بحث و گفتگو درباره سبک Shoot'em up

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
زیاد تو نخ بازی های PSN نبودم ولی فکر کنم دموی یه بازی توی این سبک رو دانلود کردم.درست یادم نیست ولی مال کپکام بود و تو اسم بازی یه 1942 یا 1943 بود.گرافیک خیلی خوبی داشت.
کسی تو دنیا هست که هواپیمای آتاری (River Raid) رو تموم کرده باشه؟هوس کردم یه سر برم یوتیوب ببینم میشه یه ویدیو ازش پیدا کرد یا نه!فکر کنم آخرش میرسی به یه جا که هی باریک میشه و باریک میشه تا بمبست میشه:cheesygri
یادمه نامکو اون موقع زیاد بازی هواپیمایی! میزد.البته تو سبک های مختفل و مثلا 3بعدی اون زمان ها!
تاپیک خیلی جالبی بود.خوشم اومد.حال هوای BC رو عوض میکنه.تشکر از سازنده تاپیک.
دیدم رو به این سبک عوض کرد.تا حالا فقط تلاش میکردم که این بازی ها رو فقط تموم کنم و بادی به غبغب بندازم و که بله این منم!

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
آره R-Type جزو گیم‌های کلاسیک و معروف این سبکه و خیلی هم سخته! البته من خودم هنوز جذب این گیم نشدم اما کلاً توصیه می‌شه :D
اگه کسی بخواد، می‌تونه R-Type Dimensions رو که در واقع شامل دو گیم R-type 1, 2 با گرافیک جدید هست، از XBLA بخره. که البته این Option هم توش هست که با همون گرافیک قدیمی بازی کنین.
چه خوب! اگه یک روز برگشتم به XBL حتماً میگیرمش.
آره بازی خیلی سختیه. انقدر سخته که من یکبار که به قصد تفریح بازی میکردم رفتم هر چی چیت داشت دراوردم ( روم سیاه :biggrin1: ) و زدم و با هزار دوز و کلک و قدرت تا آخر و ضد ضربه و بند و بساط رسیدم به غول آخرش ولی بازم نتونستم بازی رو تموم کنم! :laughing:

راستی توی XBL یک بازی ارکید free هست ( زمان ما که بود! ) به اسم Aegis Wing توی همین سبکه. گرافیک و گیم پلی بدرد بخوری نداره ولی مالتی پلیر ( تا 4 نفره میشه ) خیلی لذت بخشه، یا برای رکورد زدن خوبه.
قابلیت جالبش این بود که علاوه بر اینکه هر بازیکن سفینه خودش رو داشت و میتونست مستقل حرکت کنه، میشد سفینه ها رو به هم join هم کرد و به این وسیله قدرت شلیکها رو بالا برد! البته سرعت حرکت کم میشد. در این حالت یکی از 4 نفر کنترل سفینه یکی شده رو بدست میگرفت و بقیه تیراندازی میکردن.

دقیق یادم نیست ولی فکر کنم market place یکی از منطقه ها ( که گمونم اروپا بود ) این بازی رو نداره، چون یکسری از بچه ها نتونسته بودن پیداش کنن.

شاید اصلا بازیای این سبک باعث شده که شما رشتت "هوا فضا" بشه :smartass:
باور بفرمایید اگه میدونستم ممکنه به اینجا ختم بشه شاید بازی نمیکردمشون. :biggrin1:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
چه خوب! اگه یک روز برگشتم به XBL حتماً میگیرمش.
آره بازی خیلی سختیه. انقدر سخته که من یکبار که به قصد تفریح بازی میکردم رفتم هر چی چیت داشت دراوردم ( روم سیاه :biggrin1: ) و زدم و با هزار دوز و کلک و قدرت تا آخر و ضد ضربه و بند و بساط رسیدم به غول آخرش ولی بازم نتونستم بازی رو تموم کنم! :laughing:
دَرک می‌کنم :D اصولاً 1CC کردنِ R-Type هم کار خیلی سختیه، چون جای اشتباه نداره و شنیدم توی این مایه‌هاست که اگه یه بار بمیری، دیگه کارت تمومه!
راستی توی XBL یک بازی ارکید free هست ( زمان ما که بود! ) به اسم Aegis Wing توی همین سبکه. گرافیک و گیم پلی بدرد بخوری نداره ولی مالتی پلیر ( تا 4 نفره میشه ) خیلی لذت بخشه، یا برای رکورد زدن خوبه.
اینو هم خودم بازی نکردم اما شنیدم جالب نیست.
بهترین Shmup های XBLA، همون Ikaruga و R-Type Dimensions هستن. البته بازی Dodonpachi هم خیلی عالیه ولی فقط توی Marketplace ِ ژاپن پیدا میشه :(
من Ikaruga رو دارم ولی هنوز جرأت نکردم برم تو نخش :D

ولی اگه پایه باشی، XBox چند تا گیم Shoot'em up ِ خفن داره (روی DVD).

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
تشکر بابت تاپیک ! خیلی عالیه !
رفتم Raiden III رو دانلود کردم و فعلآ مشغولم :D خیلی حال میده ! فقط یه کم سخته :D

بهترین بازی این سبک برای موبایل به نظرم SkyForce هست. دو نسخه داره و طراحی خیلی زیبایی هم داره. با موسیقی های فوق العاده و باس های عالی ! فکر کنم فقط برای Symbian طراحی شده.
تنها مشکلش درجه سختیش هست که بعد از 3,4 بار تموم کردن بازی دیگه راحت میشه روی آخرین درجه هم بازیش کرد ! یادش بخیر شماره یکش رو انقدر بازی کرده بودم که چشم بسته هم میتونستم برم (با اغراق :D)

SkyForce 1
skyforce.jpg

SkyForce 2
skyforce-reloaded-2.jpg

کسی تو دنیا هست که هواپیمای آتاری (River Raid) رو تموم کرده باشه؟هوس کردم یه سر برم یوتیوب ببینم میشه یه ویدیو ازش پیدا کرد یا نه!فکر کنم آخرش میرسی به یه جا که هی باریک میشه و باریک میشه تا بمبست میشه:cheesygri
کلآ نصف بازیهای Atari 2600 پایان نداشتن ! River Raid هم یکی از همین بازیها بود که هیچ وقت به آخر نمی رسید ! رقابت بر سر رکوردها بود و گویا رقابت داغی هم بوده اون زمان !

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
من هم Raiden III رو شروع کردم.

Aegis Wing
اینو هم خودم بازی نکردم اما شنیدم جالب نیست.
آره دره پیته فقط بدرد تفریح دسته جمعی یا رکورد رفقا رو زدن میخوره.

نوشته شده توسط HamidoOs:
بهترین Shmup های XBLA، همون Ikaruga و R-Type Dimensions هستن. البته بازی Dodonpachi هم خیلی عالیه ولی فقط توی Marketplace ِ ژاپن پیدا میشه :(
خب اگه خیلی علاقه داری یک گیمرتگ با لوکیشن ژاپن هم بساز که دسترسی پیدا کنی. ( چشم بسته غیب میگه :biggrin1: )

نوشته شده توسط HamidoOs:
ولی اگه پایه باشی، XBox چند تا گیم Shoot'em up ِ خفن داره (روی DVD).
با اون قابلیت فرا زمینی بکوارد 360 نمیشه این گیمهای خفن Xbox رو روش بازی کرد؟

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
من هم Raiden III رو شروع کردم.
بــَــه بــَــه، بسیار عالی.
حالا که شما ها هم Raiden III رو شروع کردین و اگه می‌خواین جدی واردش بشین، بد نیست یه توضیحی بدم.

خو گفته بودم که، یکی از هدف‌های بازی کردنِ یه Shoot'em up، اینه که با یه Credit (یعنی بدون استفاده از Continue) بازی رو تموم کنین (1CC کنین).
حالا این قضیه تازه موقعی به عنوان یه 1CC ِ واقعی به حساب میاد که گیم رو دقیقاً با سختی ِ مشابه سختی ِ Default ِ نسخه آرکید بازی کنید.
بنابراین توی Raiden III، باید توی Options، سختی رو روی Arcade بذارین و تعداد Bomb و Lives هم همون مقادیر Default باشه، یعنی 3 تا Life و 3 تا Bomb. یعنی شرایط باید کاملاً مثل نسخه آرکید باشه.

من خودم ریز ریز Raiden III رو بازی می‌کنم و با همین شرایطی که گفتم، تا Boss ِ مرحله 6 رسوندم خودم رو، و امتیاز 11 میلیون رو آوردم :D
یه امتحان بکنین ببینین شما به کجا می‌رسین.
خب اگه خیلی علاقه داری یک گیمرتگ با لوکیشن ژاپن هم بساز که دسترسی پیدا کنی. ( چشم بسته غیب میگه :biggrin1: )
هائوون؟ اینجوریه؟ فـِک کنم باید IP ِ طرف هم واسه ژاپن باشه تا بتونه از اونجا خرید کنه :-؟
با اون قابلیت فرا زمینی بکوارد 360 نمیشه این گیمهای خفن Xbox رو روش بازی کرد؟
اِ اِ اِ مـثکه سوء تفاهم‌ خور شد :D منظورم از XBox، همون یخچال 360 بود!
یه سوال؟
Geometry wars هم ت. سبک shmup طبقه بندی میشه؟?
آره اونم Shmup ــه و سخت و خـوب هــم هست ولی می‌دونی، تا جایی که من دیدم طرفدارهای Shmup های ژاپنی باز هم زیاد دنبال این گیم نمی‌رن. من خودم این گیم رو بازی نکردم و دقیقاً از سیستم بازیش اطلاع ندارم، اما به نظر میاد سیستمش خیلی با ژاپنی‌ها (که توی پـُست اول توضیح دادم) فرق داره. اصولاً هم برای جوی استیک 8 جهته‌ی ساده (یعنی کنترلر آرکید) طراحی نشده و باید با آنالوگ بازی بشه، درسته؟
ولی خو می‌شه بازی کرد و لذت برد :) (البته نه من)

آخرین ویرایش:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
ما که بچه بودیم رو آتاری اون هواپیما رو بازی میکردیم. اسمش هم بلد نیستم.:biggrin1: خیلی حال میداد.
آخرین بازی رو هم که در این سبک بازی کردم بازم اسمش رو یادم نیست، بازیی بود که دشمن ها مرغ و خروس بودند و مرحله هاش هم طبق سیاره های منظومه شمسی طراحی شده بود.:biggrin1: که آخرش میرسیدی به خورشید و خیلی سخت میشد. در کل فکر نمیکنم دیگه مزاقم به اینجور بازی ها خوش بیاد. مگه اینکه بحث کل کل و رکورد زنی بیاد وسط.:biggrin1:
ویرایش: یادم آمد:biggrin1:
Chicken Invaders
نظرتون چیه به پیشنهاد بزرگان یه بازی مشترک رو بازی کنیم و رکورد ها رو بذاریم اینجا؟

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
نظرتون چیه به پیشنهاد بزرگان یه بازی مشترک رو بازی کنیم و رکورد ها رو بذاریم اینجا؟
فکر خوبیه، البته برای اینکه بشه امتیازها رو درست با هم مقایسه کرد، باید یه گیم انتخاب بشه که Scoreboard آنلاین داشته باشه تا توی امتیازهای ثبت شده، شکـّی وجود نداشته باشه.

متأسفانه روی PC همچین گیمی تقریباً وجود نداره :( و بهترین کنسول هم برای Shoot'em up، همون XBox 360 ـــه.
(اصولاً به خاطر همین این تاپیکم رو توی بخش Console Game Communities ایجاد کردم، اگه نه اصلاً دوست نداشتم یه روزی تاپیکی بزنم که کنار تاپیک‌های جذاب این بخش قرار بگیره!)

خلاصه، مثلاً همون Mushihimesama Futari ver1.5 که گفتم، یه گیم 360 ـــه که Region-Free هم هست و Scoreboard های جهانی داره و Replay بازی‌تون رو هم می‌تونید آپلود کنید تا بقیه هم ببینن لذت ببرن. و از طرف دیگه خودم هم الان دسترسی به لایو ندارم، چون جرأت ندارم با کنسولم آنلاین بشم تا بــَن شم :D

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
حمیدوووووس :-|_ بلاخره موشی(mushihimesama futari ver1.5 :- || ) رو 1cc می کنم :-W

به کسایی که واقعا می خوان shmup بازی کنن,(صدالبته منظور 1ccـه ! با unlimited lives\continues بچه 3 ساله هم می تونه بره) بگم که shmup دقت,حوصله و اعصاب خیلی خیلی زیادی می خواد و فقط مخصوص کساییه که می خوان خفن خودشونو Challenge کنن.
مثلا ممکنه حتی فقط رسیدن به final bossـه یه shmup یک ماه طول بکشه ! ولی خلاصه اولش سخته, اما وقتی راه بیوفتین دیگه نمی تونین ولش کنین :biggrin1:

من مثلا الان خیلی وقته روی باس stage 4ـه موشی گیر کردم (البته کلا خیلی خیلی کم بازی کردم, حمیدوس یه مدت همه وقت و هوش و حواس گیمینگ خورشو روی موشی گذاشته بود)
-
حمیدوس , Raiden DXـم با موفقیت روی psp اجرا شد , مثل امولیتر pc , نه مشکل input lag داره نه audio lag . مشکل از امولیتر خودته
اینم فعلا شد پروژه portable shmupـه ما :) الان هرچه سریع تر قبل از تو باید اینو 1cc کنم :-W

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
بــَــه بــَــه، بسیار عالی.
حالا که شما ها هم Raiden III رو شروع کردین و اگه می‌خواین جدی واردش بشین، بد نیست یه توضیحی بدم.

خو گفته بودم که، یکی از هدف‌های بازی کردنِ یه Shoot'em up، اینه که با یه Credit (یعنی بدون استفاده از Continue) بازی رو تموم کنین (1CC کنین).
حالا این قضیه تازه موقعی به عنوان یه 1CC ِ واقعی به حساب میاد که گیم رو دقیقاً با سختی ِ مشابه سختی ِ Default ِ نسخه آرکید بازی کنید.
بنابراین توی Raiden III، باید توی Options، سختی رو روی Arcade بذارین و تعداد Bomb و Lives هم همون مقادیر Default باشه، یعنی 3 تا Life و 3 تا Bomb. یعنی شرایط باید کاملاً مثل نسخه آرکید باشه.

من خودم ریز ریز Raiden III رو بازی می‌کنم و با همین شرایطی که گفتم، تا Boss ِ مرحله 6 رسوندم خودم رو، و امتیاز 11 میلیون رو آوردم :D
یه امتحان بکنین ببینین شما به کجا می‌رسین.
1cc که هیچی من فعلاً باس مرحله 3 کلاً game over میشم. :laughing: حالا واسه روز اول بد نیست!
راستی کلاً چند مرحله هست این Raiden III ؟
نوشته شده توسط HamidoOs:
هائوون؟ اینجوریه؟ فـِک کنم باید IP ِ طرف هم واسه ژاپن باشه تا بتونه از اونجا خرید کنه :-؟
نمیدونم به شک افتادم ولی اگر قرار به IP چک کردن بود که کلاً ایرانی ها نمیتونستن چیزی بخرن چون اکثریت با لوکیشن usa یا اروپا گیمرتگ میسازن ولی بازی آرکید هم زیاد میخرن بدون مشکل.
البته سر بعضی چیزها چک میکرد مثلاً map های Gears of war از یک زمان به بعد دیگه به ip ما اجازه نمیداد بگیریم، ولی با یک vpn زدن ساده ( در صورت share بودن کانکشن با ویندوز ) مشکل حل میشد!
حالا نمیدونم من خیلی وقته تو باغ نیستم. ولی خب امتحانش مجانیه! اگه مشکلات بن و اینها حل شد و وصل شدی یکی میتونی بسازی و بری یک چیز مجانی رو از marketplace ژاپن امتحان کنی ببینی چی میگه. نداد هم غصه نخور برو دنبال vpn جاپنی. :biggrin1:
ولی مسئله ms point رو نمیدونم ژاپن سیستمش چیه. من فقط پوینت اروپا و امریکا شنیدم تا حالا!
نوشته شده توسط HamidoOs:
اِ اِ اِ مـثکه سوء تفاهم‌ خور شد :D منظورم از XBox، همون یخچال 360 بود!
آهاع!
آخه اسم Xbox خالی که میاد اون قابلمه ضربدری شکل سیاه سوخته رو تداعی میکنه. :biggrin1:
خوبه پس اینجوری در دسترس تره. ما که فعلاً با همین ریدن3 مشغولیم 1cc که شد برای گیم بعدی مزاحم میشیم. :cheesygri

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
حمیدوووووس :-|_ بلاخره موشی(mushihimesama futari ver1.5 :- || ) رو 1cc می کنم :-W
موفق باشی :baby: ((;
حمیدوس , Raiden DXـم با موفقیت روی psp اجرا شد , مثل امولیتر pc , نه مشکل input lag داره نه audio lag . مشکل از امولیتر خودته
اینم فعلا شد پروژه portable shmupـه ما :) الان هرچه سریع تر قبل از تو باید اینو 1cc کنم :-W
من که هنوزم می‌گم لــَـگ داره! به هر حال من اینو با این وضعیت بازی نمی‌کنم. ببین می‌تونی 1cc خود کنی یا نه.
1cc که هیچی من فعلاً باس مرحله 3 کلاً game over میشم. :laughing: حالا واسه روز اول بد نیست!
راستی کلاً چند مرحله هست این Raiden III ؟
Raiden III کلاً 7 مرحله است، که از اول تا آخر بازی مثلاً 25 دقیقه طول می‌کشه.

البته یه چیزی بگم. قابل توجه همه کسایی که می‌خوان Raiden III بازی کنن!

اگه یه بار گیم رو با هر Difficulty بازی رو تموم کنین (حتی با استفاده از چندین Continue)، Practice Mode و Boss Rush Mode واسه‌تون باز میشه. بنابراین، بازی رو روی آسون‌ترین Difficulty بذارین، با 5 تا Life و 5 تا بمب مثلاً :D و یه بار بازی رو تموم کنین.
البته حالت تمرینی به اسم «Practice Mode» نداره، اینجوریه که روی همون گزینه Game Start که هستین، چپ یا راست رو بزنین و بازی رو از هر مرحله‌ای که خواستین شروع کنین. بنابراین، اینجوری می‌شه هزار بار Stage 3 رو تمرین کنین مثلاً.
Boss Rush هم که مشخصه، برای تمرین و یادگیری Boss هاست. اینجا هم می‌تونین مرحله انتخاب کنین. بسیار مهم می‌باشد.

آخرین ویرایش:

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
حمیدجان ، فکر می کنم تو که اطلاعاتت در این مورد بیشتر از بقیه هست اگه یکی-دوتا Shoot'em up قابل بازی رو PC رو واسه نمونه اینجا لینک دانلودشون رو (چنانچه موجود هست) بذاری بد نباشه :smile:
مرسی ...

iran_azer

کاربر سایت
Dec 23, 2008
321
نام
leon
من قدیما بازی می کردم ...
تا حالا ابزی به توپی einhander توی این سبک بازی نکردم...گرافیکش ترکیپ 3 بعدی و دو بعدی بود فکر کنم روی ps1 و دریم کست اومد............من نسخه ژاپنیش رو تموم کردم که 10 کانتینیو بیشتر نداشت...........مراحل اخرش وقتی بازی میکردم رفیقم می یومد تو اتاق می گفت من که بجر چند تا لکه نورانی که به سرعت از جلوی مانیتور رد میشن چیزی نمی بینم.......
einhander.jpg

1%288%29.jpg

einhander_011.jpg

iran_azer

کاربر سایت
Dec 23, 2008
321
نام
leon
تصاویر بیشتر:

Screenshots

einhander_001.jpg
A arma Spreader não é lá muito útil: seu fraco poder de fogo raramente compensa o bom alcance dos tiros. Mas serve pra destruir essas plaquinhas aqui… (aliás, o primeiro dos objetivos secretos do game)
einhander_002.jpg
Drache é o primeiro chefe-de-final-de-fase que você enfrenta no game, uma espécie de robô gigante bípede. Nada de muito sério. Reserve suas armas fortes, como o Cannon, para despachar inimigos mais crescidinhos como este…
einhander_003.jpg
Vantagens práticas de interceptar um trem em movimento: você sempre pode roubar a carga. Neste caso, o trem está coberto pelos mais diversos tipos de armamento. Mas não vá com muita sede ao pote… você pode se chocar contra os canhões.
einhander_004.jpg
Recepção calorosa de mais um chefe-trambolho do game, Spinne. A coisa é tão grande que nem cabe por inteiro na tela, mas não se apoquente: esqueça que você tem um espaço mínimo para se locomover, respire fundo e use suas melhores armas pra destruir rapidamente os braços do robozão. Depois, foque os tiros na “cabeça”. Sim, o lança-chamas é assustador!
einhander_005.jpg
Gecko, o aracnídeo não-tão-camarada. O bichano começa atacando com vários lasers, que obrigam você a ficar em constante movimento (cuidado para não chocar sua nave ou suas gunpods contra o teto ou o chão). Gecko pode lançar vários tipos de laser, incluindo um em espiral ao estilo R-Type, além de correr pelas paredes, como bom aracnídeo que é.
einhander_006.jpg
Gustav, em seu leito de morte. Esse robozinho de esteiras é um chato com pedigree. Seu peso faz a sala se inclinar de um lado para o outro. Se ele sair do alcance de sua tela, tome cuidado pois ele pode voltar com tudo e atropelar você. O ideal é usar armas fortes, como a Grenade, para detoná-lo antes que ele aperte o jogo para seu lado.
einhander_007.jpg
Agora sim, as coisas ficam mais… interessantes. Há pouco espaço para manobrar aqui, quando esse submarino lança uma série de mísseis que se desintegram em vários pontos de energia, além de várias naves menores. Quando destruir o “corpo” do submarino, você poderá destruir sua torre de controle e coletar a raríssima arma Juno, uma metralhadora mais potente que o Vulcan.
einhander_008.jpg
O sub-chefe Salamander gosta um bocado de água… Na verdade, tanto que submerge de tempos em tempos. A arma Hedgehog pode ser bem útil aqui.
einhander_009.jpg
A Square definitivamente aprendeu uma lição ou outra de R-Type e Gradius: corredores estreitos + dezenas de inimigos na sua cola é o que te espera neste trecho em especial.
einhander_010.jpg
Sturmvogel tem uma entrada triunfal: caindo dos céus. Bem, não é nem preciso dizer que ele não vai economizar munição contra você. Caso você tenha ido desarmado para o duelo, não se desespere: no meio da batalha, ele dá uma trégua e você pode coletar algumas armas de um robô pilotando uma espaçonave (afinal de contas, é uma briga de cavalheiros).
einhander_011.jpg
Ausf A Gestell é, talvez, o membro mais hiperativo e bem articulado da vasta “fauna” de chefes de Einhänder. O gorila não sabe parar quieto. Salta de um lado para o outro e, ocasionalmente, lança caixas para cima de você. Seu golpe mais chato: lançar discos que criam paredes de fogo verticais, as quais você precisa evitar ao mesmo tempo em que desvia de seus outros golpes. Ninguém mandou escolher esse emprego…
einhander_012.jpg
Depois de um pouco de sufoco na invasão de um porto-aéreo, você será confrontado por alguns momentos de mistério: Sua nave se eleva nos céus e um estranho barulho vai gradualmente deixando você no clima… Hora da entrada triunfal de Ausf E Durer e de sua vingança pela morte de seu maninho primata. Pessoalmente, o chefe mais divertido do jogo. Ele tem muitos truques na manga, como raios que cobrem toda a extensão da tela, metralhadoras maníacas, chuvas de mísseis, entre outros. Jogar umas Grenades direto na cabeça vai matá-lo rapidinho, mas, ei, cadê a glória nisso?! Relaxe, detone-o aos poucos…
einhander_013.jpg
Pura adrenalina: você tem dois minutos para destruir as turbinas desse megafoguete, enquanto vários agrupamentos de naves inimigas tentam acabar com sua festa. Depois que conseguir, o jogo não acaba por aí: ainda haverá um punhado de chefes para complicar seu dia. Seu objetivo final é o super-robô (ou mecha, como preferir) Hyperion, um chefe com especial predileção por cambalhotas e coisas do gênero. Um belo desafio final, eu diria. Boa sorte! Postado por Bored_Cyrus em Tuesday, 3 de August de 2010
Tags: Horizontal, SCEA, SquareSoft

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر