بحث و گفتگو در مورد سریه Geforce 8

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
در کل برای خرید کارت گرافیک باید بهترین مدل رو خرید چون هرروز سیستم گرافیکی بازی ها میره بالا و مدل های جدید گرافیکی بروز میشند و باید جدیدترین کارت رو برای اجرای هرچه بهتر اون ها داشت . نمونه بارزش همین بازی Crysis هستش که فکر نکنم سری های GTS یا سری های ارزانتر از اون ها ، از لحاظ فریم ریت جالب جواب بدند . اونجاست که افسوس میخوره آدم که ای کاش مدل بهتری داشتم . اگر هم پول میخواد بزار بخواد چون قانون ایران اینجوری هستش که اگر پول داری PC اگر نداری جمع کن پولات رو و برو به سمت کنسول !
12.gif

سلام
دوست عزیز این که باید بالاترین مدل رو خرید رو کمی باهاش مخالفم...
1-همه پول کافی ندارند به همین دلیل شرکت های کارت سازی چند مدل کارت میدن.
2-همه احتیاج به بهترین رو ندارند.شاید یکی به بازی کردن روی 1042*768 با نصف جزییات راضی باشه.
3-خاصیت pc اینه که اگر فول نشه بازی کرد خوب جزئیات رو کم میکنیم.البته 8600 جی تی اس از سیستم پیشنهادی کرایتک بهتره.پس میتونه بازی رو در حد خوب با فریم خوب اجرا کنه;)
موفق باشی

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
نظر شما متین ولی به نظر من هم این حرف شما در زمان های گذشته درست بود . زمان که میگذره و ویژگی های گرافیکی به سمت مثبت پیش میرند ، کم کم گرافیک های ثابت برای گیمر های سطح پایین و معمولی ، تکراری میشه و این روزها دیگه با وجود کنسول های جدید و گرافیک بالا ، همه سعی دارند بالاترین گرافیک بازی رو تجربه کنند . متاسفانه این قانون هرجوری بخواییم براش دلیل در بیاریم پابرجاست و اون هم اینکه برای بازی و گیمر بودن حرفه ای باید خرج کرد چراکه بدون خرج کردن نمیشه لذت بالا بودن فریم در بازی رو چشید . البته این موضوع هم هست که همونطور که شما فرمودید ، بعضی ها با گرافیک پایین هم میتونند استفاده کنند ولی به هرحال برای ما که کلی بازی رو اجرا کردیم و گرافیک های مختلف بازی ها رو امتحان کردیم دوست داریم بازی مثل بازی Crysis و بازی های آینده رو با بالاترین گرافیک و با بالاترین فریم اجرا بکنیم . برای همین هم یا باید به سمت کنسول پیش رفت و چند سالی رو با اون مشغول بود یا اینکه پول رو برای یک سیستم قوی و بالاترین گرافیک مثل Geforce 8800GTX خرج کرد .
12.gif

من کارت های مختلفی رو از مدت ها پیش امتحان کردم ولی هربار دیدم که این کارت هم جواب نداده و بایستی کمی بهترش رو بگیرم و الآن به این نتیجه رسیدم بایستی بهترینش رو بگیرم . نهایتاً‌ اگر بخوایید بازی های نسل جدید رو با بالاترین گرافیک تجربه بکنید بایستی Geforce 8800GTX یا GTS رو خریداری بکنید البته اگر بخوایید حداقل برای 3 سال کارت روی سیستم شما کم نیاره ( حالا بحث ATI هم جداست )
31.gif

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
خوب برای گیمر حرفه ای بحث جداست:biggrin1: و صد در صد باید بره دنبال بهترینش...
ولی گفتم بعضی با 6200 هم دارن حال میکنن;)
کلا بهترین کارت گرافیک هم روی پی سی انداخت بالای 1 سال high end نمیمونه(البته تا 3 سال کاره ادم رو راه میندازه...ولی الان توی خارج ملت 6 ماه یه بار سیستم عوض میکنن:) )
اینم یادت باشه اینجا ایرانه و نظرات مختلف;)
(من خودم با تو ام:biggrin1: یعنی میگم همه 8800 بگیرن(وقتی پول باشه چرا 8800 نباشه؟);)
موفق باشی

Radian

کاربر سایت
Mar 28, 2007
122
من از ابتدا منظورم در اولین پسن 6800 بود ... گفتم 8600 که بیاد با 150 تومن قیمت ...

کارایینش در حد 7600 Gt یا 6800 Ultra خواهد بود ...

شما اشاره کردین Ultra نداریم و Gs شده ... عرض کردن Ultra داره فروش میشه ....

5 تا عکس گزاشتم ، تا به سایت معتبری اشاره کرده باشم ... 4 تا پست دادم ! 1 دونش

4 تا عکس بود ... فکر کنم کافی باشه ! ... در مورد اون جمله ی استناد به بازار روس سخنم

با لفظ Ultra بود ...

با سپاس

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من از ابتدا منظورم در اولین پسن 6800 بود ... گفتم 8600 که بیاد با 150 تومن قیمت ...

کارایینش در حد 7600 Gt یا 6800 Ultra خواهد بود ...

شما اشاره کردین Ultra نداریم و Gs شده ... عرض کردن Ultra داره فروش میشه ....

5 تا عکس گزاشتم ، تا به سایت معتبری اشاره کرده باشم ... 4 تا پست دادم ! 1 دونش

4 تا عکس بود ... فکر کنم کافی باشه ! ... در مورد اون جمله ی استناد به بازار روس سخنم

با لفظ Ultra بود ...

با سپاس

والا من که نمیفهمم چی میگی و چی میخوای:)
فقط بگم 8600 جی تی اس که قویترین مدل 8600 هستش قدرتی معادل 7900 جی تی یا 7950 جی تی داره...میتونی توی اون ریویو هایی که گذاشتم ببینی;)
اون 4 تا پست هم که با فاصله ی 1 دقیقه از هم داده بود به هم پیوست شد...
الان دیگه 8600 اولترایی وجود خارجی نداره;)
موفق باشی

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
1-cpu سیستمت باعث میشه نتونی از تمام قدرت کارت اسفاده کنی.
به نظرت اگر 4000+ X2 بگیرم خوبه؟؟؟ چون mainمن تا 4000 بیشتر ساپورت نمیکنه!!!

تو الان داری با 6600 صفا میکنی:)
ای خدا!!!! من دارم با این 6600 عذاب میکشم!!! تا حالا شده بازی مورد علاقت رو با 10 فرم بازی کنی؟؟؟ نمیدونم چی باعث شده این فکر رو در مورد من بد بخت کنی :( من فقط انتظارم از 6600 خیلی کمتر از این حرف ها بود ولی دیدم یه خرده از اون چیزی که من فکرش رو میکردم بهتر در اومده انقدر دوستش دارم! ممد نمیدونی چه شبایی رو ما با هم به صبح رسوندیم :cheesygri

-پاور 70 تومنی میخوای:biggrin1:
من به خاطر nVidia جونم رو میدم دیگه power با قیمت 70 تومن که چیزی نیست :cheesygri

-همه پول کافی ندارند به همین دلیل شرکت های کارت سازی چند مدل کارت میدن.
آخ قربون آدم چیز فهم برم!!!

(من خودم با تو ام:biggrin1: یعنی میگم همه 8800 بگیرن(وقتی پول باشه چرا 8800 نباشه؟);)
بعد از کنکور پولشم میاد !!! تو غصه نخور :cheesygri

نظر من همچنان 8600هست چون پولی برای خرید cpu باید بمونه

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
به نظرت اگر 4000+ X2 بگیرم خوبه؟؟؟ چون mainمن تا 4000 بیشتر ساپورت نمیکنه!!!
برای 939 بتونی x2 3800 هم گیر بیاری خوبه:biggrin1:
مینت تا 4800 و fx60 هم ساپورت میکنه;)
ممد نمیدونی چه شبایی رو ما با هم به صبح رسوندیم
با 6600:biggrin1:

نظر من همچنان 8600هست چون پولی برای خرید cpu باید بمونه
اگر خواستی 8600 بخزی زیاد مهم نیست cpu تو قویتر کنی و همین کافیته...
به نظرم 8800 جی تی اس 320 رو بگیر بعدا سیستم رو بهتر میکنی:biggrin1:
الانم که قیمتا هی داره افت میکنه;)
8800 جی تی اس با 3000 بهتره از 8600 جی تی اس با core due 6800;)

HamidHDDD

کاربر سایت
Apr 22, 2007
39
نام
حمید
سلام
من یه سوال کوچیک داشتم از سری کارت گرافیک هم چیزی سرم نمیشه
فقط میخواستم بگم چرا قیمت سری کارتهای 7000 خیلی پایین تر هستش ولی قیمت مثلا یه کارت 8000 یا 8800 حدود پانصد تا ششصد تومنه

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
امین ایران که معلوم نیست چند بشه...ولی اونور بین 180$ تا 240 $ هست...اگه دقیق میخوای برو سایت روبه رو www.newegg.com

حمید جان ببین شرکت های کارت سازی مثل انویدیا کارتهاشون رو در انواع مختلف برای کاربران مختلف با نیازهای متفاوت و بودجه های غیر یکسان میسازند.به طور کلی میتونیم بیگم 3 دسته ی high end-main strem -low end میده بیرون.اولین سری که میاد قویترین و بهترینه...الان این 8800 اینطورین...البته سریه 7 هم در قسمت های اند قیمتش روی 500-600 تومنه....ولی دیگه از دور خارج شده

shahin63

کاربر سایت
May 3, 2007
122
نام
شاهین
سلام.براتون جدول مقایسه کارت های گرافیکی XBOX 360 & PS3 رو با کارتهایگرافیکی 8800GTX&7900GTX و چندتا کارته دیگه گذاشتم که دیدنش خالی از لطف نیست.
xBcTx2VOJd.jpg

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
سلام برو بچ چطوريد اطلاعات تكميلي سري 8 جيفرس رو داشته باشد همونطور كه منتظر بوديم8900 هم بالاخره داره مياد خيلي عاليه با اين پيشرفت من كه منتظر سري 9 ميمونم
8900 هم با نامهاي GTS GTX GX ريليز ميشه عكسي در دسترس نيست احتمال زياد 8950 باز هم از دو هسته گرافيكي استفاده خاهد كرد سري 8 با وجود اينكه وارد بازار شده و داره بازار رو تسخير ميكنه اما تاكنون هيچ بازي بر اساس DX10 ساخته نشده و فعلا 8800 دارها دارن از قدرت هسته اين كارتها استفاده ميكنن نه از ويژگيهاي اون اين سري از جيفرس رقيب سر سخت R600 هست
2wrnqd3.jpg

مطمئنی این خبر تازست؟ اونوقت R600 چیه؟ می تونی بگی الان اومده یا نیومده؟اسمش چیه؟از طرف کی میاد؟

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
خر تر از اين cpu qx6700 هستش كه پايتخت 1.5 ميليون داره :دي
راستي مجتبي جان اينجا تاپيك 8800 هستش چه ربطي داره به سي پي يو و 360 ؟:p :biggrin1:
تو هم نميخواد سي پي يو بخري يه فن بخر برس به 3000 تا به قدرت x6800 برسي:)

سی پی یو 3000 با یک فن تازه میشه intel ؟ آره خب شعار جدیدش leap ahead هستش...زیاد دور از انتظار نیست....:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر