بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خودتون را برای ترس آماده کنید تا دو روز دیگه Silent Hill 5 : Homecoming عرضه میشه:laughing:

137467_1_cov_med.jpg

خودتون نگاه کنید
http://www.vgreleases.com/Xbox360/ReleaseDate-137467.aspx

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام آقا میگم این راک بند برای J نمیاد ما که 1 را بازی نکردیم حداقل این را بازی کنیم واقعا لعنت به این زاپنی های سوسول با اون Jrpg هاشون که اینا را مجبور میکنه برای J نزارن بازی را

دوست عزیز مگه بازی های UC روی دستگاهت اجرا نمیشه.مال من که اجرا میشه
من از سایت تکین خریدم و اجرا شما اگر دوست داری بخر
http://hitakin.com/eshop/

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
mer2رو حتما بگيريد كه براي گيمراي قديمي كه sega nesوps1رو تجربه كردن بازي جالبيه يه گيم پلي ساده و اركيد با محيط وسيع براي كسايي كه دنبال سرگرم شدن هستند هم خوبهpureهم كه واقعا بازي شاخي هست به همه توصيه ميشه باور كنيدface breakerاون بازي كه گيم اسپات گفته نيست شايد گيم پليش ايراداتي داشته باشه اما در كل من از بازي بدم نيومد بازي بدي نيست به علاقمندان بوكس و بازي ها ي فانتزي و ورزشي توصيه ميشه
با تشكر

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
بچه ها من ميخوام Bioshockبازی کنم . به شدت به این بازی علاقه دارم و نميتونم ازش بگذرم.
اما شنيدم که این بازی هم مثل Halo3و Orange boxمشکل داره و باعث شناسايی و بن شدن ميشه . درسته؟ کيا تاحالا این بازی رو انجام دادن؟
شما هم شنيدين؟

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
بچه ها نظرتون درباره crackdown (اگه درست نوشته باشم)چیه؟بازی قشنگیه ،سرگرم کنندست یا جوکـه؟
من قبلا این بازی رو خریده بودم ولی اولای بازی بیازی گیر میکرد یه 3 ،4 دفعه اینطوری شد دیسک رو ....
حالا بگیرمش یا نه

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
بچه ها نظرتون درباره crackdown (اگه درست نوشته باشم)چیه؟بازی قشنگیه ،سرگرم کنندست یا جوکـه؟
من قبلا این بازی رو خریده بودم ولی اولای بازی بیازی گیر میکرد یه 3 ،4 دفعه اینطوری شد دیسک رو ....
حالا بگیرمش یا نه

جواب این سوالمو که ندادید :-"
بهترین بازی بسکتبالی چیه نظرتون درباره nba live 09 چیه؟کسی تا حالا بازی کرده؟

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
جواب این سوالمو که ندادید :-"
بهترین بازی بسکتبالی چیه نظرتون درباره nba live 09 چیه؟کسی تا حالا بازی کرده؟

کرک دان بازی مسخره ایه بهتره دنبال یه بازیه دیگه بری . یکی از بهترین بازیهای بسکتبالی همnba street هست

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
به نظرتون 360 تمام قدرت سخت افزاری خودش تو بازی هایی مثل gow2 و COD4 یا FAR CRY2 نشون داده؟؟؟
یا هنوز از تمام قدرتش استفاده نشده؟

آخرین ویرایش:

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام دوستان ببخشيد من 2 ماهي نبودم خواهشمندم يكي از دوستان بياد يه توضيجي در مورد بازياي جديد بده كه چيكار كردن خوب بودن ؟ بد بودن؟ اين nfsچيكار كرد ميگن انگار زياد جالب نيست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر