بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اسم تاپیک اینه بحث پیرامون مجله بازیرایانه ولی نمیدونم چرا بعضی از دوستان فکر میکنن اسم تاپیک Fight Club هستش ...
لطف کنید و بحث را منحرف نکنین ...

15 تا پست پاک کردم که اگه میخواستم سخت گیری کنم چند نفر از دوستان را به علت توهین باید جریمه میکردم ...

لطف کنید و حرمت خودتون، مجله و نویسندگان اون را نگه دارین

ممنون

eagle_storm

کاربر سایت
Mar 7, 2008
41
من به دوستانی خیلی از تاخیر های مجله ناراحتن پیشنهاد میکنم بیخیال بشن این مجله از اولشم همین جور بوده و سالهاست که همیشه با تاخیر عرضه شده و سر و کله زدنم فایده نداره مدل مجله وتصمیم گیری مدریتش همینه منم قبلن خیلی ناراحت میشدم از تاخیراش ولی بعد از بیخیالش شدم چون فهمیدم امکان نداره تغییری ایجاد بشه با خودم گفتم این فصلنامه هست(همون موقعها به خودشون پیشنهاد دادم فصلنامش کنن تا خیال همه راحت بشه ولی گوش نکردن) و در حد سالی 5 شماره منتظرم بخرمش هر وقتم بیاد برای نقد هایی که داره میخرم به نظر من نقد جدید و قدیمش در حد 1 2 ماه مهم نیست و مجله کیفیت بالایی داره و اخبارشم برای ماها که نت میاییم و تو سایتهای گیم میریم هر چه قدرم به موقع بیاد بازم عقبه و ما همیشه جلوتریم.

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
من به دوستانی خیلی از تاخیر های مجله ناراحتن پیشنهاد میکنم بیخیال بشن این مجله از اولشم همین جور بوده و سالهاست که همیشه با تاخیر عرضه شده و سر و کله زدنم فایده نداره مدل مجله وتصمیم گیری مدریتش همینه منم قبلن خیلی ناراحت میشدم از تاخیراش ولی بعد از بیخیالش شدم چون فهمیدم امکان نداره تغییری ایجاد بشه با خودم گفتم این فصلنامه هست(همون موقعها به خودشون پیشنهاد دادم فصلنامش کنن تا خیال همه راحت بشه ولی گوش نکردن) و در حد سالی 5 شماره منتظرم بخرمش هر وقتم بیاد برای نقد هایی که داره میخرم به نظر من نقد جدید و قدیمش در حد 1 2 ماه مهم نیست و مجله کیفیت بالایی داره و اخبارشم برای ماها که نت میاییم و تو سایتهای گیم میریم هر چه قدرم به موقع بیاد بازم عقبه و ما همیشه جلوتریم.
دقیقا همین طورِ که میگی !
واسه شخصه من این تاخیرهاش همیشه لذت بخش بوده ! خدا شاهدِ نمی خوام طرفداریه بی موردِ و چشم بسته بکنم ولی 50 % لذته بازی رایانه واسم تاخیرهاشه ! یه شمارش که ویژه نامه ی عید بود عکسه روش هم U2 که چند صفحه هم کمتر داشت و زود اومده بود ، واقعا احساس کردم ربطی به بازی رایانه نداره فقط اسمه بازی رایانه رو داره یدک می کشه ! تا این حد !!
امیدوارم هیچ وقت تاخیرهاش مرتفع نشه !:d هر چند این وسط بیشترین قشری که ضرر می کنن همین تحریریه ـن !!
--------
این شماره ویژه نامه ی E3 ـه ؟ به سبکه گذشته ؟:d
تغییر تو سیستمه امتیازات تو این شماره اعمال شده ؟
تحلیل کنفرانس ها رو کماکان 1 نفر انجام میده { جناب کنی } یا نه به نوعی اکثریت می تونن نظر بدن ؟
ممنون!

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
اگه آقای کنی باشند که از همین حالا مشخصه . توی برنامه ی صفر و یک هم برای بررسی E3 کنفرانس ماکروسافت رو کوبیدن . البته تا حدودی هم حق داشتن .
آقا این سایت بازی رایانه برای چیه ؟ یک عکس می زاشتید حداقل دل آدم آب نشه . راستی هنور هم پیش نمایش GeoW3 رو نزاشتید ها . خبری از پیشنمایشش نیست ؟

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
این شماره کامل مربوط به E3 هست و چند تا هم پیش نمایش داره، سیستم امتیاز نقد ها هم از شماره آینده تا حدودی تغییر می کنه چون تو این شماره نقدی نخواهد بود(مثل سال گذشته). از شماره بعد از E3 امتیاز بخش جذابیت دوباره اضافه میشه. به این صورت هم این بخش وجود خواهد داشت هم اینکه دوستانی که با حذف امتیاز فنی مخالف بودن میتونن چهار تا امتیاز و با هم جمع و میانگین بگیرن که میشه همون امتیاز فنی

پیش نمایش Geow 3 هم فکر کنم تو همین شماره E3 هست. جلد هم تا فردا براتون همین جا قرار میدم.
مجله هم پخش قرار بود پنج شنبه برای نمایندگی ها ارسال کنه و شنبه که فردا باشه هم برای دکه ها

موفق باشید

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
قراره ایشون چیه منو بشناسه ؟
...................
برای من میدونید چی جالبه اینکه من و محمد طالبیان با احمد رضا ناطق الهی و بهزاد خرم دوست هستیم و چند وقت یک بار با هم میریم بیرون ( البته بهزاد چند وقته ندیدیم ) اونوقت شما ها اینجا دعوا می کنید. زشته به خدا. مسئله تاخیر چیزه جدیدی نیست و خب در زمنیه همه انتقاد ها قبوله منتها به جز سیستم نمره بندیمون هیچ چیز مجله عوض نشده. حالا به شعور کدوم مخاطب توهین میشه خدا داند.

اولا توهین رو شما ها با این بد قولیهاتون به همه کخاطبانتون کردید . چون دروغ میگین .
من زنگ زدم دفتر مجله ، 8 بار ، و هر 8 بار به من گفتن تا اخر هفته میاد . من هم تا اخر هفته صبر میکردم و نمیومد این مجله . اخرش هم 1 ماه گذشت و شد 2 ماه تا اومد . به این میگن توهین به شعور مخاطب اقای مدیر کل سایت بازی رایانه .

من همین موضوع رو هم اونجا مطرح کردم که به من توهین شد و بن هم شدم !!!!!

جواب پاراگراف اولت رو هم که ولش کن .

به هر حال دیر میاد به درک ،، حداقل کیفیت نقد ها و مجله رو بالا نگه دارین .

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اولا توهین رو شما ها با این بد قولیهاتون به همه کخاطبانتون کردید . چون دروغ میگین .
من زنگ زدم دفتر مجله ، 8 بار ، و هر 8 بار به من گفتن تا اخر هفته میاد . من هم تا اخر هفته صبر میکردم و نمیومد این مجله . اخرش هم 1 ماه گذشت و شد 2 ماه تا اومد . به این میگن توهین به شعور مخاطب اقای مدیر کل سایت بازی رایانه .

من همین موضوع رو هم اونجا مطرح کردم که به من توهین شد و بن هم شدم !!!!!

جواب پاراگراف اولت رو هم که ولش کن .

به هر حال دیر میاد به درک ،، حداقل کیفیت نقد ها و مجله رو بالا نگه دارین .
نارحتی شما نخر. چاقو که نگذاشتیم بخرید. نخر.
نه اتفاقا میخوام جواب پاراگراف اول بدی.
قابل توجه ات من هم مدیر کل سایت بازی رایانه نیستم با کسه دیگه ای اشتباه گرفتی.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
نارحتی شما نخر. چاقو که نگذاشتیم بخرید. نخر.
نه اتفاقا میخوام جواب پاراگراف اول بدی.
قابل توجه ات من هم مدیر کل سایت بازی رایانه نیستم با کسه دیگه ای اشتباه گرفتی.

نمیدونم چرا بعضی از کاربرا بی جنبه ان !!!!

منطقتون همینه ؟؟؟ ناراحتی نخر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! با همین منطقتون ملت رو سر کار گذاشتین دیگه . من که اصلا این مجله رو با این تاخیر هاش خیلی وقته نمیخرم .

در عوض بازی نما رو میگیرم که فوق العاده بهتره نسبت به مجله شما . منظم و سر ماه . نقد های خفن .سایتشون عالی . اداب معاشرت با کاربرا فوق العاده است .

حتی برای تنظیم صفحات مجله با خواننده ها تو سایت گفتگو میکنن .

ضمننا چون جنبه نداری جواب پاراگراف اول رو بیخال میشم .

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
منطقتون همینه ؟؟؟ ناراحتی نخر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! با همین منطقتون ملت رو سر کار گذاشتین دیگه . من که اصلا این مجله رو با این تاخیر هاش خیلی وقته نمیخرم .

در عوض بازی نما رو میگیرم که فوق العاده بهتره نسبت به مجله شما . منظم و سر ماه . نقد های خفن .سایتشون عالی . اداب معاشرت با کاربرا فوق العاده است .
نه جانم اشتباه اومدی. اینجا هیچ کس به شما توهین نکرده و من مشکلم دقیقا حرف ها دورغ شماست. سیستم نقد ما هم مشکلی نداره ( مشکل داره اما اون چیزی که شما میخوای هیچ وقت نمیشه چون ما بازی نقد می کنیم , نه اینکه داستانشو تعریف کنیم. نمونه ای از پست های شما :
بالاخره عشق نامه بازی رایانه در اومد !!!!!!!!!!!
چون هر وقت که عشقشون بکشه میدن بیرون !!!!!!!!!!!

من تا الان بیش از ده پست دادم در باره بازی رایانه که همشو پاک کردن و دو بار هم بن شدم .

چون جنبه انتقاد ندارن اینها !!!!!!!!
در کمال تعجب هم این شماره کیفیتش از تمام شماره های 10 ماه گذشته بهتر بود !!! اللهم صله علی محمد و اله محمد ! یه وقت چشم نخورن !

نقدها هنوز رو اعصابه ! چون مبتدی هستن ! حرفه ای نیست .
یعنی چی ؟ یعنی اینکه ادم میتونه بفهمه هر نقد چه طوری شروع میشه و اخرش چه طوری تموم میشه !
منظور ایشون را هم از مبتدی بودن الان می فهمیم :
عنی این که فقط بازی رو تو 2صفحه !! نقد میکنن . تمام بازی های بزرگ ( اکثرا ) تو 2 یا 3 صفحه نقد شدن .

برای این بازی ها باید تاریخچه نوشت .
چون همه زبانشون خوب نیست .

یکی دیگه از اشکالات نقد کنندها ( بر خلاف بازینما ) اینه که هیچ چی در مورد داستان بازی نمیگن ( چون فکر میکنن که داستان لو میره !!! خوب هر کی میخواد میتونه نخونه ! )
همه که زبانشون خوب نیست .

جواب بازی رایانه ای ها : خوب به ما چه میخواستن زبان یاد بگیرن که مشکل نداشته باشن !
بی منطق ترین جوابیه که تا به حال بارها شنیدم .
سلام به تمام کسانی که از بس بازی رایانه دیر اومده دارن کلافه میشن !!!!!!!!!!

میگم بچه ها یه چیزی هست به اسم تحریم !!!

بیاید یه 2 تا سه ماهی بازی رایانه رو تحریم کنیم !!!!

اونوقت شاید زود بیاد
;)
میدونی چیه ؟؟ همش به خاطر بی جنبه بودن مسولین سایت و فروم بازی رایانه هست .

در ضمن شما برای اینکه کل ماجرا دستت بیاد بهتره کل فروم رو یک بار دیگه بخونی .
چون یه کار بر دیگه از پست های من و توهین های مسئولین بازی رایانه به بنده کپی گرفته و اونها رو اینجا ( تو همین فروم بازیسنتر ،، صفحات قبل ) گذاشته و به رفتار اونها اعتراض کرده .

میتونی یه بار دیگه برگردی عقب تا همه چی دستت بیاد .

که دیگه این طوری جواب ندی .
این هم برخورد های من با ایشون که من نمی دونم به کجای ایشون برخورده ؟

یکی دیگه از اشکالات نقد کنندها ( بر خلاف بازینما ) اینه که هیچ چی در مورد داستان بازی نمیگن ( چون فکر میکنن که داستان لو میره !!! خوب هر کی میخواد میتونه نخونه ! )
همه که زبانشون خوب نیست .

ما بازی نقد می کنیم کتاب داستان که چاپ نمی کنیم. اصولا هیچ مجله معتبری تو دنیا داستان از اول تا اخر نمی گه. اگه کسی داستان متوجه نشد و زبانش هم خوب نبود از فروم می تونه استفاده کنه.
در ضمن تو فروم سایت هم مثل مجله هست. نقاط حساس داستان رو نمینویسن که . کلی میگن ! پس نگو برو تو فروم !!!!
ببین دوست من ما یک فرق برزگی با بازی نما داریم. بازی نما نقد محور اما ما پیش نمایش محور هستیم. توی این موردی که شما میگی بازی نما مسلما انتخاب بهتری هست چون نقدهاش درباره همه چی بازی حتی نکات جانبی هم صحبت می کنه در صورتی که ما توی پیش نمایش این کار می کنیم با این تفاوت که ما هیچ وقت داستان بازی را خیلی باز نمی کنیم و فقط به نقد رویه داستانی و نوع روایتش می پردازیم.
این چیزی که شما میگی توی فروم بازی سنتر هست. شما کافیه بری توی تاپیک بازی مخصوص و از یک نفر بخواهید که براتون توضیح بده و مسلما کاربر های خوبی هستند که جواب شما را کامل بدند.

..........................

حالا قضاوت با بقیه اما من که نفهمیدم با چه کسی بد حرف زدم. شما هم خواهشا وقتی جوابی نداری نگو جنبه نداری چون با یک جستجو ساده همه چیز را میشه فهمید.

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
من که اصلا این مجله رو با این تاخیر هاش خیلی وقته نمیخرم .
كسري جان اصلا همين يه تيكه رو داشته باش اصلا مجله رو نميخره و اصلا نميخونه تازه از كيفيت نقداش هم انتقاد ميكنه كلا ايشون رو نبايد جدي گرفت ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر