این که زیر چاپ هست . کی پخش می شه ؟

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
من همیشه یار و یاور بازی رایانه بودم وهستم الآن هم با این قیمت میخرمش. بچه ها تقصیرشون نیست این قدربشون گیرندید ببینید چقدر دارن زحمت میکشن تواین وضعیت.فقط خواهش میکنم جلوی انتشار مجله رو نگیرید

sg.stop

کاربر سایت
Apr 7, 2011
19
نام
ghasem
من درست متوجه نشدم دی وی دی تریلرها از مجله حذف شده؟
قیمت 5 تومن باشه اشکال نداره ولی دی وی دی تریلرا رو برندارین که من یکی دیگه نمیخرم:(

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
من درست متوجه نشدم دی وی دی تریلرها از مجله حذف شده؟
قیمت 5 تومن باشه اشکال نداره ولی دی وی دی تریلرا رو برندارین که من یکی دیگه نمیخرم:(

نه ، حذف نشده ، رو جلد مجله رو اگه بخونی نوشته به همراه DVD
اگه میخواست قیمت مثل قبل باشه ، باید حذف میشد که به جای حذف DVD ، قیمت مجله افزایش پیدا کرد

ΣΣΣ

کاربر سایت
Feb 18, 2012
28
نام
کاوه
حدود 2 سالی میشه که شماره جدید بازی رایانه رو نخریدم...
اما این دکه قدیمیه نزدیک خونه، همیشه یک تا حدود 10 شماره های قبل از نسخه جدید رو یه گوشه برای فروش با قیمت بسیار مناسب 1000 تا حداکثر 1500 میزاره گاهی اوقات میگیرم،با اینکه 2-3ماه قدیمیه اما چه حالی میده...:d
اخبار جدید که توی بازی سنتر و سایت های دیگه هست >:)

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
دوستان بازی رایانه چند تا کتاب داستان از بازی ها رو داده بیرون من مالِ متالگیرش رو خریدم منتها جلد دومش هست، از کجا میتونم جلد یکش رو پیدا کنم؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان بازی رایانه چند تا کتاب داستان از بازی ها رو داده بیرون من مالِ متالگیرش رو خریدم منتها جلد دومش هست، از کجا میتونم جلد یکش رو پیدا کنم؟

مطمئنی؟
فکر کنم واسه دنیای بازی باشه ، نه بازی رایانه

دوستان شماره 54 تو مشهد نیومده هنوز ! تو تهران منتشر شده !؟ کی !؟

منم همین سوال رو دارم

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
بله تهران منتشر شده . من خریدم .
با توجه به مقاله های هیلو و مخصوصا متال گیر جدید واقعا راضی هستم . نقد دارک سایدر هم جالب توجه هست . البته محتوای دی وی دی ، خالی از نرم افزاره و بجاش گیمز کام - به صورت خیلی محدود - وجود داره .
من راضی هستم در کل به نظرم ، خود مجله محتوای واقعا خوبی داره ولی این شماره از نظر ولی دی وی دی واقعا دلسرد کننده است طوری که شخصا با نبودش و 130 صفحه بودن بیشتر موافقم .

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD
Bazirayaneh_1348124706_bazyrayaneh%2054.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر