بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
اگه قرار حل شدن مشکل تاخیر مجله و زود منتشر شدنش به چنین نقد های داغون و سر هم بندی شده ای ختم بشه همون بهتر که مجله با تاخیر بیاد واقعا از چاپ این نقدا خجالت نمیکشید ؟ نقد Dirt3 و COJ کلهم یه صفحه هم نمیشن!! پیش نمایش هام که به جای مطلب فقط با تصویر پر شده .... البته از حق نگذریم مظالب خوب هم خیلی داشت مثل تقلید های نا فرجام یا نقد inFAMOUS2 یا نقد L.A

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اگه قرار حل شدن مشکل تاخیر مجله و زود منتشر شدنش به چنین نقد های داغون و سر هم بندی شده ای ختم بشه همون بهتر که مجله با تاخیر بیاد واقعا از چاپ این نقدا خجالت نمیکشید ؟ نقد Dirt3 و COJ کلهم یه صفحه هم نمیشن!! پیش نمایش هام که به جای مطلب فقط با تصویر پر شده .... البته از حق نگذریم مظالب خوب هم خیلی داشت مثل تقلید های نا فرجام یا نقد inFAMOUS2 یا نقد L.A
من فکر میکنم یه مقدار زمان میبره تا نویسنده های مجله با زمانبندی جدید هماهنگ بشن....ضمن اینکه مطالب چاپ شده قطعا نقاط ضعف هم دارن ولی هیچکدوم خجالت اور نیستن!

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
بزرگترین مشکله مجله بازی رایانه اینه که وقتی می خوای پیش نمایش یه بازی رو بخونی میبینی که همون بازی رو هفته ی پیش تموم کردی ( منظورم اینه که تاخیرش زیاده !!! )

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بزرگترین مشکله مجله بازی رایانه اینه که وقتی می خوای پیش نمایش یه بازی رو بخونی میبینی که همون بازی رو هفته ی پیش تموم کردی ( منظورم اینه که تاخیرش زیاده !!! )
این شماره که سر وقت اومده دوست عزیز!
البته قرار شده از این شماره بازیرایانه سر وقت و بدون تاخیر بیاد رو پیشخون روزنامه فروشی ها

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
این شماره که سر وقت اومده دوست عزیز!
البته قرار شده از این شماره بازیرایانه سر وقت و بدون تاخیر بیاد رو پیشخون روزنامه فروشی ها
از این وعده ها که همیشه میدن .... دیگه یه چبز عادی شده ......
واسه این شماره هم به احتمال زیاد چون شماره قبل مال e3 بوده سر وقت اومده ...
اگه یادتون باشه پارسال هم شماره بعد e3 خیلی زود اومد ................

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
از این وعده ها که همیشه میدن .... دیگه یه چبز عادی شده ......
واسه این شماره هم به احتمال زیاد چون شماره قبل مال e3 بوده سر وقت اومده ...
اگه یادتون باشه پارسال هم شماره بعد e3 خیلی زود اومد ................
حالا شما لطفا قصاص قبل از جنایت نکن! شاید از این به بعد منظم تر چاپ بشه.....بنظرمن با توجه به ضعف شدید سایر نشریه های این حوزه بازیرایانه تنها نشریه حرفه ای هست که چاپ میشه و شخصا معتقدم حتی با تاخیر هم ارزش خریدن و مطالعه کردن داره!

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
چن وقتی بود مجله رو نمیگرفتم اما این سری انقد بچه ها تعریف کردن که گفتم ببینم چیه !
خوب کلا ! تفاوت خاصی با قبلا نکرده بود . عرزش وقت گذاشتن داره

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
حالا شما لطفا قصاص قبل از جنایت نکن! شاید از این به بعد منظم تر چاپ بشه.....بنظرمن با توجه به ضعف شدید سایر نشریه های این حوزه بازیرایانه تنها نشریه حرفه ای هست که چاپ میشه و شخصا معتقدم حتی با تاخیر هم ارزش خریدن و مطالعه کردن داره!
مگه من قصاص کردم ؟؟؟؟
خداییش چندبار از این حرف ها زدن ؟ منم از خدامه منظم تر چاپ بشه ولی همه طرفداران مجله هم خودشون میدونن که از این وعده ها زیاد داده شده ....
منم موافقم که این مجله خوبه .... خودمم با اینکه تاخیر داره ولی همه شماره هاشو میگیرم فقط با شماره های e3 مشکل دارم ...........

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
راستی یه سوتی خیلی بد از قسمت سیستم ماه پیدا کردم :
تو اول مقاله نوشته شرط اول اجرای بازی ها در رزولیشن 1920*1080 هست بعد نمایشگری که برای سیستم 1 معرفی کرده اخر رزولیشنش 1366*768 هست :d
اون قسمت مقدمه اگر دقت بكنيد يك چيز ثابت هست كه هميشه و بدون حرف اضافه اي چاپ ميشه. و من خودم بعضي مواقع كه لازم باشه در مورد بازار سخت افزار توضيحي بدم به اون چهارچوب ثابت اضافه ميشه ولي اون چهارچوب تغييري پيدا نميكنه. كه قسمت اول مقدمه رو من خودم نوشتم و الباقي موارد ثابت و هميشگي هست. كه به دليل عدم دقت اين مورد تصحيح نشده.
البته خيلي هم بد نبود:D
ولي نكته سنجي خوبي بود.

اگه قرار حل شدن مشکل تاخیر مجله و زود منتشر شدنش به چنین نقد های داغون و سر هم بندی شده ای ختم بشه همون بهتر که مجله با تاخیر بیاد واقعا از چاپ این نقدا خجالت نمیکشید ؟
كدوم نقدا برادر؟ اين روش انتقاد كردن از ريشه مشكل داره. چراكه نه ما متوجه منظور شما ميشيم و نه در پيشرفت مجله تاثيري داره. شما بيا و اشكالات نقدها رو بگو و نقاط قوتش رو هم بگو. اگر مشكل داشت كه نويسنده در نقدهايي بعدي سعي ميكنه كه مشكلاتش رو كمرنگ بكنه. اگر مشكل نداشت با جوابي كه ميده شما رو قانع ميكنه و نقاط قوتش رو باز هم تقويت ميكنه تا يك نقد تا حد امكان بي نقص ارايه بده.

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
شماره جدید بیاد چی رو نقد کنه؟
بزارید مجله بعدی رو بعد انتشار کال و بتلفید
در ضمن گفتیم سر وقت ولی نه سر وقت بدون محتواااا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر